ξυριστικη μηχανη

giannis1991

Well-Known Member
Σκεφτομαι να αγορασω για να αποφυγω το καθημερινο ξυραφι....αλλα δεν ξερω καθολου απο τετοιες μηχανες....το μονο που ξερω ειναι οτι οι καλυτερες ειναι οι braun και phillips... χρησιμοποιει κανεις????
ή τουλαχιστον γνωριζει να με συμβουλευσει????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xk

Active Member
Απ: ξυριστικη μηχανη

κοιτα δε πηρα ποτε γιατι απο ενα σωρο σχολια που διαβαζα στο ιντερνετ πολλοι πηρανε και τις πεταξανε...εγω ξεκινησα με ξυραφι κανονικα στην αρχη μου επαιρνε πολυ ωρα αλλα μετα απο λιγο καιρο 10 λεπτακια με ενα τεταρτο...οταν τα παιρνεις με τη φορα ειναι πανευκολο εγω στην κοντρα δυσκολευομουν θελει αργες κινησεις γιατι πρεπει να προσεχεις μη κοπεις..

τεσπα απο μηχανες αυτη που ψηνομουν να παρω ειναι αυτη αλλα εχει περασει καιρος απο τοτε θα βγουν βγει καλυτερες λογικα.παντως μη παρεις με 3 κεφαλες και τετοια λενε οτι ειναι μαπα

οπως βλεπεις κ στο βιντεο ριχνει κι ενα ξυραφι στο τελος που σημαινει οτι οι μηχανες δεν κανουν τοσο καλη δουλεια

http://www.youtube.com/watch?v=wyKlahiGjIg


να ξερεις θελει @ρχ@ για να υποστηριξεις το καραφλολουκ και οπωσδηποτε γυμνασμενος για να δειχνεις δυνατος και υγιης μη νομιζουν τιποτα γατακια οτι σε παιρνει απο κατω!και φυσικα χρονο να σε συνηθισεις εχει διαφορα το ξυρισμα με κουρευτικη και το ''γυαλισμα'' με ξυραφι το πρωτο ειναι πολυ πιο αποδεκτο απο τον κοσμο.
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ξυριστικη μηχανη

ωπα φιλε δεν θελω να ξυρισω το κεφαλι μου...για τα γενια την θελω γιατι λογω της δουλειας πρεπει να ξυριζομαι καθε μερα...
με 3 κεφαλες που λες ειναι οι phillips....δεν ξερω αλλα νομιζω οτι οι braun πρεπει να ειναι καλυτερες....γνωριζει καποιος που να εχει μια απο τις δυο μαρκες???
 

xk

Active Member
Απ: ξυριστικη μηχανη

σορρυ απ τις πολλες τετοιες συζητησεις για ξυρισμενα κεφαλια παρασυρθηκα. 8)

δες κι εδω http://www.forum.mens-only.gr/viewforum.php?f=91&sid=70e435f6bbabcbbf0aef9d838f35c6bd
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ξυριστικη μηχανη

xk είπε:
σορρυ απ τις πολλες τετοιες συζητησεις για ξυρισμενα κεφαλια παρασυρθηκα. 8)

δες κι εδω http://www.forum.mens-only.gr/viewforum.php?f=91&sid=70e435f6bbabcbbf0aef9d838f35c6bd

καταλαβαινω...ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον απλα και σε αυτο που μου λες το φορουμ παλι οι αποψεις διιστανται πολυ....
 
Απ: ξυριστικη μηχανη

Παιδια ψαχνω κι εγω μια ξυριστικη μηχανη για τα γενια...Θελω να λειτουργει ομως και με ρευμα,οχι μονο αφου εχει φορτιστει.Εχει κανεις καμια υποψιν??
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ξυριστικη μηχανη

λοιπον μαγκες παρελαβα σημερα μια ξυριστικη μηχανη που ειχα παραγγειλει και μολις ξυριστικα...
ΑΡΙΣΤΕΣ οι εντυπωσεις μου πραγματικα απο τις καλυτερες αγορες που εχω κανει....επειδη κατα καιρους βγαζω κατι σπυρακια σε συγκεκριμενα σημεια του προσωπου(λιγα αλλα ενοχλητικα) το ξυραφι χωρις να τα παιρνω κοντρα μου τα εκανε χειροτερα οταν εβγαιναν...τωρα που ξυριστηκα με τη μηχανη τα πηρα κοντρα χωρις ιχνος ερεθισμου...
η μηχανη που πηρα ειναι αυτη παρακατω οπου σε καταστηματα κανει 140 ευρω αλλα τη βρηκα σε ενα σαιτ 75+10 ευρω τα εξοδα αποστολης!!οποιος θελει ας στειλει π.μ για το σαιτ....μην θεωρηθει διαφημιση...
 

Συνημμένα

  • 1390_big_braunn_350CC[1].jpg
    1390_big_braunn_350CC[1].jpg
    16.7 KB · Προβολές: 29
Μπλουζα