15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Πολύ καλή η κίνηση του cvial και μακάρι να ευοδώσει, αλλά το βασικό να δώσει ανταγωνιστικές τιμές ο γιατρός τουλάχιστον στα επίπεδα Κύπρου διότι με τον ισχύοντα τιμοκατάλογο είναι ελάχιστοι οι Έλληνες που μπορούν να ανταποκριθούν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Δεν ξέρω τι θα δώσει Dance, θα το δούμε, αλλά αν δώσει τιμές έστω και κοντά στα επίπεδα Κύπρου θα μιλάμε για βόμβα μεγατόνων γιατί προφανώς είναι σε άλλο επίπεδο σε σχέση με τις Κυπριακές.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

mpakalos

New Member
CVIAL ο εξοπλισμός που θα φέρει μαζι του ο Lorenzo για τις μετρησεις που θα κανει ειναι ακριβος? Το ρωταω γιατι μου κανει εντυπωση που αλλες εταιριες σε συμβουλευτικά ραντεβου δεν τον χρησιμοποιούνε και απλα κανουν εκτιμησεις με το ματι.
 

Veron

Well-Known Member
CVIAL ο εξοπλισμός που θα φέρει μαζι του ο Lorenzo για τις μετρησεις που θα κανει ειναι ακριβος? Το ρωταω γιατι μου κανει εντυπωση που αλλες εταιριες σε συμβουλευτικά ραντεβου δεν τον χρησιμοποιούνε και απλα κανουν εκτιμησεις με το ματι.


1 laptop και μια μικροκαμερα ποσο να κοστιζουν?
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Χθες μετά από επικοινωνία (email) με τον Lorenzo έμαθα λεπτομέρειες για την επίσκεψη, ώρες, μέρος, ειδική προσφορά, κλπ. Με παρακάλεσε να μην ανακοινώσω τίποτα ακόμα μέχρι το τέλος Νοεμβρίου. Θα σεβαστώ την επιθυμία του οπότε θα παρακαλέσω να μην με αρχίσετε στις ερωτήσεις. Το μόνο που θα πω είναι ότι αν είχα κάνει τις επεμβάσεις μου σχετικά πρόσφατα θα μουρμούριζα μέσα μου: "γ*%! την γκαντεμιά μου!". Επίσης, επειδή δέχομαι μηνύματα από παιδιά που έρχονται από επαρχία μπορώ να ανακοινώσω ότι το μέρος θα είναι στα νότια προάστια της Αθήνας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

vlafo

Well-Known Member
Πρότεινε του να κλείσει αν δεν το έχει ήδη κάνει "Divani Apollon"(Καβούρι) για να καταλάβει τη μαγεία της Αθηναικής Ριβιέρας και να τον δελεάσεις να το καθιερώσει κάθε χρόνο το consultation.Ο μόνος τρόπος για να κατεβάσει τιμές (μόνο για Ελλάδα) και να καταλάβει ότι και εδώ υπάρχει κίνητρο.Και αυτό είναι το αντίτιμο που θα παίρνει εδώ.Πουθενά αλλού δεν θα το βρει.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Την έχει καταλάβει vlafo, όταν στα πλαίσια του workshop στην Αθήνα πέρυσι τους πήγα στο Ark και "τρελλάθηκε". Από τότε του είπα για Kitesurfing στην Πάρο και έτσι ξεκίνησε όλη η ιστορία και ξαναγύρισε Ελλάδα.
 

crossfire

Well-Known Member
Χθες μετά από επικοινωνία (email) με τον Lorenzo έμαθα λεπτομέρειες για την ειδική προσφορά.
Το μόνο που θα πω είναι ότι αν είχα κάνει τις επεμβάσεις μου σχετικά πρόσφατα θα μουρμούριζα μέσα μου: "γ*%! την γκαντεμιά μου!"

Μάλλον είναι κάτι πολύ καλό.
Μπράβο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Έγω έχω ένα να πω. Αν κάποιος από το φόρουμ έχει κλείσει να πάει για μμ Ισπανία μέχρι το consultation, να το ακυρώσει ακόμα και αν χάσει προκαταβολές, εισιτήρια, κλπ. Το γράφω για να μην γυρίσει κανείς και μου πει ήξερες και δεν θα μας προειδοποίησες.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Ένας πήγε προχθές και έκανε μμ με τιμές Ισπανίας ο οποίος δεν διαβάζει το φόρουμ τακτικά. Φοβάμαι λοιπόν μην βρεθούν και άλλοι και μετά με κυνηγάνε.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Veron

Well-Known Member
@CVIAL Ενας ανθρωπος ηλικιας 60 ετων nwd 6 με αρκετα καλη δοτρια,αξιζει να μπει στην διαδικασια,οπως επισης ο Lorenzo θα τον αναλαμβανε?
(Η ερωτηση ειναι πολυ υποθετικη και μπαζει απο παντου)
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Υπάρχουν τέτοια παραδείγματα. Έχω δει κάμποσα τέτοια από Lorenzo και από άλλους. Φυσικά δεν είναι συνηθισμένο. Άρα θα τον αναλάμβανε αν ήταν καλός υποψήφιος όπως ισχύει για όλους τους άλλους. Όσο μεγαλώνεις όμως να ξέρεις ότι χάνεις μαλλί από παντού. Αυτό είναι γνωστό. Είναι η λεγόμενη senile alopecia. Σε άλλους είναι πιο έντονη σε άλλους όχι.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μόνο με φίνα και υπο προυποθέσεις. Εξάλλου έχει ποστάρει περιστατικά DUPA που έχει αναλάβει στο βιντεάκι του που έχω ποστάρει περί DUPA. Επίσης έχει αναλάβει αρκετά περιστατικά NW6, υπάρχουν παραδείγματα στο youtube. Το σωστό είναι consultation, φίνα για 6 μήνες τουλάχιστον, επαναξιολόγηση και απόφαση για μμ ή όχι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα