τελικα δοκιμασε κανεις??

JimJim1990

New Member
καλησπερα με λενε Δημητρη και ειμαι νεος στο forum..θελω να κανω μεταμοσχευση μαλλιων και το μονο που διαβαζω ειναι οτι ολοι ειναι αχρηστοι κ κομπογιαννιτες στην Ελλαδα κ μονο στο εξωτερικο αξιζει κανεις να παει.
Σιγουρα οι Ελληνες ειμαστε πισω σε ολα τα πραγματα αλλα πραγματικα ειναι τοσο χαλια?
Ολοι εσεις που ''κραζετε'' το κανετε γιατι εχετε δει απο καποιον το αποτελεσμα κ οντος ηταν χαλια η απλα λετε οτι ακουσατε?
πηγα για μια εξεταση στα Μεντι ζενες κ ηθελα να κανω την δουλεια.μου ειπαν 1700Ε κοντα για 2500 τριχες με τν μεθοδο safe.
σιγουρα μονο κ μονο απο την τιμη ειναι υποπτοι αλλα ρε παιδια ολοι κραζουν κ κανεις δν εχω δει να λεει οτι πηγε κ δν εγινε η δουλεια σωστα.
Φιλικα παντα
ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

JimJim1990 είπε:
καλησπερα με λενε Δημητρη και ειμαι νεος στο forum..θελω να κανω μεταμοσχευση μαλλιων και το μονο που διαβαζω ειναι οτι ολοι ειναι αχρηστοι κ κομπογιαννιτες στην Ελλαδα κ μονο στο εξωτερικο αξιζει κανεις να παει.
Σιγουρα οι Ελληνες ειμαστε πισω σε ολα τα πραγματα αλλα πραγματικα ειναι τοσο χαλια?
Ολοι εσεις που ''κραζετε'' το κανετε γιατι εχετε δει απο καποιον το αποτελεσμα κ οντος ηταν χαλια η απλα λετε οτι ακουσατε?
πηγα για μια εξεταση στα Μεντι ζενες κ ηθελα να κανω την δουλεια.μου ειπαν 1700Ε κοντα για 2500 τριχες με τν μεθοδο safe.
σιγουρα μονο κ μονο απο την τιμη ειναι υποπτοι αλλα ρε παιδια ολοι κραζουν κ κανεις δν εχω δει να λεει οτι πηγε κ δν εγινε η δουλεια σωστα.
Φιλικα παντα
ευχαριστω
οσοι κραζουν εδω μεσα εχουν κανει,εγω μπορω να σου εγγυηθω οτι ειναι κομπογιανητες http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,2585.0.html
 

JimJim1990

New Member
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

ωραια φιλε μου.σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.
οποτε υπαρχει φοβος αμα κανω την μεταμοσχευση εκτος οτι δν θα ειναι οπως θα το περιμενω να ειναι κ ασχημο εμφανισιακα.
απλα μετα λογικα δν θα μπορω να κανω κατι για το αποτελεσμα.σωστα?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

JimJim1990 είπε:
ωραια φιλε μου.σε ευχαριστω πολυ για την πληροφορια.
οποτε υπαρχει φοβος αμα κανω την μεταμοσχευση εκτος οτι δν θα ειναι οπως θα το περιμενω να ειναι κ ασχημο εμφανισιακα.
απλα μετα λογικα δν θα μπορω να κανω κατι για το αποτελεσμα.σωστα?
πανε να βελτιωθουν τελευταια απο το πολυ κραξιμο που εφαγαν,αλλα εγω δεν θα ξανα πατουσα ουτε με σφαιρες,προτιμω να κανω μονος μου την μεταμοσχευση στο κεφαλι μου.
αν δεν πετυχει η μεταμοσχευση θα χρειαστεις διορθωτικη μετα,που σημαινει και αλλα εξοδα,και αλλη ταλαιπωρια,και αλλη απωλεια απο shock loss στο μαλλι.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

:welc: καλωσόρισες φίλε,

Η συγκεκριμένη κλινική που λες είναι η γνωστή που δίνει τα κουπώνια 100 τριχών και άλλα τέτεια :D , αν ψαχτείς λίγο με το θέμα και δεις τι είναι πραγματικά η μεταμόσχευση μαλλιών τότε θα δεις ότι τέτοιου είδους "προσφορές" είναι για πολλά γέλια.

Κλινικές σαν αυτή στοχεύουν σε ανυποψίαστους πελάτες που δεν έχουν ιδέα από το χώρο και με μεγάλα λόγια προσπαθούν να τους πείσουν.
 

JimJim1990

New Member
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

γεια σου φιλε fenimore
τα κουπονια που ολοι κοροιδευουν ειναι απο το group on και δν ισχυει πλεον.προφανως το κανανε για διαφημιστικους λογους.
πηγα και ρωτησα κ εκλεισα κ μερα για να το κανω.φυσικα μετα απο λιγο ψαξιμο στο forum το ακυρωσα αμεσως... ;D
απο τιμες και προσφορες ειναι ωραιοι πραγματικα...αλλα αμα ειναι να δωσω εστω κ αυτα τα ''λιγα'' χρηματα σε αερα...καλητερα να μν το κανω..
απο την αλλη μου ειπε ο ''ειδικος'' οτι με 700 ευρω βαζεις 800 τριχες...λογο προσφορας του πασχα...κ σκεφτηκα γιατι να μν το κανω?..ουτε τραγικα μεγαλο ποσο ειναι κ ουτε χανω τπτ..
να τονισω οτι δν εχω μεγαλο προβλημα..πιστευεις οτι δν υπαρχει περιπτωση να πετυχει???? ::)
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

JimJim1990 είπε:
γεια σου φιλε fenimore
τα κουπονια που ολοι κοροιδευουν ειναι απο το group on και δν ισχυει πλεον.προφανως το κανανε για διαφημιστικους λογους.
πηγα και ρωτησα κ εκλεισα κ μερα για να το κανω.φυσικα μετα απο λιγο ψαξιμο στο forum το ακυρωσα αμεσως... ;D
απο τιμες και προσφορες ειναι ωραιοι πραγματικα...αλλα αμα ειναι να δωσω εστω κ αυτα τα ''λιγα'' χρηματα σε αερα...καλητερα να μν το κανω..
απο την αλλη μου ειπε ο ''ειδικος'' οτι με 700 ευρω βαζεις 800 τριχες...λογο προσφορας του πασχα...κ σκεφτηκα γιατι να μν το κανω?..ουτε τραγικα μεγαλο ποσο ειναι κ ουτε χανω τπτ..
να τονισω οτι δν εχω μεγαλο προβλημα..πιστευεις οτι δν υπαρχει περιπτωση να πετυχει???? ::)
Η αποτυχημένη μεταμόσχευση δεν εχει να κανει με χρήματα εχει να κανει
με ανεξίτηλα σημάδια τα οποία θα κουβαλας παντού και παντα.
Έλα να σου κανω εγω μεταμόσχευση τζαμπα
 
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

Ρε φιλε εισαι 21 ετων και δεχτηκαν να σε πετσοκοψουν για 800 τριχες, και μας ρωτας γιατι ειναι κομπογιαννιτες, οπως εχω πει σε παρα πολλους που δεν εχουν συναισθηση τι ειναι οι τριχες, κρατα 800 τριχες απο αυτες που σου πεφτουνε (δε θα σου παρει πανω απο 3 μηνες) δες ποσες ειναι, και μετα αποφασισε αν σε φτανουν... 800 τριχες δε φτανουν ουτε για να καλυψεις τον αντιχειρα σου.

Πες μας τι θεραπειες κανιες, που σκεφτεσαι νυστερι 21 ετων.
 

JimJim1990

New Member
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

skeptikistis είπε:
Ρε φιλε εισαι 21 ετων και δεχτηκαν να σε πετσοκοψουν για 800 τριχες, και μας ρωτας γιατι ειναι κομπογιαννιτες, οπως εχω πει σε παρα πολλους που δεν εχουν συναισθηση τι ειναι οι τριχες, κρατα 800 τριχες απο αυτες που σου πεφτουνε (δε θα σου παρει πανω απο 3 μηνες) δες ποσες ειναι, και μετα αποφασισε αν σε φτανουν... 800 τριχες δε φτανουν ουτε για να καλυψεις τον αντιχειρα σου.

Πες μας τι θεραπειες κανιες, που σκεφτεσαι νυστερι 21 ετων.

μα απλα για δοκιμη ελεγα να βαλω αυτες τις τριχες γιατι οπως ειπε και ο φιλος πριν δν ειναι ωραιο να εχεις σημαδια...και επειδη ο αριθμος ειναι μικρος ελεγα να το δοκιμασω μηπως...λεω μηπως εχει αποτελεσμα...αν και με οσα ακουω...τριχες...σιγα μν εχει...
τωρα η ηλικια παιζει ρολο δλδ??αμα εχω ειμαι σαν τν βεγγο πχ απαγορευετε να βαλω μαλλια? :)
τσπ..σιγουρα ολοι εδω μεσα ξερετε κατι παραπανω απο εμενα γιαυτο κ εγινα και μελος βασικα...
τωρα για θεραπεια...εκανα για 2 χρονια θεραπεια με μινοξιδιλη και φιναστεριδη...ολα καλα μεχρι που τα σταματησα και σε 3 μηνες αρχισε η μεγαλη τριχοπτωση...
το θεμα ειναι οτι οι θεραπειες κακα τα ψεματα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια και χρειαζετε πολλα λεφτα...και δν ειναι μονιμη..σωστα?
αμα σκεφτει κανεις ποσα χρηματα εχει δοσει και ποσα εχει σκοπο να δωσει για θεραπειες καλητερα να κανεις μεταμοσχευση...αλλα που να την κανεις τν ατιμη..... :(
 

JimJim1990

New Member
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

JimJim1990 είπε:
μα απλα για δοκιμη ελεγα να βαλω αυτες τις τριχες γιατι οπως ειπε και ο φιλος πριν δν ειναι ωραιο να εχεις σημαδια...και επειδη ο αριθμος ειναι μικρος ελεγα να το δοκιμασω μηπως...λεω μηπως εχει αποτελεσμα...αν και με οσα ακουω...τριχες...σιγα μν εχει...
τωρα η ηλικια παιζει ρολο δλδ??αμα εχω ειμαι σαν τν βεγγο πχ απαγορευετε να βαλω μαλλια? :)
τσπ..σιγουρα ολοι εδω μεσα ξερετε κατι παραπανω απο εμενα γιαυτο κ εγινα και μελος βασικα...
τωρα για θεραπεια...εκανα για 2 χρονια θεραπεια με μινοξιδιλη και φιναστεριδη...ολα καλα μεχρι που τα σταματησα και σε 3 μηνες αρχισε η μεγαλη τριχοπτωση...
το θεμα ειναι οτι οι θεραπειες κακα τα ψεματα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια και χρειαζονται πολλα λεφτα...και δν ειναι μονιμη..σωστα?
αμα σκεφτει κανεις ποσα χρηματα εχει δοσει και ποσα εχει σκοπο να δωσει για θεραπειες καλητερα να κανεις μεταμοσχευση...αλλα που να την κανεις τν ατιμη..... :(
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

μα απλα για δοκιμη ελεγα να βαλω αυτες τις τριχες γιατι οπως ειπε και ο φιλος πριν δν ειναι ωραιο να εχεις σημαδια...και επειδη ο αριθμος ειναι μικρος ελεγα να το δοκιμασω μηπως...λεω μηπως εχει αποτελεσμα...αν και με οσα ακουω...τριχες...σιγα μν εχει...
τωρα η ηλικια παιζει ρολο δλδ??αμα εχω ειμαι σαν τν βεγγο πχ απαγορευετε να βαλω μαλλια? :)
τσπ..σιγουρα ολοι εδω μεσα ξερετε κατι παραπανω απο εμενα γιαυτο κ εγινα και μελος βασικα...
τωρα για θεραπεια...εκανα για 2 χρονια θεραπεια με μινοξιδιλη και φιναστεριδη...ολα καλα μεχρι που τα σταματησα και σε 3 μηνες αρχισε η μεγαλη τριχοπτωση...
το θεμα ειναι οτι η θεραπειες κακα τα ψεματα ειναι μεγαλη ταλαιπωρια και χρειαζετε πολλα λεφτα...και δν ειναι μονιμη..σωστα?
αμα σκεφτει κανεις ποσα χρηματα εχει δοσει και ποσα εχει σκοπο να δωσει για θεραπειες καλητερα να κανεις μεταμοσχευση...αλλα που να την κανεις τν ατιμη..... :(
συνεχισε την θεραπεια σου που πηγαινε καλα και μην σκεφτεσαι ακομα τιποτα για μεταμοσχευση,οτι εχεις ακουσει γι αυτο το θεμα ειναι μονο ψεματα και παραπληροφορηση.
10 ευρω τον μηνα κοστιζει η φιναστεριδη και η μινοξιδιλη μαζι,δεν ειναι και κανενα τραγικο ποσο
 

kakashi

Member
Απ: τελικα δοκιμασε κανεις??

με800 τριχες δεν προκειται να δεις καμμια απολυτως διαφορα ...στην κυριολεξια ομως.......εχει τυχει να χανω σε μια εβδομαδα 500 τριχες τη μερα....δλδ 3500 τριχες....απο αυτες αποκλειεται να βγηκαν ουτε καν οι μισες...γιατι αν ειχα τετοιους ρυθμους επανεκφυσης θα ημουν μαλλιας τωρα....κ μετα τη βδομαδα αυτη τα μαλλια μ δεν ειχαν καμμια διαφορα....
 
Μπλουζα