πως ανεβαζουμε φωτογραφιες?

darius

Member
αν μπορουσε να μου πει καποιος πως μπορω να ανεβασω φωτογραφιες για να διξω το προβλημα μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chs

Μέλος του προσωπικού
darius είπε:
αν μπορουσε να μου πει καποιος πως μπορω να ανεβασω φωτογραφιες για να διξω το προβλημα μου

Καλημέρα φίλε Darius,

τρόπος 1. Όταν γράφεις ένα post στο μενού, παρακάτω θα δεις μια μπλε μπάρα που γράφει "Συνημμένα", από εκεί πατάς επιλογή αρχείου, επιλέγεις τις φωτό που θέλεις και τις ανεβάζεις.

Τρόπος 2. Μπορείς να κάνεις έναν λογαριασμό στο imageshack δωρεάν και να ανεβάσεις εκεί τις φωτό εύκολα και απλά και να δώσεις τα link σε ένα post σου, έτσι θα μπορούν όλοι να τις δουν.

τρόπος 3. Μπορείς να μου στείλεις σε p.m. τις φωτό και να στις προσθέσω εγώ στο post σου αν δεν βγάζεις άκρη.
 

darius

Member
Chs είπε:
darius είπε:
αν μπορουσε να μου πει καποιος πως μπορω να ανεβασω φωτογραφιες για να διξω το προβλημα μου

Καλημέρα φίλε Darius,

τρόπος 1. Όταν γράφεις ένα post στο μενού, παρακάτω θα δεις μια μπλε μπάρα που γράφει "Συνημμένα", από εκεί πατάς επιλογή αρχείου, επιλέγεις τις φωτό που θέλεις και τις ανεβάζεις.

Τρόπος 2. Μπορείς να κάνεις έναν λογαριασμό στο imageshack δωρεάν και να ανεβάσεις εκεί τις φωτό εύκολα και απλά και να δώσεις τα link σε ένα post σου, έτσι θα μπορούν όλοι να τις δουν.

τρόπος 3. Μπορείς να μου στείλεις σε p.m. τις φωτό και να στις προσθέσω εγώ στο post σου αν δεν βγάζεις άκρη.
σημερα τ βραδακι θα σ στειλω αν μπορεις να μου κανεις αυτη την χαρη το εκτιμο ειμαι απελπισμενος φιλε μου δεν εχω πλεον ορεξη ουτε ν δω τον ηλιο μετα απο αυτο που επαθα με τα μαλλια μου
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
darius είπε:
σημερα τ βραδακι θα σ στειλω αν μπορεις να μου κανεις αυτη την χαρη το εκτιμο ειμαι απελπισμενος φιλε μου δεν εχω πλεον ορεξη ουτε ν δω τον ηλιο μετα απο αυτο που επαθα με τα μαλλια μου

Πίστεψε με καταλαβαίνω πως νιώθεις αδερφέ... Μην απελπίζεσαι υπάρχουν οι θεραπείες που μπορούν να βοηθήσουν. Ναι στείλε μου όποτε θες και θα στις ανεβάσω εγώ. :)
 

darius

Member
Chs είπε:
darius είπε:
σημερα τ βραδακι θα σ στειλω αν μπορεις να μου κανεις αυτη την χαρη το εκτιμο ειμαι απελπισμενος φιλε μου δεν εχω πλεον ορεξη ουτε ν δω τον ηλιο μετα απο αυτο που επαθα με τα μαλλια μου

Πίστεψε με καταλαβαίνω πως νιώθεις αδερφέ... Μην απελπίζεσαι υπάρχουν οι θεραπείες που μπορούν να βοηθήσουν. Ναι στείλε μου όποτε θες και θα στις ανεβάσω εγώ. :)

σε ευχαριστω παρα πολυ σημερα θα της στειλω σε μηνυμα... αα θ ηθελα αν μπορουσες να της δεις να της ανεβασουμε και να δουμε αυτο τ νοργουντ καπως ετσι δεν ξερω τιποτα ειμαι αχαριος δηλαδη σε ποιο σταδιο βρισκομαι
 

weznem

Well-Known Member
υπαρχουν και χειροτερα αδερφε...να το θυμασαι παντα αυτο..
θα δωσεις την μαχη σου και θα δεις που παει το πραγμα αλλα με νηφαλιοτητα.. υπαρχουν πολυ χειροτερα στην ζωη απο την ραφλα οσο και αν μας πηδαει παρτουζάτα την εμφάνιση :)
αν δεν μπορεις να το κατανοησεις κανε μια βολτα στα νοσοκομεια και θα το κατανοήσεις μολις ακουσεις 2-3 ιστοριες απο ασθενεις εκει μεσα...
 

darius

Member
κατλαβενω αυτα που λες φιλε μου ειμαι 20 αν δεις τ εχουνε δει τ ματια μου στα νοσοκομειο πιστεψε απο οταν ημουνα μωρο εκει μεσα μεγαλωσα λογο ασματος εχω παρα παρα πολυ κορτιζονη και στα 8 μου ειχα την μανα μ με καρκινο την οπια εχασα στα 29 της χρονια οποτε απο τα 8 μ εχω δει παρα πολλα μεσα στα νοσοκομεια πιστεψε με ....οποτε πιστευω να σε καληψα στο θεμα νοσοκομεια και τη εχω κατανοησει φιλικα παντα:).
 

weznem

Well-Known Member
λυτπαμαι πολυ φιλε μου για ολα αυτα.. αλλα εφοσον εχεις αυτην την κακη εμπειρια,αντιλαμβανεσε οτι ακομα και καραφλας τουλαχιστον η ζωη συνεχιζεται με υγεια ..
 

darius

Member
weznem είπε:
λυτπαμαι πολυ φιλε μου για ολα αυτα.. αλλα εφοσον εχεις αυτην την κακη εμπειρια,αντιλαμβανεσε οτι ακομα και καραφλας τουλαχιστον η ζωη συνεχιζεται με υγεια ..

σε αυτο που λες συμφωνω απλα εγω δεν τ αντεχω ειμαι λιγο συναισθηματικος τυπος γενικα να σου πω μ μια λεξη τα μαλλια ειναι η ζωη μου πλεον αυτο με σκοτωνει εχω ψυχοση με τα μαλλια μου φιλε μου πραγαμ δυσκολο δεν βγενω απο το σπιτι απλα,,.
 

weznem

Well-Known Member
darius είπε:
weznem είπε:
λυτπαμαι πολυ φιλε μου για ολα αυτα.. αλλα εφοσον εχεις αυτην την κακη εμπειρια,αντιλαμβανεσε οτι ακομα και καραφλας τουλαχιστον η ζωη συνεχιζεται με υγεια ..

σε αυτο που λες συμφωνω απλα εγω δεν τ αντεχω ειμαι λιγο συναισθηματικος τυπος γενικα να σου πω μ μια λεξη τα μαλλια ειναι η ζωη μου πλεον αυτο με σκοτωνει εχω ψυχοση με τα μαλλια μου φιλε μου πραγαμ δυσκολο δεν βγενω απο το σπιτι απλα,,.

απλα μεγαλοποιεις το προβλημα,ειναι συνηθισμένη κατάσταση το προβλημα μας να το βλεπουμε απροσπελαστο..η αρχη ειναι να δεις αντικειμενικα το μεγεθος του προβληματος επειτα απο αυτο μπορεις πιο ευκολα να επανελθεις σε καλη ψυχολογικη κατασταση.. οσο θεωρεις το πιο τραγικο πραγμα αυτο που σου ετυχε δεν θα αλλαξει τιποτα....επισης υπαρχουν οι θεραπειες οι μ/μ δεν χρειαζεται να γινεις μπομπιδι επάνω,προς τι ο πανικός?
 

darius

Member
weznem είπε:
darius είπε:
weznem είπε:
λυτπαμαι πολυ φιλε μου για ολα αυτα.. αλλα εφοσον εχεις αυτην την κακη εμπειρια,αντιλαμβανεσε οτι ακομα και καραφλας τουλαχιστον η ζωη συνεχιζεται με υγεια ..

σε αυτο που λες συμφωνω απλα εγω δεν τ αντεχω ειμαι λιγο συναισθηματικος τυπος γενικα να σου πω μ μια λεξη τα μαλλια ειναι η ζωη μου πλεον αυτο με σκοτωνει εχω ψυχοση με τα μαλλια μου φιλε μου πραγαμ δυσκολο δεν βγενω απο το σπιτι απλα,,.

απλα μεγαλοποιεις το προβλημα,ειναι συνηθισμένη κατάσταση το προβλημα μας να το βλεπουμε απροσπελαστο..η αρχη ειναι να δεις αντικειμενικα το μεγεθος του προβληματος επειτα απο αυτο μπορεις πιο ευκολα να επανελθεις σε καλη ψυχολογικη κατασταση.. οσο θεωρεις το πιο τραγικο πραγμα αυτο που σου ετυχε δεν θα αλλαξει τιποτα....επισης υπαρχουν οι θεραπειες οι μ/μ δεν χρειαζεται να γινεις μπομπιδι επάνω,προς τι ο πανικός?
δεν υπαρχει μια αδερφε γ μ/μ κ ουτε τ σκεφτομαι ειναι πολλα τ λεφτα κ δεν ειναι μονημο οπως και ν εχει ψαχνω καποιον ν α ασχοληθει με τ θεμα μου καταληλες εξετασεις κ λοιπα αλλιως δεν
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα