369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

VAMPIRIA

Member
Γεια σας, επεσε στα χερια μου ενα βιβλιο του 1975 ενος καλογερου οπου εχεις καποιες συνταγες για ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ και ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ. Αυτα που γραφει ειναι λιγο περιεργα και ακραια, σας τα γραφω οπως τα εχει.
ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ
Μαζευουμε μερικους μαυρους μπαμπουρες τους διαλυουμε μεσα σε σπιρτο του καμινετου και αφου λυωσουν καλα μ'αυτο κανουμε επαλειψεις της κεφαλης.
ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ
1.Λυωνουμε με ξυδι ρινισματα απο σιδηρο και στιψι και κτενιζομαστε με κτενι αλοιμενο απο αυτα.
2.Βραζουμε κουκουτσια αβριγυνιας και με το νερο αυτο κανουμε εντριβας.
3.Περνουμε δερμα σκαντζοχοιρου και το καιμε εως οτου γινει σταχτη την οποια ανακατευουμε με κατραμι.Με αυτη την αλοιφη αλοιφουμε τα μαλλια μας.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: 369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

χαχαχ ! ΕΛΙΩΣΑ

πως να πιάσεις μαύρους Μπάμπουρες ξέρει κανείς ? ενδιαφέρομαι :angel:

έχω ερωτήσεις
1 το σπίρτο του καμινέτου τί είναι ? κΙ πως λιώνεις με αυτό τους μπάμπουρες ?
2ον άντε και βρίσκω ρινίσματα σιδήρου στο ξύδι πως λιώνουν ? (τα βάζεις φωτιά ?) επίσης τι έιναι το στιψί ?
3ον τί είναι η αβριγυνια ?
4ον άντε και σκοτώνω τον σκατζόχοιρο και κάνω το δέρμα του στάχτη .. το κατράμι τί είναι ?

[sub]αυτά δεν είναι συνταγές αλλά μαύρη μαγεία[/sub] :D :D

VAMPIRIA θέλουμε ολοκληρωμένες προτάσεις (έτοιμος είμαι να βάλω τον τροχό στην πρίζα να δημοιουργήσω μερικά ρινίσματα σιδήρου ....)

Skeptikistis λέω να το δοκιμάσω ρε συ.... ο μπάμπουρας μπορεί να κάνει δουλειά ......

αυτό το θρέντ άνοιξε για πάρτη σου ! :D :D :D :D

Αγγελία [ Ζητούνται 4-5 μαύροι μπάμπουρες για προσωπική χρήση περιοχή Αθήνα :D :D :D :D]
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: 369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

Πιο πολύ αποτέλεσμα πιστεύω θα είχε αμα πέρναμε τον δέρμα του σκαντζόχοιρου μαζί με τα αγκάθια του και το φοράγαμε σαν περουκίνη ;D
 

MANKAR

Active Member
Απ: 369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

οποιος κανει ενα απο αυτα και δει αποτελεσμα να μας ενημερωσει και εμας!!!!!!!
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: 369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

To εχω κανει πριν κανα χρονο......δεν εγινε τιποτα :-[ :-[
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: 369 ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΤΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ

Anar είπε:
To εχω κανει πριν κανα χρονο......δεν εγινε τιποτα :-[ :-[

χαχαχαχαχα.......καλα ρε....πηγες και σκοτωσες τον κακομοιρο τον σκατζοχοιρο για να βγαλεις μαλλι???? δε ντρεπεσαι καθολου???
και καλα αυτον.......ο κακομοιρος ο μπαμπουρας τι σου εφταιγε??? που πηγες και τον εκανες λοσιον?? εε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

MANKAR

Active Member
τελικα ο καλογερος εδωσε την λυση για την καραφλα μονο σε επιλεγμενα ατομα η οποια ειναι , βρισκεται εναν εξωγιηνο περνεται απο αυτον λιγο πρασινο αιμα το αναμυγνιεται με αιμα της μαγισας του blur και μετα περνεται λιγο καυτο μιγμα (λαβα) απο τον πυρηνα της γης και το απλωνεται στο κεφαλι και λυσατε το προβλημα της καραφλας!!

σημειωση
*δωρο η ειδηκη στολη για εξορηξη λαβας απο τον πυρηνα και ενα διαστημοπλοιο να πατε μεχρι τον Αρη...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα