μ.μ. θεσσαλονικη

capitano

New Member
καλησπέρα παιδιά.Νεος στην κοινοτητα ,29 ετων και εχει αρχισει η αραιωση αισθητα.δεν εχει χασει κανεις απο την οικογενεια τα μαλλια του αλλα αρχιζω κ τρελαινομαι.και αυτο βγαζει πολυ στρες κ αγχος.θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος καλος γιατρος στν θεσσαλονικη .λιγο που το εχω ψαξει εκτος απο τα γνωστα κεντρα υπαρχουν κ πιο αγνωστοι π δεν ξερω τι δουλεια κανουν.πχ μπρεντας θεοδωρος.εχετε να προτεινετε καποιον εσεις που να ειναι καλος εστω και για μια επιστεψη αναγνωρισης του προβλήματος μ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

D

Deleted member 24312

καλησπέρα παιδιά.Νεος στην κοινοτητα ,29 ετων και εχει αρχισει η αραιωση αισθητα.δεν εχει χασει κανεις απο την οικογενεια τα μαλλια του αλλα αρχιζω κ τρελαινομαι.και αυτο βγαζει πολυ στρες κ αγχος.θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος καλος γιατρος στν θεσσαλονικη .λιγο που το εχω ψαξει εκτος απο τα γνωστα κεντρα υπαρχουν κ πιο αγνωστοι π δεν ξερω τι δουλεια κανουν.πχ μπρεντας θεοδωρος.εχετε να προτεινετε καποιον εσεις που να ειναι καλος εστω και για μια επιστεψη αναγνωρισης του προβλήματος μ?
Καλησπερα, Έκανα αρχες Ιανουαρίου στον κο Μπρεντα. Με τελείως άδειο κεφάλι. Τοποθετήθηκαν περίπου 2700 - 2800 grafts . Δεν είχα πόνο,,,η ουλή πολύ μικρή που τώρα έχει εξαφανιστεί. Η διαφορά σε 5 μήνες είναι μεγάλη,,,προσωπικά έμεινα πολύ ευχαριστημένος από όλα. Τον γιατρό, την ομάδα του κ τις τιμές του. Έχω κλείσει κ για 2η σύντομα φυσικά στον ίδιο γιατρό. Έχω ακούσει όμως καλά λόγια κ για την AHC στην Θεσσαλονίκη, άλλα εγώ τον γιατρό μου δεν τον αλλάζω...Σημασία ομως έχει,, εσύ να νιώσεις άνετα με τον γιατρό που έχεις απέναντι σου.
 

spi

Well-Known Member
Καλησπέρα φίλε. Διάβασε και δες μμ που έχουν παρουσιαστεί εδώ. Μην αποκλείεις και να βγεις και εκτός Θεσσαλονίκης. Κι εγώ Θεσσαλονίκη το έκανα που μένω κιόλας. Κανείς δεν μπορεί να σου πει πηγαίνει εκεί ή εδώ και δεν πρεπει
 
  • Like
Reactions: tol

Georgie

Well-Known Member
καλησπέρα παιδιά.Νεος στην κοινοτητα ,29 ετων και εχει αρχισει η αραιωση αισθητα.δεν εχει χασει κανεις απο την οικογενεια τα μαλλια του αλλα αρχιζω κ τρελαινομαι.και αυτο βγαζει πολυ στρες κ αγχος.θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποιος καλος γιατρος στν θεσσαλονικη .λιγο που το εχω ψαξει εκτος απο τα γνωστα κεντρα υπαρχουν κ πιο αγνωστοι π δεν ξερω τι δουλεια κανουν.πχ μπρεντας θεοδωρος.εχετε να προτεινετε καποιον εσεις που να ειναι καλος εστω και για μια επιστεψη αναγνωρισης του προβλήματος μ?
Το πιο πιθανό ειναι να εχεις Ανδρογενετική αλωπεκία. Μπορεις να πας κατ´αρχην σε ενα δερματολόγο η τριχολογο ( δε ξέρω εάν αυτη η ειδικότητα ειδικεύεται στην Ελλαδα ) και να σου κανει διάγνωση .
Οι κλινικές και οι γιατροί που αναφέρουν οι φίλοι ειδικεύονται στις μεταμοσχεύσεις .
Αυτο ειναι το τελευταίο στάδιο που πρεπει να ασχοληθείς εάν χρειαστεί .
Για τη τριχοπτωση υπαρχουν 2 εγκεκριμένες θεραπειες .
Μινοξιδιλη και φιναστεριδη .
Εχουν τα υπέρ και τα κατα. Ψάξε και διάβασε εμπειρίες μελών του φορουμ που ειναι χρήστες και αποφάσισε ποια ειναι κατάλληλη για το προβλημα σου .
Να μη σε πιάνει κανένας πανικός επειδή ειναι κακός σύμβουλος .
Λύσεις υπαρχουν
 
  • Like
Reactions: spi

piros75

Well-Known Member
Έχεις πλέον σχεδόν όλες τις επιλογές που έχει και η Αθήνα, στη Θεσσαλονίκη, οπότε κάνε το ψάξιμό σου και αποφάσισε.
 
Μπλουζα