4 μηνες ΦΙΝΑ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μετα απο 4 μηνες χρησης ΦΙΝΑ....:ειδα βελτιωση στην τριχοπτωση εως τρελη τρελη μειωση αρχες 2ου και πηγαιναν ολα καλα !καπου στον 3ο μηνα -3,5 αρχισαν να φευγουν μπολικα μπολικα και τωρα ακομα συνεχιζω να χανω αρκετα...τι θα γινει η που θα παει θα δειξει...!ομολογω οτι εχω χασει λιγο αυτοπεποιθηση παλι καλα που εχω εδω το φορουμ να τα γραφω να φευγουν απο πανω μου.... :'( :'( :'(
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: 4 μηνες ΦΙΝΑ

georgehairs είπε:
Μετα απο 4 μηνες χρησης ΦΙΝΑ....:ειδα βελτιωση στην τριχοπτωση εως τρελη τρελη μειωση αρχες 2ου και πηγαιναν ολα καλα !καπου στον 3ο μηνα -3,5 αρχισαν να φευγουν μπολικα μπολικα και τωρα ακομα συνεχιζω να χανω αρκετα...τι θα γινει η που θα παει θα δειξει...!ομολογω οτι εχω χασει λιγο αυτοπεποιθηση παλι καλα που εχω εδω το φορουμ να τα γραφω να φευγουν απο πανω μου.... :'( :'( :'(

χαλαρα φιλε....παντως ενα να εχεις στο μυαλο σου....οτι κακο(στα μαλλια)τουλαχιστον δε σου κανει η φινα....υπομονη και θα δεις σε μερικους μηνες.......και εγω αρχισα πριν 3 μερες....και θα της δωσω αρκετους μηνες.....
 

akol

Member
Απ: 4 μηνες ΦΙΝΑ

υπομονη θελει.και εγω ειχα απελπιστει στο τριμηνο πανω μιαs και δεν εβλεπα να βελτιωνεται η τριχοπτωση.αλλα στο οχταμηνο πανω μειωθηκε παρα πολυ η τριχοπτωση.οταν λουζομαι χανω πλεον 4-5 τριχεs μονο.ενω πριν γινοτανε χαμόs....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα