φινα και ορεξεις

cisse92

New Member
επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αρχισω την ληψη φινας.απο δευτερα θα παω για εξετασεις να αρχισω να ελεγχω τιμες καθε τοσο κτλ.
η αδυναμια στυσης και το νερωμενο σπερμα και ολα αυτα τα βαζω κατω απο το να εχω ενα κεφαλι γεματο μαλλια και πιστετω αν κανεις και ασκησεις pe που βελτιωνουν την στυση δεν θα εχει κανει τοσο θεμα.αυτες ειναι οι ερωτησεις μου στους χρηστες φινας
1)εχει κανεις συνδιασει την φινα με ασκησεις pe και εχει προβληματα στην στυση?
2)ποτε καταλαβαινεις οτι η φινα αρχιζει να σου προκαλει γυναικομαστια?οταν την κοψεις επανερχεσαι?
3)υπαρχει εστω και μια μικρη περιπτωση να αλλαξουν οι σεξουαλικες σου προτιμησεις απο την φινα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

krhtikos21

Member
cisse92 είπε:
επειδη σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αρχισω την ληψη φινας.απο δευτερα θα παω για εξετασεις να αρχισω να ελεγχω τιμες καθε τοσο κτλ.
η αδυναμια στυσης και το νερωμενο σπερμα και ολα αυτα τα βαζω κατω απο το να εχω ενα κεφαλι γεματο μαλλια και πιστετω αν κανεις και ασκησεις pe που βελτιωνουν την στυση δεν θα εχει κανει τοσο θεμα.αυτες ειναι οι ερωτησεις μου στους χρηστες φινας
1)εχει κανεις συνδιασει την φινα με ασκησεις pe και εχει προβληματα στην στυση?
2)ποτε καταλαβαινεις οτι η φινα αρχιζει να σου προκαλει γυναικομαστια?οταν την κοψεις επανερχεσαι?
3)υπαρχει εστω και μια μικρη περιπτωση να αλλαξουν οι σεξουαλικες σου προτιμησεις απο την φινα?

ασκήσεις pe τι ειναι?
 

gianniskritikos2

Active Member
δεν χριαζεται να ρωτας απο την στιγμη που ολα τα βαζεις κατο μαζι και το κατο το κεφαλι το βαζεις κατο για να εχεις τριχα στο πανο μην σε νοιαζει τιποτα προχωρα και μην ανχονεσε το πολι πολι να μην σηκωνετε το κατο το κεφαλι να βγαλεις κανα βυζακι κανα καλο κολαρακι και μπουτακια απο τα οιστρογονα αλλα θα εχεις κεφαλι το πανο παντα γεματο τριχες ετσι δεν ειπες? τα βαζεις ολα κατο για το μαλλι? μην ανχονεσε επισεις οι σεξουαλικες σου προτιμισεις δεν αλαζουν αλλα αν εχεις ανταποκρυση σε αλλο φιλο μην κολας απλα θα πεσει αγαμια αντε καλη τυχη.ξεχασα αν σε καμια 15ρια χρονια το μυαλο σου τα πεξει απο τις νευροορμονες που επηρεαζει η φινα μην σκας και εκει το πολι πολι να παθεις αμνισια αλλα το κεφαλι θα εχει μαλλια οποτε clain.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
gianniskritikos2 είπε:
δεν χριαζεται να ρωτας απο την στιγμη που ολα τα βαζεις κατο μαζι και το κατο το κεφαλι το βαζεις κατο για να εχεις τριχα στο πανο μην σε νοιαζει τιποτα προχωρα και μην ανχονεσε το πολι πολι να μην σηκωνετε το κατο το κεφαλι να βγαλεις κανα βυζακι κανα καλο κολαρακι και μπουτακια απο τα οιστρογονα αλλα θα εχεις κεφαλι το πανο παντα γεματο τριχες ετσι δεν ειπες? τα βαζεις ολα κατο για το μαλλι? μην ανχονεσε επισεις οι σεξουαλικες σου προτιμισεις δεν αλαζουν αλλα αν εχεις ανταποκρυση σε αλλο φιλο μην κολας απλα θα πεσει αγαμια αντε καλη τυχη.ξεχασα αν σε καμια 15ρια χρονια το μυαλο σου τα πεξει απο τις νευροορμονες που επηρεαζει η φινα μην σκας και εκει το πολι πολι να παθεις αμνισια αλλα το κεφαλι θα εχει μαλλια οποτε clain.

..................εντάξει Γιάννη... η al qaeda μπροστά σου είναι ερασιτέχνες
 

gianniskritikos2

Active Member
φυσικα κανω ενα ασχημο χιουμορ αλλα με αυτα που λες... οτι δεν σε νοιαζουν αρκει να εχεις μαλλι ειναι λιγο τραβιγμενο να το λες αυτο λοιπον φιλε συνηθως λενε οι παρενεργειες φεβγουν τωρα αν κανεις χριση φινας αρκετα χρονια δεν νομιζω να φεβγουν διοτι ο οργνανισμος μαθενει να ζει με αυτη... αυτα που ειπα ποιο πανο ειναι πιθανες παρενεργειες φινας παρολο το αστειο που εκανα αμα θες να παρεις φινα παρε εγω ειμαι αντιθετος βαζεις τον ανδρισμο σου κατο για τα μαλλια και να σου πω και το αλλο οτι η φινα δεν κραταει τα μαλλια για παντα αλλα για 5-6 χρονια μετα αντε για σας .. και να πω και για ενα παιδι εδω στο φορουμ που εκανε χριση φινας οχι πολα χρονια νομιζω 5 και κατι επαθε στον προστατι δεν του ξανακανε κουκου το κατο το κεφαλι δεν ξαναπαρηγαγε ο οργναισμος του δυτ χαλασε ο μηχανισμος του και ειναι σε τασεις αυτοκτονιας ειπαρχουν και αυτα για το αν εχει ακομα μαλλια δεν ξερω.
 

cisse92

New Member
Εγω απο οτι εχω καταλαβει αν κανεις εξετασεις που σχετιζονται με την καθε πιθανη παρενεργεια της φινας δεν νομιζω να εχεις καποια μη αναστρεψιμη παρενεργεια,κανω λαθος?
 

gianniskritikos2

Active Member
δεν το επεξα εξυπνος και δεν με νοιαζει να μαθω οριογραφια γιατι προτων εχω δυσλεξια δεν μπορω να γραφω σωστα και 2ρον δεν μου χριαζεται στο αντικιμενο που σπουδαζω εγω απλα ειπα με ασχημο τροπο τι μπορει να προκαλεσει η φινα με τροπο ωστε να σου θυξω τον εγωισμο να μην λες τετοια πραγματα οτι δεν σε νοιαζουν οι παρενεργειες μπροστα στο μαλλι... πολοι περνουν φινα οι περισσοτεροι εχουν παρενεργειες και οσοι δεν εχουν καλα την βολεβουν αλλα ξαναλεω μακροχρονια δεν ξερεις τι γινεται αν εσυ θες να πεξεις με τις ορμονες σου μαγκια σου ειπαρχουν και χριστες 10 χρονια φινας και παραπανο και ειναι οκ αλλα δεν σημαινει οτι θα εισαι και εσυ αλλα ουτε οτι αυτοι θα ειναι σε καποια χρονια απο τωρα αλλα θα μου πεις αν δεν δοκιμασω πως θα μαθω? δοκιμασε αλλα μην θυσιαζεις τι ζωη σου για τα μαλλια σου γιατι οι θυσιες που λες ειναι η ζωη σου.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
cisse92 είπε:
Εγω απο οτι εχω καταλαβει αν κανεις εξετασεις που σχετιζονται με την καθε πιθανη παρενεργεια της φινας δεν νομιζω να εχεις καποια μη αναστρεψιμη παρενεργεια,κανω λαθος?

Κατά 99% είναι αναστρέψιμα φίλε cisse92

Γκόμενα δεν γίνεσαι από τη φινα και δεν μπορώ να ακούω άλλα τέτοια!! ΕΛΕΟΣ!

επίσης αν κρατάς τον οργανισμό σου και το σώμα σου σε φόρμα και τρέφεσαι σωστά και δεν καπνίζεις μειώνεις κατά πολύ τις σεξουαλικές παρενέργειες (αν υπάρξουν)
 

gianniskritikos2

Active Member
ακου να σου πω και αν θες πιστεψε το αν θες οχι δεν ειμαι κανενας που ξερει πολα απλα λεω την γνωμη μου που μπορει να ειναι λαθος οταν περνεις καιρο ενα φαρμακο θα δωσω παλι το απραδειγμα με τα αναβολικα ο οργνανισμος σου μαθαινει να ζει με αυτα οταν λενε οτι αν παρεις αναβολικα τεστοστερονεις και λενε δεν θα σου σηκωνετε αυτο γινεται γιατι ο οργανισμος περνει ετοιμη την τεστο και σιγα σιγα δεν χριαζεται να παραγει ο ιδιος αν την περνεις μεγαλο χρονικο διαστιμα ετσι ο οργανισμος ξεχναει να παραγει τεστο και μολις κοψεις το αναβολικο δεν σου κανει κουκου ετσι λοιπον και το παλικαρι που επερνε φινα μολις του βγηκε προβλημα στον προστατι και την εκοψε δεν επανηλθε.. αν παθεις ζημια στον 1-2 χρονο απο φινα λες παει στο διαολο την κοβο και λογικα επανερχεσε αν σου βγει μετα απο 10 χρονια δεν νομιζω να επανελθεις και οσα ειπα για βυζια και και και ειναι δυσκολα αλλα ειναι πιθανα.. ανεβαινουν τα οιστρογονα σου χανεις την αντρικη ορμονη που ειναι 7 φορες ποιο ισχυρη απο την τεστο το αντρικο σκαρι θα αρχισει να αλλοιονετε θα περνεις ποιο εφκολα κιλα στα μπουτια και στον κολο... λογικο ειναι μπορει οχι εμφανες αλλα μπορει και εμφανες ολα αυτα ειναι ρισκα μπορει να μην γινει και τιποτα.. αλλα ρισκαρεις? και η φινα παιζει με τον εγγεφαλο οσο και να μην σου βγαινει παρενεργεια μακροχρονια θα σε πειραξει δεν μπορει... σε 30 χρονια σε 40? σε 20? ποιος ξερει αυτα δεν τα ελενχεις με εξαιτασεις και με τις εξαιτασεις ο οργανισμος σου ισοροποιτε σιγα σιγα μαθαινει να ζει με την φινα την συνηθηζει και ολα φενονται φυσιολογικα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dk1984

Member
Chs είπε:
cisse92 είπε:
Εγω απο οτι εχω καταλαβει αν κανεις εξετασεις που σχετιζονται με την καθε πιθανη παρενεργεια της φινας δεν νομιζω να εχεις καποια μη αναστρεψιμη παρενεργεια,κανω λαθος?

Κατά 99% είναι αναστρέψιμα φίλε cisse92

Γκόμενα δεν γίνεσαι από τη φινα και δεν μπορώ να ακούω άλλα τέτοια!! ΕΛΕΟΣ!

επίσης αν κρατάς τον οργανισμό σου και το σώμα σου σε φόρμα και τρέφεσαι σωστά και δεν καπνίζεις μειώνεις κατά πολύ τις σεξουαλικές παρενέργειες (αν υπάρξουν)

φιλε chs ξερεις αν η αεροβια ασκηση η ασκηση με βαρη μειωνει τα συμπτωματα της φινας?
υπαρχει κανα συπληρωμα διατροφης που να βοηθα?
 

cisse92

New Member
ψαχνω ολη μερα για να δω που θα καταληξω εχω καταλαβει πως η μινοξ δεν μπορει να βοηθησει μονη της πια.οτι εκανε εκανε!
καπου πηρε το ματι μου το ru ενα τοπικο dht blocker.αλλα δεν υπαρχουν αρκετες πληροφοριες.ξερει κανει τπτ για αυτο?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Προς @gianniskritikos2

Γιάννη είναι κάτι που το κάνεις επανειλημμένα, γίνεσαι το παπαγαλάκι που μεταφέρεις ότι αρνητικό διαβάσεις / ακούσεις και μάλιστα με brutal τρόπο..
Έχει κάνει κάποια προσωπική έρευνα επάνω σε κάτι με 100% αληθινές και βάσιμες αποδείξεις για να πετάς όλα αυτά έτσι αέρα και να κάνεις fatality :ninjasm: ;

Γιατί τέτοια τρομοκρατία;;
 

gianniskritikos2

Active Member
δεν τα βγαζει περα μονη τις γιατι δεν σταματας την αιτια η οποια ειναι οι ευαισθητοι θυλακες στα ανδρογωνα που με τα χρονια γινονται ολο και ποιο ευαισθητοι και με την φινα μπλοκαρεις την δυτ αρα σταματας σε μεγαλο βαθμο την κατηφορα το ru τοπικο ειναι λενε προσωπικα θα το προτειμουσα αν και ακουγονται διαφορα οτι ειναι χειροτερο απο φινα αλλοι λενε καμια σχεση καμοια παρενεργεια ... θελουν ολα δοκιμη αλλα εγω δεν παιζω με ορμονες.


εχεις δικιο chs εχω ενα θεμα με την φινα την θεωρω οπως την περιεγραψα επανο ζηταω συγνωμη για το φερσιμο μου δεν θα επαναλυφθει δεν θα ξαναμιλισω για φινα μιας και δεν ειμαι χριστης ουτε οντως ξερω πολα και με το δικιο σου μπορεις να με bannareis μιας και τρομοκρατω τον κοσμο με τα δικα μου πιστευω.
 

cisse92

New Member
ρε φιλαρακι γιαννη πως να σε παρει καποιος στα σοβαρα οταν πριν μια βδομαδα μου προτεινες φινα απο μονος σου?μας κοροιδευεις ρε μαγκα?
 

gianniskritikos2

Active Member
βρες μου που σου πρωτοινα φινα και εχω εξαφανιστει απο το φορουμ γιατι σημαινει οτι εχω προβλημα στο κεφαλι και δεν ξερω τι λεω. βρες το μου τωρα σε θεμα και στειλε λινκ


περιμενω...
 

crossfire

Well-Known Member
gianniskritikos2 είπε:
φυσικα κανω ενα ασχημο χιουμορ αλλα με αυτα που λες... οτι δεν σε νοιαζουν αρκει να εχεις μαλλι ειναι λιγο τραβιγμενο να το λες αυτο λοιπον φιλε συνηθως λενε οι παρενεργειες φεβγουν τωρα αν κανεις χριση φινας αρκετα χρονια δεν νομιζω να φεβγουν διοτι ο οργνανισμος μαθενει να ζει με αυτη... αυτα που ειπα ποιο πανο ειναι πιθανες παρενεργειες φινας παρολο το αστειο που εκανα αμα θες να παρεις φινα παρε εγω ειμαι αντιθετος βαζεις τον ανδρισμο σου κατο για τα μαλλια και να σου πω και το αλλο οτι η φινα δεν κραταει τα μαλλια για παντα αλλα για 5-6 χρονια μετα αντε για σας .. και να πω και για ενα παιδι εδω στο φορουμ που εκανε χριση φινας οχι πολα χρονια νομιζω 5 και κατι επαθε στον προστατι δεν του ξανακανε κουκου το κατο το κεφαλι δεν ξαναπαρηγαγε ο οργναισμος του δυτ χαλασε ο μηχανισμος του και ειναι σε τασεις αυτοκτονιας ειπαρχουν και αυτα για το αν εχει ακομα μαλλια δεν ξερω.

Γιαννακη αγορι μου,εχεις σκοπο να βγαλεις παρενεργειες και σε μας που δεν εχουμε καμμια διαβαζοντας τα ιδια και τα ιδια....παραγινε.
Δεν παιζει το οτι η φινα κραταει τα μαλλια για 5 χρονια....μετα δηλαδη τι γινεται?ενεργοποιηται η ληξη αντιστροφης μετρησης και πεφτουν ολα μπαμ μπαμ?
οσο παιρνεις φινα εχεις ΠΑΝΤΑ μαλλια...δεν υπαρχουν χρονικα ορια.
Η στυση ειναι ενα θεμα,το καταλαβαινω αλλα το παραμαμησαμε


αααα τωρα ειδα οτι ζητησες συγνωμη
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
dk1984 είπε:
φιλε chs ξερεις αν η αεροβια ασκηση η ασκηση με βαρη μειωνει τα συμπτωματα της φινας?
υπαρχει κανα συπληρωμα διατροφης που να βοηθα?

Καλησπέρα φίλε dk1984,

η άσκηση γενικά βοηθά πάρα πολύ επάνω σε αυτό και στο λέω από προσωπική εμπειρία, καθώς και η σωστή διατροφή.

Για συμπλήρωμα κλπ αν λες για το θέμα στύσης δεν έχω ψαχτεί πολύ. Η αργινίνη ξέρω βοηθά πολύ σύμφωνα εμπειρίες που έχω διαβάσει..
 
Μπλουζα