10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

AKHS

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikistis είπε:
Καποιον τον εφτυνανε και νομιζε οτι βρεχει... Το εχεις ακουσει φανταζομαι.

Απορω αν εσυ και ο αλλος ειστε αληθινοι η απλα γραφετε για να εκνευριζετε κοσμο.
//edit//
Θα παρακαλέσω να γίνουν οι ανάλογες συστάσεις από τους συντονιστές και να διαγράφουν τα υβριστικά σχόλια του σκεπτικιστή το ότι κάποιοι έχουν διαφορετική άποψη με αυτόν δεν του δίνει το δικαίωμα να γράφει δημόσια με αυτούς τους χαρακτηρισμούς
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

@skeptikisti παρακαλώ πιο κόσμια... δεν σου είπε και τίποτα τρομερό ο AKHS για να αρπαχτείς έτσι...
 

Άκης

Administrator
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikistis είπε:
Λιγοτερο απο 6% λεει εχει παρενεργειες.
Καταρχάς δεν χρειάζεται να μαλώνει κανείς με κάποιον που έχει αντίθετη άποψη, αλλά να κάνει διάλογο.

Επίσης αυτό το 6% τι σημαίνει; Ότι είναι ΟΚ, δεν θα είναι κάποιος στους 6%, γιατί είναι μικρό ποσοστό;
Το 2% ή το 6% ή το χ% το θεωρώ κάπως άκυρο σαν αναφορά, γιατί κανείς δεν γνωρίζει αν θα του τύχει τίποτα, είναι ένα ρίσκο που καλούνται να πάρουν όσοι θέλουν να λάβουν φινα.

Επίσης η έρευνα αναφέρεται ως 5.9% σε 118 άτομα που συμμετείχαν στην έρευνα, δεν είναι και μικρό το ποσοστό σε σύγκριση με το 2% της μερκ.

Αλλά όπως και να έχει, η συγκεκριμένη έρευνα είναι πολύ καλή γιατί μας δείχνει πολλά που θέλαμε να ξέρουμε, όπως η μακροχρόνια χρήση και φυσικά για τους 30+, που αναφέρονταν ότι δεν θα έχουν καλά αποτελέσματα.
 

somari

Active Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

To 6% μόνο μικρό δεν είναι πάντως, επίσης σκεπτικιστή, για να μην μιλάμε "μονότερμα" και χωρίς να θέλω να ανοίξω flame, όταν την λες στους άλλους ότι μπαίνουν απλά για να τα χώσουν στη φίνα σε ένα νέο θέμα, σκέψου, ότι έχεις κάνει το ίδιο από την αντίπερα όχθη (κάτι ποστ τύπου "ακολούθα θεραπείες ή "θεραπείες"" κλπ)
 
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Άκης είπε:
Καταρχάς δεν χρειάζεται να μαλώνει κανείς με κάποιον που έχει αντίθετη άποψη, αλλά να κάνει διάλογο.

Επίσης αυτό το 6% τι σημαίνει; Ότι είναι ΟΚ, δεν θα είναι κάποιος στους 6%, γιατί είναι μικρό ποσοστό;
Το 2% ή το 6% ή το χ% το θεωρώ κάπως άκυρο σαν αναφορά, γιατί κανείς δεν γνωρίζει αν θα του τύχει τίποτα, είναι ένα ρίσκο που καλούνται να πάρουν όσοι θέλουν να λάβουν φινα.

Επίσης η έρευνα αναφέρεται ως 5.9% σε 118 άτομα που συμμετείχαν στην έρευνα, δεν είναι και μικρό το ποσοστό σε σύγκριση με το 2% της μερκ.

Αλλά όπως και να έχει, η συγκεκριμένη έρευνα είναι πολύ καλή γιατί μας δείχνει πολλά που θέλαμε να ξέρουμε, όπως η μακροχρόνια χρήση και φυσικά για τους 30+, που αναφέρονταν ότι δεν θα έχουν καλά αποτελέσματα.

Διαλογος γινεται οταν ο αλλος θελει να συζητησει, οχι οταν ο αλλος θελει απλα να αραδιασει τις φοβιες του.

Απο κει και περα το 6% δεν ειναι μικρο, αλλα απεχει παρα πολυ απο το "ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ σε μικρο η μεγαλο βαθμο" που ειπωθηκε εδω μεσα, και το οποιο ολοι τρεχουν να υποστηριξουν. Επισης η ερευνα λεει και κατι αλλο, οτι απο το 6% αυτο, ενα ποσοστο συνεχισε τη θεραπεια, γιατι τα ωφελη ηταν περισσοτερο απο τις παρενεργειες.

Γενικα οταν εισαι σε ενα σαιτ που εξεταζει τη καραφλα και λυσεις καλο ειναι να εισαι ψυχραιμος και να εξεταζεις τις λυσεις που υπαρχουν, απο το απλα να προσπαθεις να φοβιζεις κοσμο.
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Εγώ πάντως θα έβρισκα περισσότερο ενδιαφέρον να μάθαινα τι ποσοστό από αυτό το 6%, αφού σταμάτησε τη λήψη του φαρμάκου, συνέχισε να έχει προβλήματα ...
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikistis είπε:
Καποιον τον εφτυνανε και νομιζε οτι βρεχει... Το εχεις ακουσει φανταζομαι.

Απορω αν εσυ και ο αλλος ειστε αληθινοι η απλα γραφετε για να εκνευριζετε κοσμο.

Ακη θα σου πω το εξης.
Εδω στο αμερικα λεμε put your money where your mouth is.
Στο Αμερικα τι λετε?Φιλε τις αποψεις μας λεμε.Αν εσυ θεωρεις την φιναστεριδη ακομα κ φρουτο με γεια σου με χαρα σου!!!!Φιλια στο Αμερικα :D :D :D :D :D :D :D :D :D :knup:!
 

AKHS

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Κύριε σκεπτικιστή πώς να κάνει διάλογο κάποιος μαζί σου όταν όποιος εδώ μέσα είχε αντίθετη άποψη από σένα τον στόλισες με εκφράσεις που ευτυχώς σβήστηκαν. Τι στο καλό δικό σου είναι το εργοστάσιο που την παράγει και κάνεις έτσι δεν μπορώ να καταλάβω. Θα περίμενα μια συγγνώμη αλλά εκεί στο Αμέρικα όπως την λες ξέρω ότι είναι ποιο άγρια χώρα και εν μέρη σε δικαιολογώ. Το μόνο αντιανδρογόνο που έβαλα στον οργανισμό μου ήταν τοπική σπιρονολακτόνη με πόνους όμως στον δεξιό όρχη έτσι αναγκάστηκα να την ελαττώσω και να την σταματήσω. Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να βάλω στον οργανισμό μου ένα κατά πολλή δυνατότερο αντιανδρογόνο. Εδώ που τα λέμε μακάρι να μπορούσα γιατί από ότι λένε είναι αποτελεσματικό αλλά όπως είπα και ποιο πάνω ο καθένας βάζει προτεραιότητες σε αυτά που κάνει. Μπορεί μόνο το 6% να ανέφερε προβλήματα αλλά πόσοι από αυτούς μπορούν να τεκνοποιήσουν? Αν αυτό δεν το κακό τότε τι να πω….
 

loukas

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikistis είπε:
Ολοι γνωριζουν και ενημερονονται για τα ρισκα, απο κει και περα, το να μπαινεις σε καθε ποστ και να λες εξυπνακισμους του στυλ η μαλλι η πουλι, η πουλι κοκορα η περουκα μαλλον κομπλεξ απο αυτους που τα γραφουν δειχνουν...

Επισης η συγκριση σου ειναι εντελως off. Αν με ρωταγε ενας προνοσταρ να παρω φινα η οχι, οχι θα του ελεγα, αν αυτη εινια η ερωτηση σου.
http://www.youtube.com/watch?v=jmJAaqJ0v54 :D :D :D :D :D :D :D λετε να ειχε παρει φινα 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG
 

loukas

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

μην ξεχνατε τουσ ρυθμους της ζωης την διατροφη το περιβαλον και της ανορεχτες γυναικες :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa: αλλιως δεν θα εβγαζαν τα χαπια στυσης που γινεται τησ τανασπου στα φαρμακια εχει γεμισει ο τοπος εγω ειμαι 36 χρηστης 1/4 φινας επι 4 χρονια και μαμαω γαιδουρι στον ανηφορο χωρις την παραμικρη παρενεργεια 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG και μια τελευταια ερωτηση 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG στυση δεν εχετε απο φινα η δεν εχετε κοπελα η εχετε καμια που μονο για το κομωτηριο νοιαζεται βρητε καμια καβλ.....ρα και θα με θυμηθητε θα σας φταση το εργαλειο στο σαγωνη:D :D :D :D :D :D :D :D :D εχω δει γυναικες και γυναικες μερικες ειναι σα τουβλα που ετσι οπωσ της αφηνεις στο κρεβατι ετσι μενουν βρητε καμια που να εχει ορεξη με τα εργαλεια οπως ειπα και πριν και η πορνοσταρ παιζουν λιγο ωσ πολυ μαλακο κλαρινο πισω απο της σκηνες δεν βαζουν το τουρμπο κατεφθειαν και βαρανε και ΑΑ ποιοτητα οχι σαβουρα με κυταριτιδα και βυζι κολο να ακουμπανε στο πατωμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ
 
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Οχι πες μου εσυ τι διαλογο να κανει καποιος μαζι σου, οταν καθεσαι και στο ενα μηνυμα μετα το αλλο /edit/

Ξεκιναμε απο το οτι ολοι γινονται ανικανοι η βγαζουν πουλια κοκορα, τωρα τους σηκωνεται αλλα δε μπορουν να τεκνοποιησουν (ΜΑΛΛΟΝ, δεν εισαι και σιγουρος, απλα διερωτασαι οστε να τρομαξεις τους παντες).

Αν δε δοκιμασες φινα αλλα απλα διαβασες, σταματα να διαδιδεις τρομολαγνειες, και κυριως πραγματα που ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.

Δεν την εχω πει ποτε σε κανεναν (υπαρχουν πολλοι) που μετριοπαθως λεει οτι βγαζει παρενεργειες (γιατι βγαζει) και 10% να μου πεις εχει παρενεργειες, και 20, μπορει να σου πω ΟΚ. Να καθεσαι ομως και να αραδιαζεις /edit/, οπως ΟΛΟΙ βγαζουν παρενεργειες, η οτι δεν μπορουν να τεκνοποιησουν (?????) δε το δεχομαι, θα στη λεω μεχρι να με μπαναρουν η να σταματησεις.

Εσυ δεν εκφραζεις αποψη, απλα επειδη ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ αποψη, πως θα μπορουσες να εχεις αφου δε δοκιμασες, απλα σα παπαγαλακι πιπιλας τις φοβιες τις δικες σου και των αλλων. Αυταααααα. Καλο Nw7 i m in heaven ευχομαι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

ΘΕΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ είπε:
μην ξεχνατε τουσ ρυθμους της ζωης την διατροφη το περιβαλον και της ανορεχτες γυναικες :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa: αλλιως δεν θα εβγαζαν τα χαπια στυσης που γινεται τησ τανασπου στα φαρμακια εχει γεμισει ο τοπος εγω ειμαι 36 χρηστης 1/4 φινας επι 4 χρονια και μαμαω γαιδουρι στον ανηφορο χωρις την παραμικρη παρενεργεια 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG και μια τελευταια ερωτηση 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG στυση δεν εχετε απο φινα η δεν εχετε κοπελα η εχετε καμια που μονο για το κομωτηριο νοιαζεται βρητε καμια καβλ.....ρα και θα με θυμηθητε θα σας φταση το εργαλειο στο σαγωνη:D :D :D :D :D :D :D :D :D εχω δει γυναικες και γυναικες μερικες ειναι σα τουβλα που ετσι οπωσ της αφηνεις στο κρεβατι ετσι μενουν βρητε καμια που να εχει ορεξη με τα εργαλεια οπως ειπα και πριν και η πορνοσταρ παιζουν λιγο ωσ πολυ μακακο κλαρινο πισω απο της σκηνες δεν βαζουν το τουρμπο κατεφθειαν και βαρανε και ΑΑ ποιοτητα οχι σαβουρα με κυταριτιδα και βυζι κολο να ακουμπανε στο πατωμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ

κλαιω δεν υπαρχεις ρε π....η!!! :lmao: :worshipper
 

sito

Active Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

ΘΕΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ είπε:
μην ξεχνατε τουσ ρυθμους της ζωης την διατροφη το περιβαλον και της ανορεχτες γυναικες :grandpa: :grandpa: :grandpa: :grandpa: αλλιως δεν θα εβγαζαν τα χαπια στυσης που γινεται τησ τανασπου στα φαρμακια εχει γεμισει ο τοπος εγω ειμαι 36 χρηστης 1/4 φινας επι 4 χρονια και μαμαω γαιδουρι στον ανηφορο χωρις την παραμικρη παρενεργεια 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG και μια τελευταια ερωτηση 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG 7SFGSFG στυση δεν εχετε απο φινα η δεν εχετε κοπελα η εχετε καμια που μονο για το κομωτηριο νοιαζεται βρητε καμια καβλ.....ρα και θα με θυμηθητε θα σας φταση το εργαλειο στο σαγωνη:D :D :D :D :D :D :D :D :D εχω δει γυναικες και γυναικες μερικες ειναι σα τουβλα που ετσι οπωσ της αφηνεις στο κρεβατι ετσι μενουν βρητε καμια που να εχει ορεξη με τα εργαλεια οπως ειπα και πριν και η πορνοσταρ παιζουν λιγο ωσ πολυ μακακο κλαρινο πισω απο της σκηνες δεν βαζουν το τουρμπο κατεφθειαν και βαρανε και ΑΑ ποιοτητα οχι σαβουρα με κυταριτιδα και βυζι κολο να ακουμπανε στο πατωμα :grandpa: :grandpa: :grandpa: ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ΞΥΠΝΟΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ


Σοφά λόγια!!! (πραγματικά το εννοώ, δεν είναι ειρωνεία)
 

xk

Active Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikisti μπορεις να απαντησεις σε αυτο?

καπαμαρου
ολοι φινα θα χρησιμοποιουσαμε εδω μεσα αν δεν ισχυε αυτο,χαζοι ειμαστε που δεν την χρησιμοποιουμε?

ειμαστε φοβιτσιαρηδες?υπαρχουν συμφεροντα?τι ισχυει?κραζεις κοσμο που δεν εχει δοκιμασει φινα και εχει αποψη....οταν βλεπει οτι ο διπλανος του δοκιμαζει ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΒΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΧΡΟΝΟ δε σου ειναι αρκετο σα δικαιολογια...?ή τελικα οι μονοι ΜΗ τρολ εδω μεσα εισαι εσυ ο danceworld κ ο tropheus και ολοι οι αλλοι ειτε εχουν ''ψυχολογικες'' παρενεργειες,ειτε ειναι τρολ ή εχουν συμφερον...
 

AKHS

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Δεν μπορώ να σε καταλάβω σκεπτικηστή …. δεν μπορώ να πω την άποψη μου ….πρέπει να συμφωνώ μαζί σου. Πες και εσύ την δική σου και στάματα να ασχολείσαι με τόσο μένος….. έχεις ξεφύγει…. σε παρακαλώ ούτε παπαγαλάκι είμαι ούτε τρομολάγνος σταμάτα με τους χαρακτηρισμούς έλεος…
 

xDante

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

τα έχουμε ξανασυζητήσει 15000000 φορές η φίνα είναι γι αυτούς που την αντέχουν και ρισκάρουν εν γνώσει τους την σεξουαλική τους υγεία .... υπάρχουν 2 ζυγαριές αυτή που λέει μαλλί-υποφερτές μικρο η και μεγαλύτερες παρενέργειες και η άλλη που λέει μαλί- κίνδυνος μακροχρόνιων και μη αναστρέψιμων παρενεργειών όσο καιρό είμαι στο φόρουμ μόνο ο λουκάς είναι ανθεκτικός στην φιναστερίδη και μαγκιά του και καμάρι του άλλος δεν έχει εμφανιστεί απ' όσο γνωρίζω όλοι είχανε τα αλλά τους ας το παραδεχθούν και οι μεγαλύτεροι υπέρμαχοί της..... αυτό είναι.... Εσείς που τα ζυγίσατε και δεν σας κάλυψε σεξουαλικά πολύ καλά κάνατε και την κόψατε ..... τέλος οι υπόλοιποι που συνεχίζουν ρισκάρουν και το γνωρίζουν δεν χρειάζεται να τους το υπενθυμίζουμε συνεχώς βρε παιδιά... οι μάχες που έχουν δοθεί σε αυτό το φόρουμ είναι ομηρικές ... όχι άλλες φινο-μαχίες 8)
 

Hopefull

New Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Υπαρχει ενα site το ask a patient. Που δινουν ratings ο κοσμος στα φαρμακα που εχει δοκιμασει. Εχει πολλα reviews για το propecia.

http://www.askapatient.com/viewrating.asp?drug=20788&name=PROPECIA&page=1&PerPage=60

Σκεπτικιστη forum ειναι ο καθενας λεει οτι μακακια θελει, αλλος φοβαται το χαπι και τις παρενεργειες,αλλος φοβαται μη μεινει καραφλος, οτι θα ειναι κακασχημος και δεν θα βρει γκομενα. Εισαι στα forums απο το 2004 οπως και εγω και πρωτη φορα πηρες propecia το 2010!!! Μπορει και συ να το φοβοσουν απο αυτα που ακουγες και δεν το αρχισες πιο πριν εκτος αν ησουνα στα forum για αναψυχη 6 χρονια μεχρι να το παρεις και δεν ειχες προβλημα. Ο καθενας μπορει να πει οτι θελει εδω μεσα αρκει να μην ειναι shill kαι εχει προωπικο οικονομικο συμφερον, και εσυ μιλας απαξιωτικα για τους καραφλους οτι ειναι κακασχημια, οτι οι περουκες ειναι σαν χαλακια, οτι οι μεταμοσχευσεις δεν ειναι λυση... χωρις φανταζομαι να ησουν ποτε καραφλος, ουτε να χεις βαλει περουκα, ουτε να χεις κανει μεταμοσχευσεις. Οποτε τι τρελαινεσαι που ο αλλος δεν εχει παρει και λεει την αποψη του? (και ας ειναι και απαξιωτικη και τραβηγμενη, και εσυ απο οτι εχω δει γινεσαι αντιστοιχα καυστικος και απολυτος εκει που νομιζεις)

Μην τρελαινεσαι ρε φιλε στη τελικη σταθερα ενα χρονο το παιρνεις μονο. Κρατα και καμια πισινη εχει καει πολυς κοσμος απο αυτο και αλιμονο αν δεν γινοταν θεμα, δεν ειναι καμια συνωμοσια εναντιον του propecia!
 

somari

Active Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

Πάντως μου κάνει εντύπωση που όλοι μένετε στο θέμα την λίμπιντο. Το μεγάλο πρόβλημα για εμένα της φίνας είναι το brain fog, που εμφανίζεται το ίδιο συχνά. Διότι, οι περισσότερες δουλειές των αναπτυγμένων / αναπτυσόμενων χωρών απαιτούν υψηλή εγκεφαλική δραστηριότητα. Πραγματικά εγώ για αυτό δε το παίρνω το φάρμακο (το πρωί στο Φυσικό, το βράδυ ιδιαίτερα), και μιας και οι παρενέργειες φεύγουν όταν απαλλαγεί ο οργανισμός από την ουσία (και όχι απευθείας... είναι μάμησέ τα.

Για αυτό σκοπεύω φίνα να πάρω μόνο το 9μηνο του στρατού, που δε θα μπορώ να κουβαλώ το Ζιξ μαζί μου.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

skeptikistis είπε:
Οχι πες μου εσυ τι διαλογο να κανει καποιος μαζι σου, οταν καθεσαι και στο ενα μηνυμα μετα το αλλο /edit/

Ξεκιναμε απο το οτι ολοι γινονται ανικανοι η βγαζουν πουλια κοκορα, τωρα τους σηκωνεται αλλα δε μπορουν να τεκνοποιησουν (ΜΑΛΛΟΝ, δεν εισαι και σιγουρος, απλα διερωτασαι οστε να τρομαξεις τους παντες).

Αν δε δοκιμασες φινα αλλα απλα διαβασες, σταματα να διαδιδεις τρομολαγνειες, και κυριως πραγματα που ΔΕΝ ΙΣΧΥΟΥΝ.

Δεν την εχω πει ποτε σε κανεναν (υπαρχουν πολλοι) που μετριοπαθως λεει οτι βγαζει παρενεργειες (γιατι βγαζει) και 10% να μου πεις εχει παρενεργειες, και 20, μπορει να σου πω ΟΚ. Να καθεσαι ομως και να αραδιαζεις /edit/, οπως ΟΛΟΙ βγαζουν παρενεργειες, η οτι δεν μπορουν να τεκνοποιησουν (?????) δε το δεχομαι, θα στη λεω μεχρι να με μπαναρουν η να σταματησεις.

Εσυ δεν εκφραζεις αποψη, απλα επειδη ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ αποψη, πως θα μπορουσες να εχεις αφου δε δοκιμασες, απλα σα παπαγαλακι πιπιλας τις φοβιες τις δικες σου και των αλλων. Αυταααααα. Καλο Nw7 i m in heaven ευχομαι.

Ότι και καλά εσύ κρίνεις μόνο προιόντα που έχεις δοκιμάσει τώρα.... :D για να είσαι σε θέση να του λες ότι δεν μπορεί να έχει άποψη αφού δεν έχει δοκιμάσει κάτι.

Η φράση "σέβομαι την άποψη σου αρκεί στο τέλος να συμφωνήσεις μαζί μου" πιστεύω σου ταιριάζει απόλυτα.

@skeptikisti μου φαίνεται ότι κανένας πλέον δεν σε παίρνει στα σοβαρά. Κάθε post που κάνεις γίνετε ανέκδοτο στο φόρουμ με το μισήκακο υφάκι που έχεις του στυλ "επειδή το είπα εγώ είναι νόμος, αν διαφωνείς σε προσβάλω" Έχεις τα ψυχολογικά σου και έχεις βρει το φόρουμ ως μέσω εκτόνωσης και αυτοτιμωρίας προς τον εαυτό σου.

Στην περίπτωσή σου 2 πράγματα έχουν συμβεί. Ή έφαγες πολύ ξύλο όταν ήσουν μικρός... ή δεν έφαγες καθόλου!
 

pfour

Member
Απ: 10ετης ερευνα χρησης φιναστεριδης

@Fenimore γμτ δεν εχει Like button το forum να στο πατήσω 1000 φορές :D

@somari ο στρατός από μόνος του δημιουργεί brain fog (destruction μη σου πω :p) φαντάσου να πάρεις και φινα πως θα βγεις μετά το 9μηνο! :D
 
Μπλουζα