μύνηση κατά γιατρού για propecia

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε Apo-tol ο καθενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του.Ο Τropheus παρολο που ειναι απο τα πιο εμπειρα μελη στο forum,κατα την αποψη μου ειναι παραδειγμα προς αποφυγην.Εγω διαφωνω με την χρηση ολων αυτων των φαρμακων που ειναι σχεδον σιγουρο οτι καποια στιγμη θα δημιουργησουν στον οργανισμο σοβαρα προβληματα.Εδω προβληματα δημιουργει ακομα κ η μινοξιδιλη οπως πχ στον Fenimore.Εμενα η γνωμη μου ειναι μια σε οτι αφορα την τριχοπτωση....κανεις μια θεραπεια light ας πουμε με μινοξ κ καποιο dht blocker κ κανα σαμπουαν κετοκοναζολης το πολυ κ βλεπεις.Αν δεν σε ικανοποιει αυτο κανεις μια η 2 μεταμοχευσεις χωρις ομως να εχεις κ μεγαλες πολυ προσδοκιες,κουρευεις κ κοντο το μαλλι σου και αυτο ειναι ολο.Τωρα αν στο μελλον βγει κατι καλυτερο χωρις παρενεργειες αν κ χλωμο το βλεπω,ειναι ευπροσδεκτο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Apo-Tol

New Member
ΜΙΚΕΣ καταλαβαίνω απόλυτα τι μου λες. Άλλωστε και εγώ είμαι στο big3 (χωρίς παρενέργειες καμία αλλιώς θα είχα ήδη κόψει) και δεν έχω σκοπό να αλλάξω ή να προχωρήσω σε κάτι πιο βαρβάτο. Ίσως αν δω με τα χρόνια ότι δεν με πιάνει, άντε να βάλω και ένα τοπικό DHT blocker για να μην περνάει στο αίμα και κανένα συνδυασμό με την minox. Όσο για τις μεταμοσχεύσεις δεν νομίζω ποτέ να χαλάσω τόσα χρήματα εκεί (βέβαια ποτέ μην λες ποτέ). Απλά όπως είπες και εσύ, η minox είδες τι έκανε στον fenimore, ενώ άλλα μέλη χρησιμοποιούν 15αρες χωρίς να έχουνε κανένα θέμα. Να σου πω οι προσδοκίες μου δεν είναι τόσο μεγάλες, παρόλα αυτά είχα κάποιες στιγμές τρομερά αποτελέσματα και πιθανόν όπως το βλέπω είναι να τα ξανά έχω. Απλά κάποια στιγμή θα έρθει σε όλους μας πιστεύω το πλήρωμα του χρόνου και θα πάρουμε την μηχανή χωρίς σκάλα. Μέχρι τότε να είναι καλά το forum που μας ξανά έδωσε ελπίδα στα 21 μας χρόνια όταν και άρχισα την θεραπεία. Πάντως τα παιδιά εδώ μέσα κάτι καινούργιο το περιμένουν από το 2008 βλέπω, άρα όντως χλωμό.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Φίλε Apo-Tol λαμβάνω φίνα απο το 2005. Δεν έχω καμία απολύτως παρενέργεια και ακολουθώ στυλ ζωής σαν το δικό σου. Τα αποτελέσματα της φίνας σε περιπτώσεις όπως εγώ που ειμαι 34 και σχετικά επιθετική τριχόπτωση απο το 2002, και τόσα χρόνια στο φάρμακο και σε ηλικία που τα ανδρογόνα οργιάζουν, ειναι 100& δοσοεξαρτώμενα. Με λίγα λόγια, στο 1/4 έχω καλύτερα αποτελέσματα απο το 1/5 χωρίς αλλαγή στις παρενέργειες (μηδέν για μένα), και σκέφτομαι πως ήρθε η ώρα να μπω στο 1/3.
 
