15-16/12 o lorenzo στην αθήνα για consultation!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Mizerix

Active Member
Επειδή αυτή την εβδομάδα στέλνω όλο το υλικό στον γιατρό για να αποφασίσει για τις συμμετοχές, θα παρακαλούσα όσους δεν μου έχουν στείλει φώτο και ερωτηματολόγιο να το κάνουν άμεσα
Καλημέρα, pm εννοείς πατώντας πάνω στο όνομα και μετά ''start conversation''? Aν είναι αυτό, τότε σου έστειλα σχετικά με το consultation...
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Σωστό αλλά δυστυχώς παρακαλάω ακόμα για φωτό και ερωτηματολόγια


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlafo

Well-Known Member
Όπως και να έχει,νομίζω ότι αύριο αφού είναι η τελευταία ημέρα συλλογής στοιχείων,η ενημέρωση σου και οι αποκαλύψεις σου cvial πρέπει να γίνουν.
Παρασκευή ενδείκνυται- είναι η καλύτερη ημέρα για αυτό.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το ΣΚ έστειλα στον γιατρό τα στοιχεία των ενδιαφερομένων για το consultation. Ενδιαφέρθηκαν γύρω στους 90. Λόγω του μεγάλου αριθμού έκανα μια πρώτη διαλογή και απέστειλα 50 υποψηφίους οι οποίοι είχαν ανταποκριθεί πλήρως στα ζητούμενα (σωστές φώτο και ερωτηματολόγιο) για να διαλέξει τους 20-25 που μπορεί να δει κατά την επισκεψή του. Τα ονόματα θα μου τα ανακοινώσει τις επόμενες μέρες και εγώ θα τους ενημερώσω με pm και sms για όλες τις λεπτομέρειες (ώρες, μέρα, μέρος).

Όσον αφορά την τιμή, με παρακάλεσε να μην την ανακοινώσω στο φόρουμ γιατί θα του δημιουργήσει παρενέργειες τις οποίες θέλει να αποφύγει. Αντιλαμβάνομαι τι εννοεί και ως εκ τούτου δεν θα το κάνω παρόλο που το είχα υποσχεθεί και θα το ήθελα. Αυτοί που θα επιλεγούν θα μάθουν όλες τις λεπτομέρειες κατά το consultation.

Θέλω να ευχαριστήσω όλα τα μέλη που συμμετείχαν στη διαδικασία και θα τα πούμε από κοντά με αυτούς που θα επιλεγούν.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vlafo

Well-Known Member
CVIAL γιατί μόνο 20-25 μπορεί να δεί;Aν βλέπει 3 άτομα την ώρα,το Σάββατο σε 4-5 ώρες μπορεί να δεί 15 άτομα max.
Και την Κυριακή άλλα 25 άτομα σύμφωνα με το πρόγραμμα του από τις 10.00-18.00 όπως μας είχες ενημερώσει;Aρα 40 άτομα.
Έτσι δεν είναι;
 
Τελευταία επεξεργασία:

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Μου είπε αυστηρά 30 λεπτά τον καθένα. Για αυτό και ζήτησε και φώτο/ιστορικό έτσι ώστε οι περιπτώσεις που θα δει να χρήζουν ανάλυσης και σχεδιασμού. Αυτό μας κάνει (με ένα περιθώριο ασφαλείας για καθυστέρηση αεροπλάνου, καθυστερημένες αφίξεις υποψηφίων, κλπ) 12 ώρες x 2 την ώρα = 24. Άρα το 25 είναι ταβάνι.
 

vlafo

Well-Known Member
Είναι μικρό το νούμερο αλλά έτσι βγαίνουνε.Ούτως συ άλλως τα 30 λεπτά με την ανάλυση-μετρήσεις που κάνει είναι υπεραρκετά για να βγούνε τα σωστά και ακριβή συμπεράσματα.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Εγώ την πρώτη φορά που πήγα έκανα 45'. Γενικά πάντως επειδή περίμενα αρκετη ώρα μέχρι να με δει εκεί γύρω στο μισάωρο έκανε με τον καθέναν. Μην ξεχνάς ότι οι περισσότεροι ασθενείς του είναι Ισπανοί άρα η γρήγορη επικοινωνία είναι δεδομένη. Εδώ θα είναι πιο δύσκολο (σε πολλές περιπτώσεις θα χρειαστεί μετάφραση) άρα και πιο χρονοβόρο. Τέλος θεωρώ ότι και για τον υποψήφιο χρειάζεται επαρκής χρόνος γιατί πολλές φορές κομπλάρεις στην αρχή, ξεχνάς τι θες να ρωτήσεις, το θυμάσαι στην πορεία, κλπ.
 

vlafo

Well-Known Member
Το θέμα της μετάφρασης είναι πράγματι χρονοβόρο.Και ίσως εκεί χαθεί πολύτιμος χρόνος.
Βέβαια από τη στιγμή που θα είναι και η Daria νομίζω θα λύσει πολλά ερωτήματα και απορίες που πιθανόν να έρχονται σιγά σιγά.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Το θέμα της μετάφρασης είναι πράγματι χρονοβόρο.Και ίσως εκεί χαθεί πολύτιμος χρόνος.
Βέβαια από τη στιγμή που θα είναι και η Daria νομίζω θα λύσει πολλά ερωτήματα και απορίες που πιθανόν να έρχονται σιγά σιγά.

Θα είμαι και εγώ για παν ενδεχόμενο



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

vlafo

Well-Known Member
Αν λείπεις εσύ τότε δεν θα είχε κάποιο νόημα.
Πλάκα κάνουμε, ο Γιατρός μετράει πάνω από όλα αλλά εσύ είσαι ο στυλοβάτης της προσπάθειας οπότε δεν θα μπορούσες να απουσιάζεις.
 

CVIAL

Moderator
Μέλος του προσωπικού
Αυτό που με ενδιαφέρει πρωτίστως είναι να γίνει ένα επιτυχημένο consultation και να μείνουν ευχαριστημένα και τα μέλη και ο γιατρός. Παρόλο που δεν έχω πολύ χρόνο, από την στιγμή που το ξεκίνησα θα το φτάσω μέχρι τέλους φροντίζοντας για όλες τις λεπτομέρειες έτσι ώστε να μην έχει διαφορά με τα consultation στην Ισπανία.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα