το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σας δουλεύουν ψιλό γαζί τα παπαγαλάκια και οι προβοκάτορες ρεεεεεεεε, και εσείς ψαρώνετε και απαντάτε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

max_os

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπορεί να φταίει η φινα, μπορεί να φταίει κάτι άλλο , μπορεί να φταίει ο συνδιασμός αυτων αλλά και κάτι άλλο που κάνεις και δεν το έχεις συνδέσει με το γεγονός (αποτέλεσμα) αυτό.
 

jiovan

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.topix.com/forum/drug/proscar/TNLGL0HR2U8AJJGBJ

αυτοί εδώ οι τύποι λένε κάτι ίδιο με εμένα ή όχι
έβαλα το μεταφραστή γιατί τα αγγλικά μου είναι λίγο τζούφια
 

bullshit

Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν κατάλαβα προς τι οι αμφιβολίες και οι ειρωνείες προς το παιδί. Και εγώ είχα σμίκρυνση για αυτό το σταμάτησα το προπέσια. Ευτυχώς δεν ήταν οριστική όπως φάνηκε και επανήλθα μετά απο καιρό (6 μήνες). Αλλά μέχρι να επανέλθω είχε μειωθεί και το μήκος και το πάχος και φυσικά η ποιότητα της στύσης. Μην παίζετε με τις λέξεις μερικοί και καλά οτι η μείωση της στύσης δεν επηρεάζει το μέγεθος. Φυσικά και το επηρεάζει αφού το πέος είναι μυς που συστέλλεται και διαστέλλεται. Αν μονίμως δεν διαστέλλεται όσο θα έπρεπε τότε φυσικό δεν είναι να συρρικνωθεί? Το ίδιο δεν συμβαίνει με τους άλλου μύες όταν δεν τους γυμνάζουμε?

Απλά δεν είναι καθόλου ψυχολογικό και αποδεχτείτε οτι συμβάινει σε πολλούς. Να απεύχεστε να σας συμβεί. Αν σας συμβεί να εύχεστε να μην είναι οριστικό.
 

show_palmettos

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

περα απο την πλακα τωρα υπηρχε ενα διαστημα που πλακωνα στο κεφαλι πρωι βραδυ aldactone κ fungoral τα οποια εχουν κι αυτα ακριβως ιδια δραση με τη φιναστεριδη ..τωρα τα εχω κοψει αυτα...αλλα απο τοτε εχει γινει το μοριο πιο μαλακο...οι στυσεις δεν ηταν με τιποτα οσο παλια...κ νομιζω κ οτι στο σηκωμα πρεπει να εχει χασει 1 ποντο...και δεν τρολλαρω !
ειναι πολυ υπουλη κ η φιναστεριδη κ η ντουταστεριδη αλλα και η κετοκοναζολη
α ρε γαμωτο..να ηταν φτηνο το RU κ να πουλιοταν κ σε στα ελληνικα φαρμακεια...........το RU το φτιαξανε για να μη φερνει παρενεργειες αλλα εμεις οι Ελληνες την παταμε κ χαπακωνομαστε με προπεσια κ ενα σωρο αλλα χαπια για να μειωσουμε την π...ανα την dht
 

AKHS

Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και γιατί δεν τις κόβεις αυτές τις "αηδίες"? Προτιμάς δηλαδή να έχεις μαλλιά από το να μην…......
 

GeoPower

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

show_palmettos είπε:
περα απο την πλακα τωρα υπηρχε ενα διαστημα που πλακωνα στο κεφαλι πρωι βραδυ aldactone κ fungoral τα οποια εχουν κι αυτα ακριβως ιδια δραση με τη φιναστεριδη ..τωρα τα εχω κοψει αυτα...αλλα απο τοτε εχει γινει το μοριο πιο μακακο...οι στυσεις δεν ηταν με τιποτα οσο παλια...κ νομιζω κ οτι στο σηκωμα πρεπει να εχει χασει 1 ποντο...και δεν τρολλαρω !
ειναι πολυ υπουλη κ η φιναστεριδη κ η ντουταστεριδη αλλα και η κετοκοναζολη
α ρε γαμωτο..να ηταν φτηνο το RU κ να πουλιοταν κ σε στα ελληνικα φαρμακεια...........το RU το φτιαξανε για να μη φερνει παρενεργειες αλλα εμεις οι Ελληνες την παταμε κ χαπακωνομαστε με προπεσια κ ενα σωρο αλλα χαπια για να μειωσουμε την π...ανα την dht
η κετοκοναζόλη σε σαμπουάν η κρέμα?
 

Silencer

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jiovan είπε:
Οκ έκλεισα ραντεβού με Ασκητή σήμερα. Την άλλη βδομάδα θα με κάνει τον έλεγχο αιμάτωσης και αν κατάλαβα καλά θα δει τη διάρκεια που κρατιέται όρθιο το ρημάδι. Τώρα πως θα γίνει αυτό; Φαντάζομαι να με βάλει σε ένα σκοτεινό δωμάτιο να βλέπω τσόντες; χαχχαχα
Πέρα από τη πλάκα όμως δεν βλέπω καθόλου εύκολα τα πράγματα. Αν ήταν κάτι άλλο δεν θα έπρεπε να είχε φανεί τόσο καιρό, τον Οκτώβριο έκανα μαγνητική εγκεφάλου και ήταν καθαρή. Φοβήθηκα για κάτι πολύ πιο σοβαρό αλλά όπως φαίνεται είναι τοπικό το πρόβλημα
Γιατί όμως δεν μπορώ να επανέλθω είναι εκνευριστικό αυτό το πράγμα. Είναι σχεδόν μικρότερο από τη χούφτα μου το όργανο μου
Στα εικοσιέξι μου γέρασα τόσο πολυ δεν το νομίζω

Αναμένω με μεγάλο ενδιαφέρον τη γνώμη του Ασκητή (πρέπει οπωσδήποτε να του πεις ότι παίρνεις φίνα, μην ντραπείς)

Η δικιά μου εμπειρία λέει ότι μειωμένη / δυσλειτουργική στύση = μικρό πέος ΚΑΙ ΟΧΙ ότι μίκρυνε το πέος. Δηλαδή, έχει το ίδιο μέγεθος όταν δεν έχεις την παραμικρή στύση, είτε παίρνεις φίνα είτε όχι.
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

show_palmettos είπε:
περα απο την πλακα τωρα υπηρχε ενα διαστημα που πλακωνα στο κεφαλι πρωι βραδυ aldactone κ fungoral τα οποια εχουν κι αυτα ακριβως ιδια δραση με τη φιναστεριδη ..τωρα τα εχω κοψει αυτα...αλλα απο τοτε εχει γινει το μοριο πιο μακακο...οι στυσεις δεν ηταν με τιποτα οσο παλια...κ νομιζω κ οτι στο σηκωμα πρεπει να εχει χασει 1 ποντο...και δεν τρολλαρω !
ειναι πολυ υπουλη κ η φιναστεριδη κ η ντουταστεριδη αλλα και η κετοκοναζολη

Tα ιδια εχω παρατηρήσει δυστυχώς και εγω.... :-[
 
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αμα στις κανει αυτες τις παρενεργειες τοπικη κετο, τοτε ειναι 100% ψυχολογικες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παιδες μιλάμε για aldactone κ fungoral μαζι ;)
 

GeoPower

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ναι και εγώ δεν μπορώ να βάζο 3 πράγματα ταυτόχρονα και αν έχω παρενέργειες να τα κατηγορώ και τα 3 μαζί
 

JackSheppard

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bullshit είπε:
Φυσικά και το επηρεάζει αφού το πέος είναι μυς που συστέλλεται και διαστέλλεται. Αν μονίμως δεν διαστέλλεται όσο θα έπρεπε τότε φυσικό δεν είναι να συρρικνωθεί? Το ίδιο δεν συμβαίνει με τους άλλου μύες όταν δεν τους γυμνάζουμε?

Μηπως να αρχισουμε να "ταιζουμε" λιγο κρεατινη τους μυες μας; ;D ;D ;D :D
 

icesensei

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εντάξει τρόμαξε τους όλους, περισσότερα μαλλιά για μένα που μια χαρά τα πάω με προσκάρ αφού όταν χρησιμοποίησα δεν υπήρχε ακόμα αυτό το θέμα με τις φριχτές παρενέργειες να με επηρεάσει ψυχολογικά. Με αυτά και με αυτά με έχει κρατήσει nw1 ως μέρος της μικρής συντήρησης που κάνω δέκα χρόνια+.Το ότι ήμουν "προορισμένος" για nw2 δεν το συζητάω αφού ήδη στον τελευταίο χρόνο δεν έκανα τη συντήρηση και έφτασα αρχές nw2 για κάποιους μήνες, το οποίο τώρα έχει διορθωθεί με επιθετική θεραπεία (big3+). Το προσκάρ είναι φάρμακο και όλα τα φάρμακα έχουν παρενέργειες , δεν το υποτιμάω, αλλά δεν πανικοβάλλομαι.
 

icesensei

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ως άντρας καταλαβαίνω τη φρίκη να χάσεις πόντους , και αν είναι τέσσερις αμαν αμαν, από κει και πέρα αν δεν ζητάς να το κάνεις μεγαλύτερο από ότι ήταν αλλά να ισοφαρίσεις, αυτό μπορεί να γίνει γρήγορα, ψάξτο και κάνε ένα πόστ όταν είσαι στα "ίσα σου" , βέβαια για να το ψάξεις δεν θα βρεις τη λύση σε φόρουμ για τριχόπτωση.... αλλά "για το πέος" κυριολεκτικά.
 

GeoPower

New Member
Απ: το πεος μου μικρυνε μετα απο 4 μηνες proscar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JackSheppard είπε:
Μηπως να αρχισουμε να "ταιζουμε" λιγο κρεατινη τους μυες μας; ;D ;D ;D :D
μην το γελάς καθόλου εμενα με κρεατίνη σίγουρα παίρνει κάνα πόντο..ειδικά any νιτρικό οξύ που είναι τίγκα στην αργινίνη :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα