ψαχνω δερματολογο

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

genesis

New Member
παιδες, σκεφτομαι να κανω μια επισκεψη σε ενα δερματολογο αλλα δεν εχω ιδεα πανω στο θεμα. οποιος γνωριζει καποιο καλο δερματολογο στην αθηνα ας μου στειλει ενα μηνυμα να μου πει τι,που,πως κλπ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

τσαμπα λεφτα ειναι για μενα να πας σε δερματολογο..κ ενας καλος δεχρματολογος θα σου πει οτι λεμε και εμεις εδω και λιγοτερα κιολας και δεν θα σου εξηγησει κιολας γιατι στα δινει..απλως προσθεσε μινοξιδιλη στην θεραπεια σου
 

genesis

New Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

μωρε ηθελα να παω τελειως πληροφοριακα να δω τι λαλακιες θα μου πει...εχεις δικιο. δεν παω πουθενα.
 

heyya

New Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

Εντάξει, μην ξεφεύγουμε... Καλό θα είναι η γνώμη του δερματολόγου να περιορίζεται στο είδος τριχόπτωσης και για αυτόν τον λόγο τον θεωρώ απαραίτητο. Δεν έχουμε όλοι αλωπεκία...δυστυχώς παρατηρείται το φαινόμενο κάποιος να αρχίζει να ενεργεί αψυχολόγητα και για μια χούφτα μαλλιά που έχασε να κάνει θεραπείες κατά της αλωπεκίας χωρίς πιθανότατα να είναι αυτή η αιτία τριχόπτωσης :grandpa:

Κατά τ'άλλα φίλε genesis μια απορία... βλέπω έχεις βάλει στην θεραπεία σου το libroman που νομίζω είμαι ο μόνος που το έχει αναφέρει εδώ στο φόρουμ λόγω του ότι το σαμπουάν περιέχει keto 2% χωρίς μάλιστα sulfateς. Ποια η άποψή σου; και γιατί αλόη; για απορόφηση ή ενυδάτωσει;
Επίσης, το σαμπουάν αναφέρεται ως αντιπιτιριδιακό και όχι αντιπιτιριδικό. Γνωρίζει κανείς ποια η διαφορά τους;

Ketokonazole lotion... o azyx δίνει ιδέες :p. Παίδες έχετε παρατηρήσει κανά shedding από την χρήση του; αν και νωρίς πως σας φαίνεται; "δουλεύει";
 

genesis

New Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

ναι ο azyx ΡΟΥΛΑΡΕΙ!!! το παλικαρι ετσι οπως παει θα βρει μονος του το ``φαρμακο``. για τα υπολοιπα σου απαντησα σε Pm γτ ειμαστε τελειως off topic. αν κρινεις σκοπιμο να το postαρεις δεν εχω κανενα προβλημα. βασικα δεν θα παω σε δερματολογο. θα παω να κανω ολες τις εξετασεις (θυρο,τεστοστερονη,dht,γενικες κλπ κλπ κλπ).
 

Xaris28

New Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

Γράψε κι εδώ αν θέλεις τη γνώμη σου για το libroman γιατί κι εγώ σκέφτομαι να το πάρω αντί του botaderm.Υπάρχει στα φαρμακεία?
 

BaldWannaBe

New Member
Απ: ψαχνω δερματολογο

Καλησπέρα παιδιά. Μήπως ξέρετε κανένα καλό δερματολόγο στη Θεσσαλονίκη; Όποιος γνωρίζει ας μου στείλει pm, αν θέλει...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα