ADH

Aster

Member
Καλησπέρα
Εχθές έκανα την μεταμόσχευση. 1650 grafts στην κλινική του βεκρη. Την επέμβαση μου την έκανε μια κοπέλα με.μπλε μάτια, η Αντωνία, αρκετά ευγενική και σίγουρη για την δουλειά της. Επισυνάπτω φώτο από την ληπτρεια περιοχή. Από ότι μου είπε και η ίδια θα έχω καλή φυτρωση. Εσείς πως το βλεπετε?
 

Συνημμένα

  • 20200715_130242.jpg
    20200715_130242.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 170
  • 20200715_130254.jpg
    20200715_130254.jpg
    2 MB · Προβολές: 188
Τελευταία επεξεργασία:

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Aster

Member
θα βγαλω τις γαζες αργοτερα. εχω αγχος μη και δεν φυτρωσουν πολαλ τριχοθυλακια. Διαβασα οτι απο 10% ως 80% ειναι περιπου η φυτρωση. εγω τι να περιμενω? αν ειναι 10% χαλια μαυρα μετα, και που να τρεχω και 2η μεταμοσχευση...
 

Aster

Member
Καλή φυτρωση φίλε μου . Για ποιο λόγο επέλεξες ακουρευτη συνέδρια ;
ευχαριστω πολυ! τα πλαινα μου τα κουρεψαν, τα πανω δεν ηθελα να μου τα πειραξουν επειδη σε 25 μερες εχω σοβαρη δουλιτσα με κοσμο που δεν πρεπει να καταλαβει κατι ! οποτε ειπα να τα αφησω τα πανω να μου καλυψουν κροταφους. Σε 2 εβδομαδες θα παω να κανω ενα σβησιμο στο πλαι
 

platanos

Well-Known Member
Καλή φύτρωση και από μένα! Προσωπικά με "χαλάει" λίγο ο σχεδιασμός, βέβαια είναι προσωπικά γούστα αυτά. Είναι κάτι μεταξύ κλείσιμο κροτάφων και temporal peaks. Θα προτιμούσα κλείσιμο κροτάφων με temporal peaks πιο ευδιάκριτο, να είναι με περισσότερη γωνία.
 

Συνημμένα

  • 20200715_130254.jpg
    20200715_130254.jpg
    1.9 MB · Προβολές: 153

manly_Man

Well-Known Member
θα βγαλω τις γαζες αργοτερα. εχω αγχος μη και δεν φυτρωσουν πολαλ τριχοθυλακια. Διαβασα οτι απο 10% ως 80% ειναι περιπου η φυτρωση. εγω τι να περιμενω? αν ειναι 10% χαλια μαυρα μετα, και που να τρεχω και 2η μεταμοσχευση...
συνηθως πετυχαινουν υψηλα ποσοστα φυτρωσης στην συγκεκριμενη κλινικη.
 

aeratos28

Just aeratos
Καλή επιτυχία φίλε..αν έχεις σε 25 μέρες δουλίτσα και δεν θες να φαίνεται κάτι τότε έπρεπε να πας πιο νωρίς..θα φαίνεται.ο σχεδιασμός της hairline παίρνει μεγάλη κουβέντα η οποία ας περάσει λίγος καιρός και το συζητάμε πάλι.χαλαρωσε τώρα στο σπίτι και πότισε τα με ορό να μην έχεις και πολλές φαγουρες.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aster

Member
Παιδιά η δοτρια περιοχή. Πώς την βλέπετε? Ελπίζω να μην έχω σημάδια.. 1 μέρα μετα
 

Συνημμένα

  • 20200715_164150.jpg
    20200715_164150.jpg
    2.1 MB · Προβολές: 137

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Θα έχεις σημάδια απλά δεν θα πολύ φαίνεται.λιγα πήρες ,1650..πόσο πλήρωσες φίλε για την επέμβαση?
 

Aster

Member
Γενικώς προσπαθώ να το προσέχω όσο μπορώ το μαλλί για να φυτρώσουν τριχοθυλακια όσο γίνεται περισσότερα. Τώρα θα δείξει. Θα λουστω με ένα ειδικό σαμπουαν στην δοτρια αν και με τσούζει.
 

aeratos28

Just aeratos
Τον ήλιο να προσέχεις και να μην χτυπήσεις το κεφάλι σου ..ότι ήταν να γίνει για να φυτρώσουν τα τριχοθυλάκια έγινε.δεν μπορείς να κάνεις κάτι εσύ.
 

Aster

Member
Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ όλους για τις πληροφορίες και την συμπαράσταση και τις ευχές σας. Είναι όμορφο να ξέρεις ότι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν περάσει τα ίδια με σένα και δεν είσαι μόνος.. Θα προσπαθήσω να κάνω ένα follow up τις επόμενες μέρες να δούμε μαζί βελτίωση!
 

dimitris50423

Well-Known Member
Καλή φυτρωση φίλε. Μηδέν έκθεση στον ήλιο χωρίς καπέλο και ψεκαζε συχνά με φυσιολογικό ορό το κεφάλι.
Στη δοτρια δεν θα φαίνεται τίποτα. Και το εργαλείο εξαγωγής αν κρίνω από τις φωτό φυσιολογικό προς μικρό φαίνεται.
Πόσο χρονών είσαι;
 

Aster

Member
Καλή φυτρωση φίλε. Μηδέν έκθεση στον ήλιο χωρίς καπέλο και ψεκαζε συχνά με φυσιολογικό ορό το κεφάλι.
Στη δοτρια δεν θα φαίνεται τίποτα. Και το εργαλείο εξαγωγής αν κρίνω από τις φωτό φυσιολογικό προς μικρό φαίνεται.
Πόσο χρονών είσαι;
27 είμαι:)
 
Μπλουζα