Εγώ συμπλήρωσα περίπου 40 μέρες με big3+συμπληρώματα. Τις πρώτες μέρες είχα και πόνους και αραιό σπέρμα και μια μειωμένη τάση σίγουρα. Μετά τις δυο βδομάδες άρχισα να επιστρέφω στα κανονικά και αναθάρρησα γιατί πίστευα πως συνήθισα και όλα κομπλέ αλλά την τελευταία εβδομάδα-10 μέρες νιώθω πάλι κάποιους πόνους κάπως πιο ύπουλους (να ξεκινάν π.χ. από λίγο πιο πάνω). Τι θα προτείνατε; Nα συνέχιζα λίγο ακόμα και μετά να δω πως πάει και τι θα πει ο γιατρός; Να δοκίμαζα 0,5 mg; Να το έκοβα τελείως; Γιατί έχω κάποια χρήματα στην άκρη και μερικά που α μαζέψω ακόμα τα χριστούγεννα θα κάνω παραγγελία μεγάλη απ' έξω, μινοξ σίγουρα κι έλεγα και τα υπόλοιπα όπως και τη φίνα...
 

Adriano

Well-Known Member
Κόψε τα συμπληρώματα.Μόνο πρωτείνη.Διατροφή καλή και μίνοξ με κανένα τοπικό dht blocker.Και οικονομία για μεταμόσχευση.
 
Συμπληρώματα εννοώ, βιοτίνη, μεθειονίνη, κ.λ.π. που έδωσε ο γιατρός. Το θέμα είναι πως έχω παρατηρήσει τρελή μείωση τριχόπτωσης είναι η αλήθεια αλλά αφού επέστρεψαν οι πόνοι δε λέει να ρισκάρω άλλο... Τοπικό ποιο όμως; Εκεί είναι το θέμα... Zix, vpa, ru, revivo?
 

kk20

Member
Kalogeros

Επισκέψου έναν καλό ενδοκρινολόγο, καθώς και έναν ουρολόγο για να διερευνήσεις την πιθανότητα χρόνιας προστατίτιδας. Είναι πολύ πιθανό να έπαθες κάτι τέτοιο, καθώς φέρνει στυτική δυσλειτουργία κ εμμέσως προκαλεί και υπογοναδισμό (δεν είμαι γιατρός υπόψιν)

Αν σου έχει διαγνωστεί όντως υπογοναδισμός, ίσως να πρέπει να καταφύγεις σε κατά καιρούς λήψη αντιοιστρογόνων. Ψάξτο, δεν ξέρω τα πάντα, απλά μετά την διακοπή της φιναστερίδης προσωπικά έκανα κανά 3μηνο να συνέλθω τελείως και στο ενδιάμεσο διάβαζα και ξένα φόρουμς. Δεν χρειάστηκε να πάρω φάρμακα κλπ απλά επανήλθα (μόνο λίγο Zinc) Δεν ήσουν τόσο τυχερός αλλά μην το βάζεις κάτω!! Πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση απλά θα πρέπει να ελέγχεις με ορμονοθεραπεία την αναλογία τεστοστερόνης - οιστρογόνων για μία ζωή, αλλά θα είσαι καλά! (Ορμονοθεραπεία ή ορμονοκαταστροφή θα έλεγα είναι και η λήψη φιναστερίδης)

Άλλα πράγματα που θα σε βοηθήσουν εγγυημένα:
-2 με 3 φορές την βδομάδα διαλλειματική άσκηση υψηλής έντασης. Ψάξτο στο νετ όπως το έγραψα, αν δεν ξέρεις! Θα πρέπει να χτίσεις φυσική κατάσταση σιγά σιγά αν δεν είσαι σε φόρμα. Δεν χρειάζονται υπερβολές. 2 με 3 φορές την βδομάδα για μία ώρα.

-Αν έχεις κοιλιά και παχάκια ΧΑΣΤΑ ΑΜΕΣΩΣ

-Αν καπνίζεις ΚΟΨΤΟ μαχαίρι και μην ξαναπαραπονεθείς για υπογοναδισμό, καθώς ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ένα ποσοστό των αντρών δεν το σηκώνει καθόλου με αποτέλεσμα μειωμένη τεστοστερόνη. Μπορεί να είσαι ένας από αυτούς.

-Ψευδάργυρος 50mg ανά διαστήματα (όλα αυτά με την συμβουλή του ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥ σου όμως, όχι ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ)

-Πολλά νερά, χαλαρά εσώρουχα (κατά προτίμηση μποξεράκια) λαχανικά κλπ, υγιή ζωή

-Αν έχεις κοπέλα ή αν βρείς πες την αλήθεια, θα εκπλαγείς από την κατανόηση που δείχνουν. Δεν θα έχεις και άγχος απόδοσης. Είναι πολύ καλές γενικά! Αν το κρύβεις θα είναι πρόβλημα καθώς θα ερμηνεύει αλλιώς οποιαδήποτε αποτυχία.

-Δεν συμφωνώ προσωπικά με την μήνυση καθώς όλοι πέρνουν φίνα σαν καραμέλα και την συνταγογραφούν ακόμα και περιπτεράδες! Μόνο αν είναι λανθασμένη η δοσολογία θα το έκανα προσωπικά. Οι δικαστικές περιπέτειες θα σε κρατήσουν σε ψυχολογική ομηρία για χρόνια.

-Προσπάθησε να κάνεις ότι μπορείς από τα παραπάνω και να μην το σκέφτεσαι. Σίγουρα θα γίνεις καλύτερα με αυτά, ίσως και 100%!

-Επισημαίνω άλλη μια φορά έναν καλό ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ και μόνο, κατά προτίμηση ειδικευμένο σε αποκατάσταση bodybuildεράδων από χρήση τεστοστερόνης κλπ (παρεμφερής περίπτωση, αυτός θα σε καταλάβει!) Ο παθολόγος δεν είναι η λύση για το πρόβλημά σου.

-Αγορίνα θα στρώσεις!! Απλά στην χειρότερη θα παίρνεις μια ζωή αντιοιστρογόνα ή κάτι τέτοιο. Δεν είναι τέλειο το ξέρω αλλά θα το συνηθίσεις. Άλλωστε και φίνα κάθε μέρα θα έπαιρνες αν δεν σε χάλαγε.

-Καλές γιορτές με αισιοδοξία!
 

sito

Active Member
kk20 είπε:
Kalogeros

Επισκέψου έναν καλό ενδοκρινολόγο, καθώς και έναν ουρολόγο για να διερευνήσεις την πιθανότητα χρόνιας προστατίτιδας. Είναι πολύ πιθανό να έπαθες κάτι τέτοιο, καθώς φέρνει στυτική δυσλειτουργία κ εμμέσως προκαλεί και υπογοναδισμό (δεν είμαι γιατρός υπόψιν)

Αν σου έχει διαγνωστεί όντως υπογοναδισμός, ίσως να πρέπει να καταφύγεις σε κατά καιρούς λήψη αντιοιστρογόνων. Ψάξτο, δεν ξέρω τα πάντα, απλά μετά την διακοπή της φιναστερίδης προσωπικά έκανα κανά 3μηνο να συνέλθω τελείως και στο ενδιάμεσο διάβαζα και ξένα φόρουμς. Δεν χρειάστηκε να πάρω φάρμακα κλπ απλά επανήλθα (μόνο λίγο Zinc) Δεν ήσουν τόσο τυχερός αλλά μην το βάζεις κάτω!! Πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση απλά θα πρέπει να ελέγχεις με ορμονοθεραπεία την αναλογία τεστοστερόνης - οιστρογόνων για μία ζωή, αλλά θα είσαι καλά! (Ορμονοθεραπεία ή ορμονοκαταστροφή θα έλεγα είναι και η λήψη φιναστερίδης)

Άλλα πράγματα που θα σε βοηθήσουν εγγυημένα:
-2 με 3 φορές την βδομάδα διαλλειματική άσκηση υψηλής έντασης. Ψάξτο στο νετ όπως το έγραψα, αν δεν ξέρεις! Θα πρέπει να χτίσεις φυσική κατάσταση σιγά σιγά αν δεν είσαι σε φόρμα. Δεν χρειάζονται υπερβολές. 2 με 3 φορές την βδομάδα για μία ώρα.

-Αν έχεις κοιλιά και παχάκια ΧΑΣΤΑ ΑΜΕΣΩΣ

-Αν καπνίζεις ΚΟΨΤΟ μαχαίρι και μην ξαναπαραπονεθείς για υπογοναδισμό, καθώς ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ένα ποσοστό των αντρών δεν το σηκώνει καθόλου με αποτέλεσμα μειωμένη τεστοστερόνη. Μπορεί να είσαι ένας από αυτούς.

-Ψευδάργυρος 50mg ανά διαστήματα (όλα αυτά με την συμβουλή του ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥ σου όμως, όχι ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ)

-Πολλά νερά, χαλαρά εσώρουχα (κατά προτίμηση μποξεράκια) λαχανικά κλπ, υγιή ζωή

-Αν έχεις κοπέλα ή αν βρείς πες την αλήθεια, θα εκπλαγείς από την κατανόηση που δείχνουν. Δεν θα έχεις και άγχος απόδοσης. Είναι πολύ καλές γενικά! Αν το κρύβεις θα είναι πρόβλημα καθώς θα ερμηνεύει αλλιώς οποιαδήποτε αποτυχία.

-Δεν συμφωνώ προσωπικά με την μήνυση καθώς όλοι πέρνουν φίνα σαν καραμέλα και την συνταγογραφούν ακόμα και περιπτεράδες! Μόνο αν είναι λανθασμένη η δοσολογία θα το έκανα προσωπικά. Οι δικαστικές περιπέτειες θα σε κρατήσουν σε ψυχολογική ομηρία για χρόνια.

-Προσπάθησε να κάνεις ότι μπορείς από τα παραπάνω και να μην το σκέφτεσαι. Σίγουρα θα γίνεις καλύτερα με αυτά, ίσως και 100%!

-Επισημαίνω άλλη μια φορά έναν καλό ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ και μόνο, κατά προτίμηση ειδικευμένο σε αποκατάσταση bodybuildεράδων από χρήση τεστοστερόνης κλπ (παρεμφερής περίπτωση, αυτός θα σε καταλάβει!) Ο παθολόγος δεν είναι η λύση για το πρόβλημά σου.

-Αγορίνα θα στρώσεις!! Απλά στην χειρότερη θα παίρνεις μια ζωή αντιοιστρογόνα ή κάτι τέτοιο. Δεν είναι τέλειο το ξέρω αλλά θα το συνηθίσεις. Άλλωστε και φίνα κάθε μέρα θα έπαιρνες αν δεν σε χάλαγε.

-Καλές γιορτές με αισιοδοξία!

Συμφωνώ απόλυτα!!!! Από τα καλύτερα ποστ που έχω διαβάσει εδώ μέσα!!!
 

kalogeros

New Member
Ευχαριστώ για τις συμβουλές θα επισκεφτώ ενδοκρινολόγο
τώρα που το λές ίσως κάτι παραπάνω θα ξέρουν
έβαζα 4 μήνες τεστοστερόνη στην πλάτη αλλά δεν είχα καμία διαφορά ως προς τη στύση
ίσως να έχει και απαντήσεις γιατί έχω χάσει τρίχες σε όλο το σώμα μου
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geofish

New Member
kk20 είπε:
Kalogeros

Επισκέψου έναν καλό ενδοκρινολόγο, καθώς και έναν ουρολόγο για να διερευνήσεις την πιθανότητα χρόνιας προστατίτιδας. Είναι πολύ πιθανό να έπαθες κάτι τέτοιο, καθώς φέρνει στυτική δυσλειτουργία κ εμμέσως προκαλεί και υπογοναδισμό (δεν είμαι γιατρός υπόψιν)

Αν σου έχει διαγνωστεί όντως υπογοναδισμός, ίσως να πρέπει να καταφύγεις σε κατά καιρούς λήψη αντιοιστρογόνων. Ψάξτο, δεν ξέρω τα πάντα, απλά μετά την διακοπή της φιναστερίδης προσωπικά έκανα κανά 3μηνο να συνέλθω τελείως και στο ενδιάμεσο διάβαζα και ξένα φόρουμς. Δεν χρειάστηκε να πάρω φάρμακα κλπ απλά επανήλθα (μόνο λίγο Zinc) Δεν ήσουν τόσο τυχερός αλλά μην το βάζεις κάτω!! Πιστεύω ότι στην χειρότερη περίπτωση απλά θα πρέπει να ελέγχεις με ορμονοθεραπεία την αναλογία τεστοστερόνης - οιστρογόνων για μία ζωή, αλλά θα είσαι καλά! (Ορμονοθεραπεία ή ορμονοκαταστροφή θα έλεγα είναι και η λήψη φιναστερίδης)

Άλλα πράγματα που θα σε βοηθήσουν εγγυημένα:
-2 με 3 φορές την βδομάδα διαλλειματική άσκηση υψηλής έντασης. Ψάξτο στο νετ όπως το έγραψα, αν δεν ξέρεις! Θα πρέπει να χτίσεις φυσική κατάσταση σιγά σιγά αν δεν είσαι σε φόρμα. Δεν χρειάζονται υπερβολές. 2 με 3 φορές την βδομάδα για μία ώρα.

-Αν έχεις κοιλιά και παχάκια ΧΑΣΤΑ ΑΜΕΣΩΣ

-Αν καπνίζεις ΚΟΨΤΟ μαχαίρι και μην ξαναπαραπονεθείς για υπογοναδισμό, καθώς ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ ένα ποσοστό των αντρών δεν το σηκώνει καθόλου με αποτέλεσμα μειωμένη τεστοστερόνη. Μπορεί να είσαι ένας από αυτούς.

-Ψευδάργυρος 50mg ανά διαστήματα (όλα αυτά με την συμβουλή του ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΥ σου όμως, όχι ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ)

-Πολλά νερά, χαλαρά εσώρουχα (κατά προτίμηση μποξεράκια) λαχανικά κλπ, υγιή ζωή

-Αν έχεις κοπέλα ή αν βρείς πες την αλήθεια, θα εκπλαγείς από την κατανόηση που δείχνουν. Δεν θα έχεις και άγχος απόδοσης. Είναι πολύ καλές γενικά! Αν το κρύβεις θα είναι πρόβλημα καθώς θα ερμηνεύει αλλιώς οποιαδήποτε αποτυχία.

-Δεν συμφωνώ προσωπικά με την μήνυση καθώς όλοι πέρνουν φίνα σαν καραμέλα και την συνταγογραφούν ακόμα και περιπτεράδες! Μόνο αν είναι λανθασμένη η δοσολογία θα το έκανα προσωπικά. Οι δικαστικές περιπέτειες θα σε κρατήσουν σε ψυχολογική ομηρία για χρόνια.

-Προσπάθησε να κάνεις ότι μπορείς από τα παραπάνω και να μην το σκέφτεσαι. Σίγουρα θα γίνεις καλύτερα με αυτά, ίσως και 100%!

-Επισημαίνω άλλη μια φορά έναν καλό ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ και μόνο, κατά προτίμηση ειδικευμένο σε αποκατάσταση bodybuildεράδων από χρήση τεστοστερόνης κλπ (παρεμφερής περίπτωση, αυτός θα σε καταλάβει!) Ο παθολόγος δεν είναι η λύση για το πρόβλημά σου.

-Αγορίνα θα στρώσεις!! Απλά στην χειρότερη θα παίρνεις μια ζωή αντιοιστρογόνα ή κάτι τέτοιο. Δεν είναι τέλειο το ξέρω αλλά θα το συνηθίσεις. Άλλωστε και φίνα κάθε μέρα θα έπαιρνες αν δεν σε χάλαγε.

-Καλές γιορτές με αισιοδοξία!

Μπράβο ρε παλικάρε, σε παραδέχομαι που ασχολήθηκες με το πρόβλημα του άλλου και την απάντηση που έδωσες.
Κάτι τέτοια βλέπω και πιστεύω ότι υπάρχει ακόμη ελπίδα να σωθεί και να αναστηθεί αυτή η χώρα ακόμη και μετά την κατάρρευση της αρκεί να έχουμε την αλληλεγγύη που υπάρχει εδώ μέσα.


Τέλος μόνο εμείς οι φαλακροί θα σώσουμε την χώρα.
Να θυμίσω και ένα παλιό ποστ έτσι για ευθυμήσουμε λίγο.

http://www.hairlossgr.com/forum/thread-1756.html?highlight=%CE%BA%CF%85%CE%B2%CE%B5%CF%81%CE%BD%CE%B7%CF%83%CE%B7


Επειδή το θέμα που παραπέμπω έχει κλειδώσει το συνεχίζω εδώ.

Να συμπληρώσω και την λίστα στην σύνθεση της κυβέρνησης.
-Υπουργείο Εθνικής Άμυνας ο kapa γιατί τον κόβω να έχει αδυναμία στις πολεμικές τέχνες και στα πολεμικά παιχνίδια.

-Υπουργείο Ανάπτυξης - Γενική Γραμματεία Έρευνας και Τεχνολογίας ο kos1987 γιατί ήταν ο τελευταίος που την έψαχνε στην έρευνα.

-Εκπρόσωπος τύπου της κυβέρνησης ο fenimore γιατί εχει τον πιο κακο ρολο εδώ μέσα και γίνετε αντιπαθής.

Αυτός που πρέπει να αλλάξουμε (από το υπουργείο τουρισμού) και το κάνω με βάρια καρδία είναι ο panos1982 γιατί δεν τον βλέπω πολύ ζωηρό τώρα τελευταία (άσε που γερνάει και πάει να το παίξει βαψομάλλιας)


Λοιπόν ένα από τα πρώτα καθήκοντα και υποχρέωση προς την πατρίδα που πρέπει να κάνουν τα μέλη φέτος είναι να αρχίζουν να κυνηγούν και να ξεσκι**ν όλες τις τουρίστριες που θα έρθουν για να δούνε τι εστί ελληνικό φαλακρό φιστικί.

Πρέπει να ξανακάνουμε την Ελλάδα σεξοτουριμο για τις ξένες όπως ήταν στην δεκαετία του 70 και 80.
 

Panos1982

Well-Known Member
geofish είπε:
Αυτός που πρέπει να αλλάξουμε (από το υπουργείο τουρισμού) και το κάνω με βάρια καρδία είναι ο panos1982 γιατί δεν τον βλέπω πολύ ζωηρό τώρα τελευταία (άσε που γερνάει και πάει να το παίξει βαψομάλλιας)


Λοιπόν ένα από τα πρώτα καθήκοντα και υποχρέωση προς την πατρίδα που πρέπει να κάνουν τα μέλη φέτος είναι να αρχίζουν να κυνηγούν και να ξεσκι**ν όλες τις τουρίστριες που θα έρθουν για να δούνε τι εστί ελληνικό φαλακρό φιστικί.

geooooooo.....αστα να πανεε....εχεις απολυτο δικιο ομως...
το 2012 με χει στριμωξει ασχημα....εχω καταντησει να ζω και να φερομαι σαν ενας κοινος θνητος.....χαχαχαχαχα.....εχουν στραβωσει κ αλλαξει πολλα πραγματα κ μαζι με αυτα κ η διαθεση μου.....αλλα ενταξει αυτη η φαση δεν ειναι για μενα ....θα επιστρεψω στον παλιο καλο μου εαυτο λιαν συντομως.....γιατι οπως ελεγε κι ενας μεγαλος...(δε θυμαμαι ποιος) ειναι καλο καμμια φορα να φευγεις απο την κορυφη.....γιατι οταν επιστρεφεις....δειχνεις σε ολους σε ποιον ανηκει ^^

Ωστοσο μετα χαρας αν ειναι στο χερι μου θα εδεινα το υπουργειο στον Γιαννη13 μιας κ εχω πει οτι τον θεωρω αξιο αντικαταστατη :police:


** Αυτο με την πρωτη υποχρεωση προς την πατριδα.....επειδη φετος δε το τηρησα.....εχω σκοπο το καλοκαιρι που θα ερθει να επανορθωσω με το παραπανω.....:18m:
 

piratis2010

New Member
Ελπίζω σε μένα να μην φτάσουν και κρατήσουν τόσο πολύ οι παρενέργειες. Πάντως στα ξένα φόρουμ διαβάζω ότι απολυτή λύση στα προβλήματα από χρήση φίνας. Δεν έχουν ακόμα.
 

Soralteno

Alternative treatment member
Μέλος του προσωπικού
geofish είπε:
Λοιπόν ένα από τα πρώτα καθήκοντα και υποχρέωση προς την πατρίδα που πρέπει να κάνουν τα μέλη φέτος είναι να αρχίζουν να κυνηγούν και να ξεσκι**ν όλες τις τουρίστριες που θα έρθουν για να δούνε τι εστί ελληνικό φαλακρό φιστικί.

Man on a mission

:huh:
 
Μπλουζα