15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

leas

Well-Known Member
Cvial στην καλυψη επισης μετραει περα απο το μικρο κοντραστ χρωματος μαλλιου δερματος και αν το μαλλι ειναι σγουρο σπαστο και ισιο ετσι;;
Αυτο που ηθελα να ρωτησω γιατι εκατσα και διαβασα ξανα καποια πραγματα για την δοτρια που εχεις ανεβασει, το θεμα με το μικρο η μεγαλο κεφαλι μετραει;;Αν θυμαμαι καλα το τριχωτο μπορει να εχει επιφανεια μεχρι και 500 τετραγωνικα εκατοστα και η safe δοτρια ειναι περιπου 160-200 τετραγωνικα εκατοστα σε μεγαλα νοργουντ.Αν καποιος εχει μικρο κεφαλι δεν παιζει ρολο καν η παιζει;Γιατι θα μου πεις απο την μια μικροτερη περιοχη ληπτριας αλλα και αντιστοιχα μικροτερη δοτρια.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το σγουρό και το κοντραστ είναι ποιοτική παράμετρος και βοηθάει παρά πολύ. Οι υγιείς δοτριες παίζουν από 200-300 και παίζει μεγάλο ρόλο η retro και αν η temporal είναι καλή


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

leas

Well-Known Member
Αρα το μεγεθος ενος κεφαλιου δεν αποτελει παραμετρο;Παραμετρο αποτελει ξεκαθαρα το μεγεθος της δοτριας και η κατασταση της;
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εξαρτάται από το κεφάλι και το σχήμα του, σίγουρα αποτελεί όταν είναι ασύμμετρο


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Καλησπέρα καλά Χριστούγεννα και από μένα, μια ερώτηση θέλω να κάνω η καλύτερα μια απορία να εκφράσω, για ποιους λόγους οι κλινικές οι ελληνικές αλλά και οι κυπριακές δεν κάνουν τέτοια αναλυτικά consultations. Λόγω αδιαφορίας ? Λόγω κόστους? Λόγω έλλειψης γνώσεων?
 
Τελευταία επεξεργασία:

Harris_G

Well-Known Member
@CVIAL Ειλικρινά σε ευχαριστούμε για όλα. Να "ψαχουλεύει" το κεφάλι σου ο Lorenzo -> αξία ανεκτίμητη... Καλά Χριστούγεννα με υγεία πρωτίστως!
 

mic6

Well-Known Member
Φοβερό βιντεάκι και φοβερό ρολογάκι ο μάστορας! AP panda 44mm, ένα τριαντάρι κάνει, δυο τρεις μεταμοσχευσούλες δηλαδή. Καλά Χριστούγεννα με υγεία και μαλλιά σε όλα τα μέλη!!
 

kardinalios

Well-Known Member
Ωραία γράφει η δοτρια μου στο φακό . Μακάρι να είχε και 8-9 χιλιάδες grafts να δώσει να γινομουν σαν το avatar μου .
@mic6 το ρολόι είναι το ελάχιστο ο τύπος είναι φοβερός , δεν παίζεται απλά ..
Ευχαριστούμε και πάλι για όλα @CVIAL
Καλά Χριστούγεννα παιδιά σε όλους με υγεία και πολύ μαλλί !!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Harris_G

Well-Known Member
@kardinalios Και γω το παρατηρησα ειναι αγαπημενο χομπι τα ρολογια. Φαινεται απο το audemars piguet οτι ειναι γνησιος ψαγμένος καυλάντης και αυτό είναι σημάδι του overall χαρακτήρα του ο άνθρωπος έχει ταυτιστεί με την ποιότητα και στη δουλεια του και στην προσωπική του ζωή. Εδώ σε γνωστό μεταμοσχευτή που πήγα φορούσε την κλασσική επιλογή του νεόπλουτου κάγκουρα "χρυσό Roler" (για να μη κανουμε και δυσφήμιση το παραποίησα ελαφρώς) Δυστυχώς βγάζουν λεφτά και αυτοί.
 

kardinalios

Well-Known Member
@kardinalios Και γω το παρατηρησα ειναι αγαπημενο χομπι τα ρολογια. Φαινεται απο το audemars piguet οτι ειναι γνησιος ψαγμένος καυλάντης και αυτό είναι σημάδι του overall χαρακτήρα του ο άνθρωπος έχει ταυτιστεί με την ποιότητα και στη δουλεια του και στην προσωπική του ζωή. Εδώ σε γνωστό μεταμοσχευτή που πήγα φορούσε την κλασσική επιλογή του νεόπλουτου κάγκουρα "χρυσό Roler" (για να μη κανουμε και δυσφήμιση το παραποίησα ελαφρώς) Δυστυχώς βγάζουν λεφτά και αυτοί.

Είναι πολύ ωραίος τύπος @Harris_G και ειδικά αν αναλογιστούμε και την ηλικία του ..
Έχουν δει και εμένα τα μάτια μου στον πολύπαθο αυτό χώρο ...
Ο καθένας βλέπει , κρίνει και κάνει τις επιλογές του ...
 

thatcher

Active Member
Παιδια προτείνω να έχουμε καπου μαζεμενα οσα "μαθαμε" , όσα μεταφερατε, για παράδειγμα σε περασμενες σελιδες εγινε αναφορα στη φινα, την αποψη του γιατρου, στο κοψιμο του προσκαρ, στην ληψη ποσοτητων αναλογως κ.α. για να μη χαθουν!
 

kardinalios

Well-Known Member
@thatcher Διάχυτη έχω εγώ . Είμαι σχεδόν NW5 και μέχρι εκεί θα φτάσω κιόλας . Μου πρότεινε Proscar στα 4 ( δηλαδή 1,25mg) 6 φορές την εβδομάδα . Εγώ τώρα προσπαθώ να σταθεροποιηθώ στο Propecia καθημερινά .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα