στον 8ο μηνα με φιναστεριδη και εχω εντονη τριχοπτωση..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

manosss

New Member
ηθελα να ρωτησω.. παιρνω φιναστεριδη 8 μηνες τωρα..και εκει που στον 4ο μηνα ειχε σταματησει η τριχοπτωση, τωρα μαδαω σαν γατι παλι.. ειναι φυσιολογικο?? μηπως επειδη θα βγουν τα καινουρια μου μαλλια η' αυτα που χανω τωρα θα τα χαιρετισω για παντα?? τι φρικη εχω φαει παλι ο ανθρωπος..εκει που ολα πηγαιναν μια χαρα.. αν μπορει κανεις να με βοηθησει... ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giorgos 29

New Member
Απ: στον 8ο μηνα με φιναστεριδη και εχω εντονη τριχοπτω

μη φοβασαι δεν ειναι τιποτα το φθινωπωρο ολα τα γατια μαδανε
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: στον 8ο μηνα με φιναστεριδη και εχω εντονη τριχοπτω

manosss είπε:
xaxaxa..
aaxx, monos mou tha niaourizw se ligo kairo..!!
pisteyw na mhn exasa polytimo xrono kai na prolavw me minoxidil k finasteride na anaplhrwsw tis polytimes trixes mou.. lol
eyxaristw gia thn apanthsh. mou aresei na thn diaskedazw th mizeria mou!!
αρχηγόπουλο,
παρακαλώ γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες... :knup:
 

lalakos

Member
Απ: στον 8ο μηνα με φιναστεριδη και εχω εντονη τριχοπτω

manosss είπε:
ηθελα να ρωτησω.. παιρνω φιναστεριδη 8 μηνες τωρα..και εκει που στον 4ο μηνα ειχε σταματησει η τριχοπτωση, τωρα μαδαω σαν γατι παλι.. ειναι φυσιολογικο?? μηπως επειδη θα βγουν τα καινουρια μου μαλλια η' αυτα που χανω τωρα θα τα χαιρετισω για παντα?? τι φρικη εχω φαει παλι ο ανθρωπος..εκει που ολα πηγαιναν μια χαρα.. αν μπορει κανεις να με βοηθησει... ευχαριστω

Αν ψάξεις λίγο το forum θα δεις πως πολλοί εκεί περίπου στον 8 μήνα φινας έχουν δει ένα έντονο shedding. Προσωπικά και εγώ ακριβώς πάνω στον 8 μήνα. Όχι τρελό βέβαια, αλλά είδα. Για μένα είναι φυσιολογικό. Μη σου πω ότι πρέπει να χαίρεσαι κιόλας. Σχετικά με την παρομοίωση που κάνεις με τα γατιά, σκέψου ότι ο κύκλος των τριχών αυτών είναι ακόμα σχετικά μικρός οπότε λογικό πάνω στο 8μηνο συμβεί αυτό..... Keep finastering :p
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: στον 8ο μηνα με φιναστεριδη και εχω εντονη τριχοπτω

manosss είπε:
ηθελα να ρωτησω.. παιρνω φιναστεριδη 8 μηνες τωρα..και εκει που στον 4ο μηνα ειχε σταματησει η τριχοπτωση, τωρα μαδαω σαν γατι παλι.. ειναι φυσιολογικο?? μηπως επειδη θα βγουν τα καινουρια μου μαλλια η' αυτα που χανω τωρα θα τα χαιρετισω για παντα?? τι φρικη εχω φαει παλι ο ανθρωπος..εκει που ολα πηγαιναν μια χαρα.. αν μπορει κανεις να με βοηθησει... ευχαριστω

καταλαβαινω το αγχος σου

αλλα εσυ δεν καταλαβαινεις οτι κανονοτας flood και γραφοντας copy paste το ιδο μηνυμα σε πολλα θεματα

το μονο που κανεις ειναι να μας ταλαιπωρεις

ο χρονος που χρειαστηκε για να σου σβγησω τα μηνυματα θα μπορουσα να σου απαντησω στο ερωτημα

θα σε παρακαλεσω να μην ξαναγινει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα