περι παρουσιασεων μεταμοσχευσης

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geroksouras

Active Member
Εγω το εχω ξαναπει
Ειμαι υπερ
Ας ακουσουμε τι εχουν να μας πουν
Δεν εχουμε να.χασουμε τιποτα
Καντε ενα νημα χωρις σχολιασμους για να.αποφευγονται οι κοκορομαχιες
Απλα για να παιρνουν θεση οι κλινικες
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Και εγω ειμαι υπερ αλλα να μιλανε οι ιδιοι οι γιατροι οχι οι περουκοπλασιε τους. Δεν μιλαω για το ποιος πληκτρολογει αλλα ποιος τα λεει τα αρχικα λογια. Θελουμε ιατρικες υπευθυνες ξεκαθαρες απαντησεις, λυσεις εγγυησεις και δεσμευσεις. Για να παψουν τα διαφορα ανδρεικελα που υποκεινουμενα κατα καιρους απο προσωπικα συμφεροντα επαιζαν εναν θολο ρολο εκπροσωπου.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
Kapa, η γνώμη μου δεν έχει αλλάξει, δεν θέλω επίσημα κλινικές και γιατρούς εδώ. Αν σου φαίνεται πως έχει γίνει μπ**ρδέλο τώρα, μετά θα γίνει τριμπ**ρδελο
 

Flosk

Well-Known Member
Kapa, η γνώμη μου δεν έχει αλλάξει, δεν θέλω επίσημα κλινικές και γιατρούς εδώ. Αν σου φαίνεται πως έχει γίνει μπ**ρδέλο τώρα, μετά θα γίνει τριμπ**ρδελο
Να θυμηθουμε λιγο γιατι κοψαμε τους εκπροσωπους απο το φορουμ για να μην ξαναζησουμε τα ιδια τουλαχιστον;
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Τότε δεν ειχαμε ισοδύναμη αντιπροσώπευση απο κλινικές. Ενα καρναβάλι απο Ελλάδα, έναν ασθενή liaison για Χασον, την τσούζι που μόνο δεν έβρισε και μέλη, απο το αλλο μέρος Κύπρου τίποτα. Αλλα είχε γίνει show γιατι δεν είχε οργανωθεί σωστά και δεν ηταν οι γιατροί που μιλούσαν αλλά marketing - pr ατομάκια.
 

Flosk

Well-Known Member
Δεν γινεται να μιλανε οι γιατροι ομως Dance, ειναι λογικο.. Τους γιατρους τους θελουμε στην μεταμοσχευση, οχι εδω. Αρκει αυτοι που θα μιλουν εδω να ειναι εκπροσωποι του γιατρου και οχι της κλινικης θα ελεγα για να ειναι πιο σωστα τα πραματα!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Αντε Kapa, για πες μας γιατι η μνημη μου ειναι πολυ ασθενης !!!
ειχαμε διαφημισεις http://www.hairlossgr.com/threads/hdc-2300-grafts-strip.2650/
http://www.hairlossgr.com/threads/hdc-4150-grafts-fue-megasession.2569/
http://www.hairlossgr.com/threads/hdc-3545-grafts-strip.2625/
http://www.hairlossgr.com/threads/hdc-2625-grafts-ΚΡΟΤΑΦΟΥΣ.2601/
http://www.hairlossgr.com/threads/Αποτέλεσμα-από-hdc.2337/
αλλες κλινικες αντι να παραδεχθουν τα λαθη τους ζητουσαν και τα ρεστα http://www.hairlossgr.com/threads/tέλος-τα-Ψέματα-ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ-ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.9038/
ειχαμε τους συνεργατες που δεν εχαναν ευκαιρια να υπερασπιστουν την κλινικη τους http://www.hairlossgr.com/threads/Δυσαρεστημενοι-απο-ΜΜ-Να-η-ευκαιρια.8637/
πραγματα τα οποια δεν τα εχουμε τωρα
 

traccas

Active Member
kapa
Αρχικά σε ευχαριστώ, μου γέμισες το πρωινό μου :) . Έχω και διαβάζω 2 ώρες και δεν τελείωσα ακόμα. Τί γινόταν ρε παιδιά κι δεν είχα πάρει χαμπάρι; Αν είναι να γίνει έτσι εννοείται και δεν πρέπει να ξαναμπούν.
Προτείνω αρχικά να μπουν επώνυμα (ιδανικά να είναι ΙΑΤΡΟΣ) και μια υπογραφή σαν της Σουζη (αναφέροντας κλινική, ιδιότητα εκεί) και να απαντούν μόνο όταν ερωτώνται από κάποιον διαχειριστή του φόρουμ.
Π.χ πήγε ο Χ σε μαι Ψ κλινική άνοιξε το νήμα του και μέσα από ευκρινείς φώτο βλέπουμε ότι δεν πέτυχε η μμ ή δεν έμεινε αυτός ικανοποιημένος. Σχολιάζουμε εμείς λέμε τις απόψεις μας και κάποια στιγμή να ζητάμε (επαναλαμβάνω μέσω των διαχειριστών και όχι να πετάγεται κάθε μέλος και να προκαλεί τον εκπρόσωπο) την επίσημη θέση του εκπροσώπου σε στυλ "τι νομίζετε κύριε εκπρόσωπε της Ψ ότι έφταιξε στον Χ και δεν πήγε καλά; Τι προτείνετε να γίνει για αυτόν τον άνθρωπο κ.α.;". Μόνο έτσι αρχικά (να συμφωνήσουν και αυτοί) και αν κερδίσουν την εμπιστοσύνη του φόρουμ και δείξουν ότι μπορούν να είναι πολιτισμένοι τότε να τους δοθούν και άλλα..(όπως στο ιταλικό φόρουμ)!
 

tropheus

Well-Known Member
Εγώ από την άλλη είμαι υπέρ του να μιλάνε ΕΛΕΥΘΕΡΑ οι κλινικές και οι γιατροί στο φόρουμ.
Αλλά ΜΟΝΟ με τα αποτελέσματά τους...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

traccas

Active Member
Εγώ από την άλλη είμαι υπέρ του να μιλάνε ΕΛΕΥΘΕΡΑ οι κλινικές και οι γιατροί στο φόρουμ.
Αλλά ΜΟΝΟ με τα αποτελέσματά τους...
Δηλαδή να μην σχολιάζουν καθόλου μμ που δεν πήγαν καλά ή για τις οποίες δεν έμεινε ικανοποιημένος ο ασθενής; Αν είναι να μιλάνε ΜΟΝΟ με τα αποτελέσματά τους (τα οποία θα είναι διαλεγμένα και όλα επιτυχημένα) τι να τους κάνουμε εδώ μέσα. Ανοίγω το site της κλινικής ή καλύτερα πάω σε μια συνάντηση και μου τα δείχνουν όλα.
 

tropheus

Well-Known Member
Δηλαδή να μην σχολιάζουν καθόλου μμ που δεν πήγαν καλά ή για τις οποίες δεν έμεινε ικανοποιημένος ο ασθενής; Αν είναι να μιλάνε ΜΟΝΟ με τα αποτελέσματά τους (τα οποία θα είναι διαλεγμένα και όλα επιτυχημένα) τι να τους κάνουμε εδώ μέσα. Ανοίγω το site της κλινικής ή καλύτερα πάω σε μια συνάντηση και μου τα δείχνουν όλα.

Δεν κατάλαβες tracca τι εννοώ.
Λέω πως τα αποτελέσματα είναι αυτά που θέλω να μιλάνε είτε καλά είτε κακά. Οι κλινικές να κάνουν σωστά τη δουλειά τους και δε χρειάζεται να λένε τίποτα απολύτως στο φόρουμ με λόγια...
 

traccas

Active Member
Δεν κατάλαβες tracca τι εννοώ.
Λέω πως τα αποτελέσματα είναι αυτά που θέλω να μιλάνε είτε καλά είτε κακά. Οι κλινικές να κάνουν σωστά τη δουλειά τους και δε χρειάζεται να λένε τίποτα απολύτως στο φόρουμ με λόγια...
Α οκ τότε. Δεν είχα καταλάβει.
 

gkast

Active Member
Δεν κατάλαβες tracca τι εννοώ.
Λέω πως τα αποτελέσματα είναι αυτά που θέλω να μιλάνε είτε καλά είτε κακά. Οι κλινικές να κάνουν σωστά τη δουλειά τους και δε χρειάζεται να λένε τίποτα απολύτως στο φόρουμ με λόγια...
Εαν ξεκινήσουν με λόγια όπως ο norwood με κατεβατά σεντόνια άστα να πάνε .... Σου έρχεται να κάνεις εμετό ....
Όχι ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ......
Μόνο εικόνες και αυτες με συγκεκριμένα στανταρ ανάλυσης....
 

Stripar

Established Member
Και εγω ειμαι υπερ αλλα να μιλανε οι ιδιοι οι γιατροι οχι οι περουκοπλασιε τους. Δεν μιλαω για το ποιος πληκτρολογει αλλα ποιος τα λεει τα αρχικα λογια. Θελουμε ιατρικες υπευθυνες ξεκαθαρες απαντησεις, λυσεις εγγυησεις και δεσμευσεις. Για να παψουν τα διαφορα ανδρεικελα που υποκεινουμενα κατα καιρους απο προσωπικα συμφεροντα επαιζαν εναν θολο ρολο εκπροσωπου.

Λίγο οξύμωρο αυτό , άν σκεφτεί κάποιος ποιός το γράφει!.

Δέν θα επεκταθώ όμως γιατί τελευταία
ο @Dance έχει κάνει κάποιες ΤΙΜΙΕΣ τοποθετήσεις όσον αφορά την πρόοδο κάποιον μελών στην κλινική όπου έκανε & αυτός μτχ...όπως όφειλε σάν παλιό μέλος...
 

Stripar

Established Member

Αν είναι να ζήσουμε τέτοιες στιγμές πάλι...καλύτερα χωρίς αυτους!.

Εγώ όμως δέν μπορώ να καταλάβω γιατί δέν μπορούμε να υιοθετήσουμε κάποιο μοτίβο forum του εξωτερικού που υπάρχει εκπροσώπηση και δέν ανοιγει μύτη!.

Λίγο ώς πολύ άν κάποιος πλοηγηθεί στα forum θα ξέρει τί & πώς πρέπει να κάνει και τί περιορισμούς να βάλει.

Κάπως όπως τα περιγράφει ο @tropheus είναι...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Αν είναι να ζήσουμε τέτοιες στιγμές πάλι...καλύτερα χωρίς αυτους!.

Εγώ όμως δέν μπορώ να καταλάβω γιατί δέν μπορούμε να υιοθετήσουμε κάποιο μοτίβο forum του εξωτερικού που υπάρχει εκπροσώπηση και δέν ανοιγει μύτη!.

Λίγο ώς πολύ άν κάποιος πλοηγηθεί στα forum θα ξέρει τί & πώς πρέπει να κάνει και τί περιορισμούς να βάλει.

Κάπως όπως τα περιγράφει ο @tropheus είναι...
εχετε υποψιν οτι σε διαφορετικα διαστηματα ειχαμε διαφορετικους φυλακες στο φορουμ.
περασαμε στην εποχη του kapa.
δηλαδη δεν θα ειναι οπως ηταν τα πραγματα,ασχετο αν αυτο ειναι προς το καλυτερο η προς το χειροτερο,δεν μπορω να κρινω εμενα.
εσεις ομως μπορειτε να φανταστειτε βαση του δικου μου χαρακτηρα ενα μελοντικο πλανο η οχι.
αλλα και εγω δεν ειμαι σιγουρος αν κατι τετοιο θα βοηθουσε.
Υ.Γ. εισαι αδικος με τον dance.
αν κατι δεν πηγε καλα με τον γιατρο που εκανε επεμβαση σε καποια μελη δεν ειναι δικο του φταιξιμο,αλλα του γιατρου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα