1η μμ

FTG4

New Member
εχουν καποια σελιδα στο φεισ αuτοι οι γιατροι οχι απο hlc μπας και μιλησω να δω τι τιμη θα μου πουνε
emena mou eixan pei sthn hlc 3.500 g, 2.5 to graft
Παιδιά μην ξανά διαβάσω την ίδια συζήτηση που είχατε κάνει εσείς οι άλλοι δε θυμάμαι με το
Ναι οκ το καταλαβα αυτό,αλλά 1600€ για ποσά g ρε παιδιά?
Αποκλείεται η hlc να έχει πέσει τόσο χαμηλά εκτός και έχει φτιάξει καμία ομάδα σαν την Asmed πολύ πιο φθηνή.
1600 ευρώ για 3000g. Ναι το είπα και πριν έχουν κάνει 2η ομάδα για τους εγχώριους πελάτες τους. Δεν πρόκειται να τους στείλετε mail και να σας πουν αυτήν την τιμή εννοείται αφού σας θεωρούν ξένους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

manly_Man

Well-Known Member
αυτος ο γιατρος δεν λεει τιποτα οτι ειναι στην HLC, μονος του ειναι...ειναι σε αυτη την οδο που ανεφερε ο φιλος πανω, κοστιζει 1.5 ευρω το graft....

ουσιαστικα δεν εχει καποια σχεση με την HLC αυτος, απλα μπορει να συνεργαζονται...να στελνουν καποιους πελατες εκει
 

vlafo

Well-Known Member
1600 ευρώ για 3000g. Ναι το είπα και πριν έχουν κάνει 2η ομάδα για τους εγχώριους πελάτες τους. Δεν πρόκειται να τους στείλετε mail και να σας πουν αυτήν την τιμή εννοείται αφού σας θεωρούν ξένους.
Τα ξέρω είχα κάνει ολόκληρη επικοινωνία πριν 2 χρόνια και οι τιμές είναι όπως σου είπα αλλά με τον Ozgur.
Mόνο εκεί να πας.
 

FTG4

New Member
αυτος ο γιατρος δεν λεει τιποτα οτι ειναι στην HLC, μονος του ειναι...ειναι σε αυτη την οδο που ανεφερε ο φιλος πανω, κοστιζει 1.5 ευρω το graft....

ουσιαστικα δεν εχει καποια σχεση με την HLC αυτος, απλα μπορει να συνεργαζονται...να στελνουν καποιους πελατες εκει
Παιδιά επιφυλασομαι για όλα αλίμονο η έρευνα συνεχίζεται για το τι ακριβώς παίζει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι το ραντεβού το έκανα μέσα στην κλινική της hlc. Τώρα αν συστεγαζονται και αυτός ο Dr Serdar αναλαμβάνει τους low badget πελάτες είναι άλλο θέμα. Ότι όμως έχω αναφέρει να ξέρετε είναι τέρμα αλήθεια.
 

FTG4

New Member
Τα ξέρω είχα κάνει ολόκληρη επικοινωνία πριν 2 χρόνια και οι τιμές είναι όπως σου είπα αλλά με τον Ozgur.
Mόνο εκεί να πας.
Ο özgür είναι ο ιδιοκτήτης της hlc? Έχω φίλο Τούρκο που μπορεί να το τσεκάρει. Θεωρείς λοιπόν ότι όταν λέμε ότι η hlc είναι top κλινική αυτό πάει πακέτο μ αυτόν το γιατρό έτσι?
 

FTG4

New Member
Καμία σχέση αυτή είναι μια κλινική που συνεργάζονται και στέλνουν όσους δεν έχουν ανταποκριθεί ή δεν πάνε στην hlc,με 1,5€ αν θυμάμαι καλά.
Ο Dr Serdar εργάζεται μέσα στην hlc αλλά έμαθα ότι έχει και δική του κλινική.. Έτσι εξηγείται αυτή η τιμή.. Στην ουσία δε θα έχει την σφραγίδα της hlc
 

FTG4

New Member
Αν μπεις μέσα στην Hlc θα δεις μια πλακέτα με τα ονόματα όλων των γιατρών.. Όπως λοιπόν έχει του özgür έχει και του Serdar.. Απλά αυτός ανέλαβε τους εντός χώρας και είναι τόσο φθηνός.. Σήμερα έκανα ραντεβού με την αδερφή του özgür για να δω τι παίζει με τη δική του ομάδα και μου είπαν 2,5/g και σε κλεισμένες ημερομηνίες 2/g.Μου τόνισαν ότι εφαρμόζουν fue manual stick and place. Ερώτηση αυτο το stick and place κανει τοσο τη διαφορά? Ισχυρίστηκαν ότι δίνει μεγαλύτερη φυσικότητα στην εικόνα του μεταμοσχευμενου μαλλιού.
 

vlafo

Well-Known Member
Κάνε και μια συζήτηση με Hattingen.
Nομίζω είναι η μόνη σου επιλογή να κάνεις μία και έξω,να βγάλεις όσα περισσότερα μπορείς με ασφάλεια και να τελειώνεις.
Μην ταλαιπωρηθείς.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

FTG4

New Member
Κάνε και μια συζήτηση με Hattingen.
Nομίζω είναι η μόνη σου επιλογή να κάνεις μία και έξω,να βγάλεις όσα περισσότερα μπορείς με ασφάλεια και να τελειώνεις.
Μην ταλαιπωρηθείς.
Για strip που έλεγες. Θα δω ήρεμα όλα τα δεδομένα και ελπίζω να κάνω την καλύτερη επιλογή. Γι αυτό δε βιάζομαι. Σ ευχαριστώ.
 
Μπλουζα