σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
ξεκινησα θεραπεια proskar 1/4 σχεδον ....και regaine 5% ....και εβγαλα ...σπυρια σαν τσιμπηματα σκνηπας ....to regaine το εχω ξαναπαρει πολλες φορες ..αλλα και τετια σημαδια εχω ξαναβγαλει ...χωρις να ειμαι σιγουρος οτι οφειλετε στο reigaine ..!!..παρακαλω ανεφερετε τυχον ιδια παρενεργεια
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

δεν ανεφερα ..οτι σε καθημερινη βαση καταναλωνω 2-3 ποτηρια αλκοολ ..(ουισκι ρουμι) ....ποσο επηρεαζει τη θεραπεια η τα side effects?
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

ΠΑΝΟΣ26 είπε:
δεν ανεφερα ..οτι σε καθημερινη βαση καταναλωνω 2-3 ποτηρια αλκοολ ..(ουισκι ρουμι) ....ποσο επηρεαζει τη θεραπεια η τα side effects?

Ρε φιλε τι κανεις αλκοολ και προσκαρ μαζι;;; ??? ???
Κοψε ενα απο τα δυο οπωσδήποτε
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

ANAR είπε:
[quote author=ΠΑΝΟΣ26 link=topic=1729.msg30575#msg30575 date=1270214636]
δεν ανεφερα ..οτι σε καθημερινη βαση καταναλωνω 2-3 ποτηρια αλκοολ ..(ουισκι ρουμι) ....ποσο επηρεαζει τη θεραπεια η τα side effects?

Ρε φιλε τι κανεις αλκοολ και προσκαρ μαζι;;; ??? ???
Κοψε ενα απο τα δυο οπωσδήποτε
[/quote]

μπα δεν νομιζω οτι παιζει ρολο.......εγω περνω προσκαρ ενα χρονο και εχω πιει ολο το βοσπορο αλλα δεν με επηρεασε σε κατι.......ειδικα στο καρναβαλι στη πατρα στο αιμα μου ειχα 90% αλκοολ μονιμα....χαχα......η φινα δεν αντιδρα με αλλα φαρμακα και δεν επηρεαζεται απο αυτα απ οτι ξερω......κατι αλλο θα φταιει........
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1729.msg30622#msg30622 date=1270282307]
[quote author=ΠΑΝΟΣ26 link=topic=1729.msg30575#msg30575 date=1270214636]
δεν ανεφερα ..οτι σε καθημερινη βαση καταναλωνω 2-3 ποτηρια αλκοολ ..(ουισκι ρουμι) ....ποσο επηρεαζει τη θεραπεια η τα side effects?

Ρε φιλε τι κανεις αλκοολ και προσκαρ μαζι;;; ??? ???
Κοψε ενα απο τα δυο οπωσδήποτε
[/quote]

μπα δεν νομιζω οτι παιζει ρολο.......εγω περνω προσκαρ ενα χρονο και εχω πιει ολο το βοσπορο αλλα δεν με επηρεασε σε κατι.......ειδικα στο καρναβαλι στη πατρα στο αιμα μου ειχα 90% αλκοολ μονιμα....χαχα......η φινα δεν αντιδρα με αλλα φαρμακα και δεν επηρεαζεται απο αυτα απ οτι ξερω......κατι αλλο θα φταιει........
[/quote]

Ρε Πανο το καημένο το συκώτι ποσο θα αντέξει;;;;;;;
Βλεπω να γίνετε κοκορετσι :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

ANAR είπε:
Ρε Πανο το καημένο το συκώτι ποσο θα αντέξει;;;;;;;
Βλεπω να γίνετε κοκορετσι :D :D

ουυυυ καλα εισαι......!!!!!!!!
βλεπω τους παππουδες που εχουν ζησει 100 φορες πιο υγιεινα απο μας και παλι περνουν 10 χαπια την ημερα.......
εμεις με την ζωη που κανουμε......μετα τα 60 μας.....μια θα ειναι η ατακα που θα μας ταιριαζει.....
you are so dead......
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

το αλκοολ ελλατωσε το ετσι κι αλλιως γτ δε σε βλεπω καλα... :D :D
 

ΠΑΝΟΣ26

New Member
Απ: σπυρακια σαν τσιμπιμα απο σκνηπα

thanks ρε παιδια ,για τις συμβουλες περι αλκοολ ,,ειναι προβλημα ...βασικα αυτη η καταραμενη συνηθεια ,να βαζω καμια ταινια καθε βραδυ ,και μεχρι να τελιωσει εχω πιει 2-3 ποτηρακια ...σιγουρα και ο συνδιασμος και με regaine ειναι καταστροφικος για το συκωτι .τελικα τα σημαδια δεν πρεπει να δημιουργηθηκαν απο το proscar ..αφου τα ιδια εχει βγαλει η κοπελα ενος φιλου αυτες τισ μερες..και αν θυμαμαι ξανα ειχα ξαναβγαλει στο παρελθον ..πιθανον απο καποια τροφη (τωρα που νηστευαμε ) παντως σε δυο μερες ρε παιδια ,παρατηρησα χαλαρη στυση ,,,τι να κανω ?........καλη ανασταση !!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα