700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Άκης

Administrator
Αντιγράφω από seleo:
Το ποσό των 700 ευρώ… για τρίχες έδωσε ο πρωθυπουργός, Γιώργος Παπανδρέου, την ώρα που οι μισθοί-συντάξεις παίρνουν την κατρακύλα και η ελληνική κοινωνία μοιάζει σαν ένα καζάνι που βράζει.Πριν από μερικές εβδομάδες, ο πρωθυπουργός διά της συζύγου και της κόρης του επισκέφτηκε το «κομμωτήριο των πλουσίων» στο Ψυχικό για τον καλλωπισμό της κώμης του, αλλά και για τα χτενίσματα των μαλλιών της Άντας και της Μαργαρίτας.

Το κούρεμα όμως του βγήκε «ξινό»!

Μην απαντήσετε με βρισιές για τον Παπανδρέου ή το (κάθε) κόμμα ή υπουργό.


ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΚΟΝΑΝ Ο ΒΑΡΒΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΥΠΑΣ 3 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ 12 5 2010 IKAROS1305
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kakashi

Member
Απ: 700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

700 ευρω ε???φαντασου να ειχε κ μαλλια.... :Dπαντως περααπο την πλακα το θεμα ειναι πολυ σοβαρο αλλα μιας κ ειναι κανονας του φορουμ να μην γινονται πολιτικες συζητησεις δεν θα πω κατι περισσοτερο....
 

vayero

Member
Απ: 700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

ακη αυτο το homemade τοπικο ( ? ? ? ) σου εχει προσφερει κατι θετικο? τουλαχιστον να παρατησω τις μινοξιδιλες που μονο πρηξιμο, κιλα και λιγοτερα μαλλια βλεπω!
 

kabamarou

Member
Απ: 700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

Έχω απορία γιατί του βγήκε ξινό το κούρεμα; :chinscratch
Είναι απίστευτο πάντως πως ξοδεύουν μέσα σε λίγες ώρες τα χρήματα κάποιοι. ???
Εχω απορία επίσης πως έφτασε στο ποσό των 700 ευρώ.Πόσο έκανε το κούρεμα του Γιωργάκη και πόσα τα χτενίσματα των 2 γυναικών; :chinscratch
 

Lord Raflas

New Member
Απ: 700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

Ο Νικος Παπανδρεου παντως τιγκα στο μαλλι,και καλης ποιοτητας
Την γλυτωσε φτηνα(εκτος βεβαια και αν ειναι ρουκας)
 

Άκης

Administrator
Απ: 700 ευρω σε κουρεματα πληρωσε ο Παπανδρέου

tse είπε:
Έχω απορία γιατί του βγήκε ξινό το κούρεμα; :chinscratch
Είναι απίστευτο πάντως πως ξοδεύουν μέσα σε λίγες ώρες τα χρήματα κάποιοι. ???
Εχω απορία επίσης πως έφτασε στο ποσό των 700 ευρώ.Πόσο έκανε το κούρεμα του Γιωργάκη και πόσα τα χτενίσματα των 2 γυναικών; :chinscratch
Αν πληρώνουν άλλοι, μπορεί να κάνουν κουβαρνταλίκια.
Το αν του βγήκε ξινό, μήπως εννοεί το ότι μαθεύτηκε;

vayero79 είπε:
ακη αυτο το homemade τοπικο ( ? ? ? ) σου εχει προσφερει κατι θετικο? τουλαχιστον να παρατησω τις μινοξιδιλες που μονο πρηξιμο, κιλα και λιγοτερα μαλλια βλεπω!
Μου περιόρισε την τριχόπτωση. Είμαι σε φάση δοκιμών για κάτι άλλο που θεωρείται πιο δυνατό. Θα ποστάρω σύντομα περισσότερα.

kakashi είπε:
παντως περααπο την πλακα το θεμα ειναι πολυ σοβαρο αλλα μιας κ ειναι κανονας του φορουμ να μην γινονται πολιτικες συζητησεις δεν θα πω κατι περισσοτερο...
Ακριβώς γι'αυτό και δεν χρειάζεται να μιλάμε για πολιτικά/αθλητικά γιατί τα περισσότερα θέματα είναι σοβαρά και θα δημιουργηθούν "ομηρικές μάχες" και σχόλια υβριστικά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα