υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

crossfire

Well-Known Member
Επειδη βλεπω πολλες διαμαχες τωρα τελευταια για τη φινα....εγω ως υπερμαχος της,blindfold,skeptikistis,xdante,$$$ και αλλοι..
Ανοιγω αυτο το θεμα για να τελειωνει αυτο το πανηγυρι..
Οσοι μπαινουν για πρωτη φορα στο forum,να μην μπερδευονται με πολλα και να ξερουν οτι υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση..
Μαγκες,η λυση ειναι μια....φινα
Θελεις τα μαλλια σου?...δοκιμαζεις φινα(λεω 'δοκιμαζεις' γιατι παιζει και η πιθανοτητα των παρενεργειων,απολυτα δεκτο)
Δεν δοκιμαζεις φινα?....δεν δικαιουσαι να μιλας για πεσμενες ψυχολογιες λογω τριχοπτωσης και τετοια.Κανεις οτι θελεις στο κεφαλι σου,βαζεις οτι θελεις στο κεφαλι σου αλλα προετοιμασου για την αργη,βασανιστικη και ψυχοφθορα διαδικασια της τριχοπτωσης
Ετσι απλα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

έχω κάποια ερωτήματα ......
ΜΟΝΟ φίνα Πήρε κανείς ?
μήπως το Big 3 είναι η απάντηση η Μόνο η φίνα ?
εσύ crossfire που έχεις το ιστορικό σου με φωτός για να καταφέρεις να πείσεις τους νέους χρήστες οτι αυτό είναι το φάρμακο για την τριχόπτωση ? βάλε και ένα λινκ να φαίνεται να το βλέπουν οι νέοι χρήστες ...
εσύ όμως παρατηρώ απο την υπογραφή σου οτι κάνεις Βιg 13 και δεν παίρνεις μόνο φίνα ... πως να πειστώ εγώ οτι μόνο με φίνα θα βγάλω μαλλιά ?
[sup]1/5 proscar καθε πρωι
rogaine foam καθε πρωι
regaine 5 τοις εκατο καθε μεσημερι
neoral υγρο καθε βραδυ
λουσιμο καθε πρωι και βραδυ
σαμπουαν κετοκοναζολης 3 φορες την εβδομαδα και τις αλλες revivogen,tricomin και πρασινο σαπουνι
[/sup]
υπάρχουν κενά και θα σε παρακαλούσα να τα συμπληρώσεις η απλά να διαγράψεις το ποστ σου γιατί απο μόνο του δεν στέκει......
καλά δεν υπάρχουν Moderators να παρέμβουν και να σταματήσουν τέτοια τερατώδη πόστς ?
 

Hairboost

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

η διαφορα στα μαλλια με το προπεσια φαινεται σε οσους εχουν νοργουντ 2,3 αντε και 4. Οντως δουλευει αλλα δεν ξερω αν αξιζει τελικα
 

alexXXX

Active Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

ναι μαγκες για να τελειωνει το πανηγυρι θεραπεια υπαρχει η φινα ...απλα κανει τα @ρχριδια αορατα βγαλτε τα μια φωτο πριν ξεκινησετε γιατι μετα θα τα κανετε κολιε για το λαιμο.ασε μας ρε φιλε που ανοιξες και θεμα να δωσεις λυση κατι τυποι σαν και σενα παιρνουν ολους τους αλους στον λαιμο τους εσυ παιρνεις φινα και εισαι 100% η δεν σε νοιαζει τι γινεται (κατω) και πολυ και σε νιαζει μονο ο καθρευτης σου .αν συμβαινει αυτο θα σε λεω τριφωνα σαμαρα προσεξε καλα :D :D :D ;D ;D ;D :D :D
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

xDante είπε:
έχω κάποια ερωτήματα ......
ΜΟΝΟ φίνα Πήρε κανείς ?
μήπως το Big 3 είναι η απάντηση η Μόνο η φίνα ?
εσύ crossfire που έχεις το ιστορικό σου με φωτός για να καταφέρεις να πείσεις τους νέους χρήστες οτι αυτό είναι το φάρμακο για την τριχόπτωση ? βάλε και ένα λινκ να φαίνεται να το βλέπουν οι νέοι χρήστες ...
εσύ όμως παρατηρώ απο την υπογραφή σου οτι κάνεις Βιg 13 και δεν παίρνεις μόνο φίνα ... πως να πειστώ εγώ οτι μόνο με φίνα θα βγάλω μαλλιά ?
[sup]1/5 proscar καθε πρωι
rogaine foam καθε πρωι
regaine 5 τοις εκατο καθε μεσημερι
neoral υγρο καθε βραδυ
λουσιμο καθε πρωι και βραδυ
σαμπουαν κετοκοναζολης 3 φορες την εβδομαδα και τις αλλες revivogen,tricomin και πρασινο σαπουνι
[/sup]
υπάρχουν κενά και θα σε παρακαλούσα να τα συμπληρώσεις η απλά να διαγράψεις το ποστ σου γιατί απο μόνο του δεν στέκει......
καλά δεν υπάρχουν Moderators να παρέμβουν και να σταματήσουν τέτοια τερατώδη πόστς ?

Που τα βλεπεις τα 13?κανονικο big 3 τα τελευταια 2 χρονια συν neoral 1 μηνα τωρα
Χρειαζεται να πεισουμε τον κοσμο οτι το depon ριχνει τον πυρετο?Τι να πεισω?Ο κοσμος ειναι εξυπνος και εχει εμπιστοσυνη στην επιστημη..
Τερατωδη post? ??? ???......Αμα θελουν να κλειδωθει το post ας κλειδωθει...απλα προσπαθω να βαλω το λιθαρακι μου κατα της τρομολαγνειας και της παραπληροφορησης των παιδιων
Αληθεια,σου εχει πει κανενας οτι το να ξανθαινουν οι τριχες,ειναι επιτυχης θεραπεια κατα της τριχοπτωσης?
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Μη με παρεξηγησετε ρε παιδια εγω να ρωτησω κατι ο προστατης απο κατω το καταλαβαινεις που φουσκωνει λιγο κ οσο μεγαλωνεις πιο πολυ εαν εχεις ετσι δεν ειναι ?
Επισης η φινα ειναι κατα του προστατη οπως κ το saw plameto
Επισης οσο μεγαλωνει ο ανθρωπος πεφτουν τα μαλια του απο οποιαδηποτε ηλικια δηλαδη δεν ειναι στανταρ

Ηταν ψιλοφουσκωμενο απο κατω ο προστατης κ με την φινα(την ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ) κ saw palmeto(ΑΡΧΙΣΑ ΑΝΑ ΜΕΡΑ) εχει στρωσει δεν χανω πλεον μαλλι ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΥΤΟ κ δειν ειναι πλεον απο κατω τοσο φουσκωμενο .
Επειδη λοιπον υπαρχει καποια συσχετηση αναμεσα στον προστατη κ στο οτι χανουμε κ μετα τα 35 -40 45 που ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ Κ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΟΓΚΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΤΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΦΙΝΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ?
 

xDante

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

crossfire99 είπε:
Αληθεια,σου εχει πει κανενας οτι το να ξανθαινουν οι τριχες,ειναι επιτυχης θεραπεια κατα της τριχοπτωσης?

1ον εγώ δεν έδωσα τέτοιο όνομα στο ποστ μου.......
2ον εγώ έχω δει regrwoth που εσύ θα δεις σε 1 χρόνο και ΑΝ
3ον άρα Big 3 είναι η λύση όχι η φίνα όπως περιγράφεις....
4ον το φόρουμ λέγεται HairlossGr και όχι ValefinaGr και επίσης θεωρώ το ποστ σου εξαιρετικά επικίνδυνο γιατί στης μηχανές αναζήτησης θα πέσουν πολλοί ανίδεοι πάνω του και θα διαβάσουν οτινανιες ....

ελπίζω να σε κάλυψα....
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

XxxxX είπε:
ναι μαγκες για να τελειωνει το πανηγυρι θεραπεια υπαρχει η φινα ...απλα κανει τα @ρχριδια αορατα βγαλτε τα μια φωτο πριν ξεκινησετε γιατι μετα θα τα κανετε κολιε για το λαιμο.ασε μας ρε φιλε που ανοιξες και θεμα να δωσεις λυση κατι τυποι σαν και σενα παιρνουν ολους τους αλους στον λαιμο τους εσυ παιρνεις φινα και εισαι 100% η δεν σε νοιαζει τι γινεται (κατω) και πολυ και σε νιαζει μονο ο καθρευτης σου .αν συμβαινει αυτο θα σε λεω τριφωνα σαμαρα προσεξε καλα :D :D :D ;D ;D ;D :D :D

Ελεος ρε xxxxxx......
οτι ειμαι υπερ της φινας δεν χρειζεται να το λεω συνεχεια,αλλα δεν καταλαβες οτι αυτο το post ειναι και μια χιουμοριστικη αντιδραση στην διαμαχη των τελευταιων ημερων για τη φινα?δηλαδη πρεπει σε ολο το post να βαζω φατσουλες χαμογελαστες?
Παιρνω αλλους στο λαιμο μου?Σε διαβαζουν οι γιατροι που το προτεινουν και γελανε
 

tatini

New Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

xDante για άλλη μια φορά λες ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο ερώτημά σου είναι ενδεικτικό της ασχετοσύνης σου, εφόσον θα έπρεπε ήδη να ξέρεις ότι τα φάρμακα χωρίζονται σε DHT blockers και σε growth stimulants. Η φίνα του Big 3 κάνει το πρώτο και η μινοξιδίλη το δεύτερο, άρα αποκλείεται η μινοξιδίλη από μόνη της να σταματά την τριχόπτωση -το μόνο που κάνει είναι να δίνει ώθηση στα μαλλιά και στις φύτρες.
 

xDante

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Blindfold είπε:
xDante για άλλη μια φορά λες ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο ερώτημά σου είναι ενδεικτικό της ασχετοσύνης σου, εφόσον θα έπρεπε ήδη να ξέρεις ότι τα φάρμακα χωρίζονται σε DHT blockers και σε growth stimulants. Η φίνα του Big 3 κάνει το πρώτο και η μινοξιδίλη το δεύτερο, άρα αποκλείεται η μινοξιδίλη από μόνη της να σταματά την τριχόπτωση -το μόνο που κάνει είναι να δίνει ώθηση στα μαλλιά και στις φύτρες.

αρε Blindfold που όλα τα ξέρεις..... άσχετοσύνη έχεις εσύ ... απόδειξέ μου οτι το DHT blocker σταματάει την τριχόπτωση ρε τζιμάνι !!!! Βρες μου μία οτι το DHT blocker ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ................ ΟΛΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ίσως......
γιατι και το show palmetto και το revivogen DHT blocker είναι αλλά παπρια κάνουν κατα τους περισσότερους.... μην γράφεις απλά για να γράψεις και επειδή σου έχω κάτσει στο λαιμό ..... 8)

αν είναι έτσι να το ονομάσουμε Hairloss stopper και όχι DHT blocker .... :tease: :tease: :tease:
 

tatini

New Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Το συνεχίζεις και ξεφτιλίζεσαι. Νομίζεις ότι επειδή έριξες μερικές σταγόνες οξυζενέ στο κεφάλι σου έγινες και επιστήμονας. Υπάρχει κόσμος εδώ μέσα που παίρνει μόνο φίνα, γιατί πρόλαβε το κακό στην αρχή του και δε χρειάστηκε να πάρει μινοξιδίλη για να τονώσει τα μαλλιά του. Ψάξε και θα βρεις.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

alexXXX

Active Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Blindfold είπε:
xDante για άλλη μια φορά λες ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο ερώτημά σου είναι ενδεικτικό της ασχετοσύνης σου, εφόσον θα έπρεπε ήδη να ξέρεις ότι τα φάρμακα χωρίζονται σε DHT blockers και σε growth stimulants. Η φίνα του Big 3 κάνει το πρώτο και η μινοξιδίλη το δεύτερο, άρα αποκλείεται η μινοξιδίλη από μόνη της να σταματά την τριχόπτωση -το μόνο που κάνει είναι να δίνει ώθηση στα μαλλιά και στις φύτρες.
φιλε τερμα το ελεος απτο να γελανε οι γιατροι μαζι μου επειδη για να βγαλω μαλλια θα εκανα ζημια στην σεξουαλικη μου ζωη και στην ζωη μου γενικοτερα καυτερα να γελανε οπως λες.κοιτα ομως εσυ μην κλαψεις γτ εγω δεν ξερω τι γραφουν οι γιατροι εγω ομως αν συνεχιζα θα εκλεγα
 

Άκης

Administrator
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Παίδες μην αρχίζετε τα προσωπικά σχόλια.
Δυστυχώς παρότι την φινα δεν την χρησιμοποιώ πλέον, αλλά όπως και να το κάνουμε μέχρι στιγμής είναι το μόνο που δίνει πραγματικά αποτελέσματα ή έστω πιο γρήγορα αποτελέσματα, τουλάχιστον από όσα δοκίμασα (που δεν είναι και λίγα).

xDante είπε:
[quote author=Blindfold link=topic=2841.msg50591#msg50591 date=1301937018]
xDante για άλλη μια φορά λες ανακρίβειες. Το συγκεκριμένο ερώτημά σου είναι ενδεικτικό της ασχετοσύνης σου, εφόσον θα έπρεπε ήδη να ξέρεις ότι τα φάρμακα χωρίζονται σε DHT blockers και σε growth stimulants. Η φίνα του Big 3 κάνει το πρώτο και η μινοξιδίλη το δεύτερο, άρα αποκλείεται η μινοξιδίλη από μόνη της να σταματά την τριχόπτωση -το μόνο που κάνει είναι να δίνει ώθηση στα μαλλιά και στις φύτρες.

αρε Blindfold που όλα τα ξέρεις..... άσχετοσύνη έχεις εσύ ... απόδειξέ μου οτι το DHT blocker σταματάει την τριχόπτωση ρε τζιμάνι !!!! Βρες μου μία οτι το DHT blocker ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ................ ΟΛΑ ΣΕ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ίσως......
γιατι και το show palmetto και το revivogen DHT blocker είναι αλλά παπρια κάνουν κατα τους περισσότερους.... μην γράφεις απλά για να γράψεις και επειδή σου έχω κάτσει στο λαιμό ..... 8)

αν είναι έτσι να το ονομάσουμε Hairloss stopper και όχι DHT blocker .... :tease: :tease: :tease:
[/quote]
Σε περιπτώσεις που οφείλεται στην DHT, τότε ναι η φινα την σταματά και μάλιστα με έρευνες, τις οποίες μπορεί κανείς να τις βρει.

@ XxxxX
Καμία σχέση η μείωση της DHT με τον τρύφωνα...

akishellas3 είπε:
μετα τα 35 -40 45 που ΣΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΡΧΙΖΟΥΝ Κ ΒΛΕΠΟΥΝ ΔΙΟΓΚΩΣΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΤΟΥΣ ΜΗΠΩΣ ΤΟΤΕ ΝΑ ΨΑΧΤΟΥΜΕ Κ ΓΙΑ ΑΛΛΕΣ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΦΙΝΑΣ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗ ?
Μήπως δεν είναι η DHT το πραγματικό πρόβλημα αλλά τα οιστρογόνα;
 

xDante

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Blindfold είπε:
Το συνεχίζεις και ξεφτιλίζεσαι. Νομίζεις ότι επειδή έριξες μερικές σταγόνες οξυζενέ στο κεφάλι σου έγινες και επιστήμονας. Υπάρχει κόσμος εδώ μέσα που παίρνει μόνο φίνα, γιατί πρόλαβε το κακό στην αρχή του και δε χρειάστηκε να πάρει μινοξιδίλη για να τονώσει τα μαλλιά του. Ψάξε και θα βρεις.

Άκης είπε:
Παίδες μην αρχίζετε τα προσωπικά σχόλια.
Δυστυχώς παρότι την φινα δεν την χρησιμοποιώ πλέον, αλλά όπως και να το κάνουμε μέχρι στιγμής είναι το μόνο που δίνει πραγματικά αποτελέσματα ή έστω πιο γρήγορα αποτελέσματα, τουλάχιστον από όσα δοκίμασα (που δεν είναι και λίγα).

ναι έχεις δίκιο φίλε άκη αλλά απο το να λες οτι είναι φάρμακο κατά της τριχόπτωσης απέχει πολύ κατα την γνώμη μου ....
υπο προυποθέσεις συμφωνώ αλλά να τις βάλει και αυτές μέσα ...... όπως αυτό που λές για το αν η τριχόπτωση ωφείλεται στην DHT .......
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

XxxxX είπε:
ναι μαγκες για να τελειωνει το πανηγυρι θεραπεια υπαρχει η φινα ...απλα κανει τα @ρχριδια αορατα

όλη η ουσια για την τριχοπτωση σε μια φραση :D

δεν μπορω αλλο απο τα γελια :D
 

Agahnim

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

ως νεος χρηστης φινας θα παρακαλουσα να μην συνεχιστει αυτος ο πολεμος γιατι επιρεαζεται η ψυχολογια μου και οχι τιποτα αλλο αλλα μετα θα κατηγορω την φινα ΚΑΙ γι αυτο,..

πιο ειναι το προβλημα σας?? οι παρενεργειες της φινας ειναι γνωστες.καποιος που εχει ξεκινησει φινα τις εχει λαβει υποψην του.γιατι πρεπει να τις μεγαλοποιουμε? με αυτα που λετε μου εχετε δωσει την εντυπωση πως ειτε ανηκω στο 2% ειτε οχι, θα παθω προβλημα.

οσοι αποφασισαν να μην παρουν φινα, καλα εκαναν. ομως ας σεβαστουν τους πιο θαρραλεους. δε χρειαζεται να τραβανε το σχοινι με τις παρενεργειες..

οκ θα μου πεσουν τα @@.ΜΟΝΟ αν ανηκω στο 2% ομως (η οσο ειναι στην πραγματικοτιτα). αναρωτιεμαι γιατι δεν γραφουν τα μελη που κανουν μακροχρονια χρηση φινας..
1/ δεν υπαρχουν :O ειμαι ο μοναδικος
2/ τους επεσαν τα @@ και ντρεπονται.. βγαλανε βιζια
3/ απαξιουν να ασχοληθουν (και να προστατεψουν εμας τους νεοτερους)
 

tatini

New Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

έχουν γράψει πολλοί, όπως ο τροφέας και ο dreamsworld, ότι παίρνουν χρόνια και κάνουν και εξετάσεις και όλα είναι οκ... φαντάζομαι όμως δεν μπορούν να το παίζουν ψυχολογοι του κάθε αρπαγμένου εδώ μέσα και να απαντάνε συνεχώς στα ίδια και τα ίδια, έχει και δουλειές ο κόσμος...
 

crossfire

Well-Known Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

Το θεμα σταματαει εδω και σε καμμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα προσωπικης αντιπαραθεσης με τον xdante και με τον χχχχχ..
Φιλε xdante,οταν σε βλεπω να ποσταρεις,με τον τροπο που γραφεις και την χαρα που βγαζεις μεσα απο τα post σου,ειλικρινα χαιρομαι...
Να ξερεις οτι την ιδια χαρα ενιωθα και εγω 4 μηνες μετα αφοτου ξεκινησα big3 και αυτη τη χαρα την εχω ακομα
Την ψυχολογια που μου εχει δωσει αυτο το φαρμακο δεν μπορει να μου την αλλαξει κανενας
 

xDante

Member
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

crossfire99 είπε:
Το θεμα σταματαει εδω και σε καμμια περιπτωση δεν τιθεται θεμα προσωπικης αντιπαραθεσης με τον xdante και με τον χχχχχ..
Φιλε xdante,οταν σε βλεπω να ποσταρεις,με τον τροπο που γραφεις και την χαρα που βγαζεις μεσα απο τα post σου,ειλικρινα χαιρομαι...
Να ξερεις οτι την ιδια χαρα ενιωθα και εγω 4 μηνες μετα αφοτου ξεκινησα big3 και αυτη τη χαρα την εχω ακομα
Την ψυχολογια που μου εχει δωσει αυτο το φαρμακο δεν μπορει να μου την αλλαξει κανενας

προς θεού κανένα προσωπικό πρόβλημα με κανέναν .......
μερικές φορές γίνομαι πολύ ξεροκέφαλος και θα ήθελα να ζητήσω συγνώμη απο τα υπόλοιπα παιδιά για τις θέσεις μου που κατάλαβα οτι πρόβλημα δημοιουργούν και όχι λύση στο θέμα που μας απασχολεί όλους....
το να αναπαράγω τους φόβους μου που είναι και φόβοι όλων για την φίνα και ίσως και υπερβολικούς κατά πολλούς δεν είναι σωστό ....
επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω το μέλος crossfire99 για την μεταφορά χρημάτων που έκανε στον λογαριασμό μου για να γράψω αυτό το απολογητικό μήνυμα .... :D :D
όπως είπε και ο blindfold ήμουν λίγο αρπαγμένος χθες αλλά τωρα πήρα τα χάπια μου και ηρέμησα ............
σ.σ αν μου την έλεγε και ο kapamaru θα διέγραφα τον λογαριασμό μου :wasnotme:
αυτά.......
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: υπαρχει το φαρμακο για την τριχοπτωση....

σ.σ αν μου την έλεγε και ο kapamaru θα διέγραφα τον λογαριασμό μου :wasnotme:
αυτά.......
:D :D :D
εγω δεν θελω κανενας να φυγει....
τι θα κανω μετα? θα μιλαω μονος μου :D
συντροφοι μου στον αγωνα εισατε ολοι και ας διαφωνουμε :-*
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα