στο ψαξιμο για μεταμοσχευση

trezoli

New Member
Παίρνω εδώ και 3 χρόνια μια Lotion με minoxidil που μου είχε δώσει ένας δερματολόγος που κάνει 40 ευρώ, και μπορώ να πω πως ψιλοκρατάει την κατάσταση με αργή και σταθερή υποχώρηση. Πριν 3 μήνες την έκοψα και παίρνω μόνο minoxidil στάνταρ πριν κοιμηθώ, και όποτε με βολεύει βάζω το πρωί. Λούζομαι με Daohair Shampoo και 2 φορές την εβδομάδα με fungoral. Είμαι 28 χρονών και υπάρχει μια αραίωση στο crown και οι κρόταφοι έχουν μπει λίγο μέσα, δεν με λες φαλακρό σε καμία περίπτωση, απλά παρατηρείς μια αραίωση στο crown, αλλά ακόμα και αυτό δεν θέλω να υπάρχει και επειδή είναι αργή η τριχόπτωση μου θέλω να βγάλω αυτά που μου έφυγαν!! Με 2.000 grafts θα είμαι complet πιστεύω! Με φινα δεν θέλω να μπλέξω, την για κάνα μήνα και δεν είχα διάθεση για σεξ και λέω δε γ****αι!! Καλύτερα ράφλας παρά ακίνδυνος!!!!! Ο Keser είναι λίγο ακριβός και αν είναι να πας Keser πας και Rahal που βλέπω καλύτερα σχόλια, που παίρνει 4$/graft. Ο Doganay είναι μια λύση με λιγότερα χρήματα και καλά σχόλια. Τώρα δεν ξέρω παιδιά είμαι στο ψάξιμο.


σορρυ chs κετημενη ταχυτητα!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

trezoli εισαι σιγουρος οτι ο ραχαλ παιρνει 4$/γραφτ=περιπου 3 ευρω. Εγω που ειχα κοιταξει καποτε ελεγε μονο οτι εξαρταται απο τον ασθενη το κοστος και συνηθως κυμαινεται απο 5-15000 δολαρια μια επεμβαση.Και καποια παιδια απο δω νομιζω ειχαν αναφερει 7-8$/γκραφ. Παντως αν ισχυει οι δικοι μας ειναι μεγαλοι πιασοκ***δες(ειδατε, τα αστερακια τα βαζω μονος μου).
 

trezoli

New Member
ναι οντως ο ραχαλ τοσα παιρνει 7/8 για fue.ο bisanga παιρνει 5ε για τα πρωτα 1000 κ μετα 3ε.ο κεσερ μ ειχε πει οτι χρειαζομαι γυρω στα 2000.αυτος παιρνει 3,5ε για καθε γκραφτ.οποτε η διαφορα ειναι μικρη αν τα υπολογισεις.ο bisanga για 2000 γκραφτ θελει 8000ευρο.αν ειναι να το κανεις θα το κανεις σωστα.γνωμη μου!!!
 

krhtikos21

Member
hdc Γεωργίου δεν ρωτησες?θεωρείς υποδεέστερους?

μπιζανγκα θεωρώ πολύ καλό και ραχαλ για φυε.αν έχεις λεφτά κάντο.

με τα 1000!
 

no_hair

New Member
Απο τη δική μου εμπειρία μέχρι στιγμής θεωρώ την DHI τοπ επιλογή. Κανει πολύ αξιόλογη δουλειά. Οτι και αν επιλέξεις στο τέλος θα σε συμβούλευα να μην είναι το στριπ. Εχει πολλα μειονεκτηματα. Υπάρχουν πολλοί καλοί γιατροί στο εξωτερικό και θα ήθελα να δω ενα μελος να κανει στον ραχαλ και να μας δειξει το αποτελεσμα του. Καλη τυχη λοιπόν!
 

trezoli

New Member
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!
 

Gio

New Member
trezoli είπε:
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!



Φίλε trezoli, όπου και αν πας, να είσαι σίγουρος για ένα πράγμα : Θα αλλάξει η εικόνα σου! Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο..
 

trezoli

New Member
Gio είπε:
trezoli είπε:
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!



Φίλε trezoli, όπου και αν πας, να είσαι σίγουρος για ένα πράγμα : Θα αλλάξει η εικόνα σου! Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο..
[/quote
σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα.να σε ρωτησω..το elvive που παιρνεις κ η βιοτινη..εχεις δει αποτελεσμα??


trezoli είπε:
Gio είπε:
trezoli είπε:
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!



Φίλε trezoli, όπου και αν πας, να είσαι σίγουρος για ένα πράγμα : Θα αλλάξει η εικόνα σου! Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο..
[/quote
σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα.να σε ρωτησω..το elvive που παιρνεις κ η βιοτινη..εχεις δει αποτελεσμα??




σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα..να σε ρωτησω με την ευκαιρια.το ελβιβ και η βιοτινη που παιρνεις κανουν δουλεια??


σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα..να σε ρωτησω με την ευκαιρια.το ελβιβ και η βιοτινη που παιρνεις κανουν δουλεια??


σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα..να σε ρωτησω με την ευκαιρια.το ελβιβ και η βιοτινη που παιρνεις κανουν δουλεια??


trezoli είπε:
Gio είπε:
trezoli είπε:
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!



Φίλε trezoli, όπου και αν πας, να είσαι σίγουρος για ένα πράγμα : Θα αλλάξει η εικόνα σου! Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο..
[/quote
σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα.να σε ρωτησω..το elvive που παιρνεις κ η βιοτινη..εχεις δει αποτελεσμα??


trezoli είπε:
Gio είπε:
trezoli είπε:
οχι δεν τον θεωρω υποδιεστερο τον γεωργιου απλα θεωρω καλυτερο τον bisanga.ο ραχαλ πολυ καλος αλλα κ πολυ ακριβος κ πολυ μακρια κ δεν εχω δει κ πολλα αποτελεσματα του φυε.


οσο για τα λεφτα που λες..ειναι να παρω ενα δανειακι..ηθελα να παρω μηχανη και κανενα ρουχο αλλα δυστηχως προεχει αλλο προβλημα!!!γα@@@@νο dna!!!!



Φίλε trezoli, όπου και αν πας, να είσαι σίγουρος για ένα πράγμα : Θα αλλάξει η εικόνα σου! Σου εύχομαι απο καρδιάς οτι καλύτερο..
[/quote
σε ευχαριστω πολυ φιλε να σαι καλα.να σε ρωτησω..το elvive που παιρνεις κ η βιοτινη..εχεις δει αποτελεσματα?

 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα