μεταμοσχευση στην h#c

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Ακη εχεις αναφερει 6 κλινικες εσυ σιγκεκριμενα οτι εχουν καλα αποτελεσματα μεσα στις 6 αυτες ειναι και η κλινικη στην κυπρο τις h#c θελω να μου πεις αν ειναι να ξερω να παω και εγω απο οτι ειδα μια γρηγορη ματια στα αποτελεσματα ειναι αρκετα οικανοποιητικα οχι ομωσ σαν του αρμανι και του hasson.
Τσακαλος εσυ στην αμερικη ειχες γνωστους πως τα βρηκες και πηγες?
Γιατι δεν ειναι και ευκολα να σηκωθεις και να τρεχεις αμερικη
ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

φιλε στρατο καλο ειναι να μην ψαχνεις το κοντινο μερος αλλα το αποτελεσματικο
στο εχω ξανα αναφερει νομιζω
οταν θες να βγαλεις ακρη θα το κανεις ειτε ευκολα ειτε δυσκολα αλλα θα το κανεις
ψαξε το πιο αποτελεσματικο κατα την γνωμη σου που αποκομισες απο τις εμπειριες σου
και πανε εκει οπου και αν ειναι

απο το να πας καπου να πληρωσεις τζαμπα λεφτα η εστω να δεις αποτελεσμα αλλα μικρο
καλυτερα να πας εκει που πιστευεις πιο πολυ οχι το πιο κοντινο
σορυ αν γινομαι κουραστικος
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Επειδη δεν εχω χρησιμοποιηση πολλα απο τα δραστικα φαρμακα που ειπατε και ειδικα dht blockers θα το κανω ειδη περιμενω μεσα στην εβδομαδα το revivogen που πιστευω θα κανει καλη δουλεια και το λετε και εσεις που το εχετε δοκιμασει. Θελω να παραγγειλω ακομα το tricomin και το xandrox 15% plus για αυτα τι λετε αξιζει τον κοπο?
 

barman

Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

μετα απο αυτα που παρηγγειλες, δεν υπαρχει κατι ανωτερο να κανεις για τα μαλλια σου...
 

Άκης

Administrator
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

To tricomin είναι καλό για την ποιότητα της κεφαλής.
Δεν είδα το παραμικρό σε τριχοφυία.
Δοκίμασε max 6 μήνες το revivogen. Αν δεν δεις κάτι, τότε πήγαινε σε lee προϊόντα.
Για την κλινική που ρωτάς, έχουν πει πολλοί ξένοι χρήστες και την έχουν στα top τους.
Σε μία συζήτηση που έτυχε να παρακολουθήσω ανέφεραν καλά αποτελέσματα.
Αλλά ποτέ δεν ξέρεις φυσικά τί παίζει.
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Ακη τα αποτελεσματα ειναι καλα αλλα οχι best η τιμες σε σχεση με Ελλαδα ειναι ανεβασμενες απο εκει βγαινει το οτι πληρωσεις παιρνεις και επειδη με αυτα δεν παιζουμε καλο ειναι να παμε στον καλυτερο
Ημουνα ενα βημα στο να παω τον σεπτεμβρη να με δουν στην αθηνα και να προχωρησω σε μεταμοσχευση αλλα αλαξα γνωμη ριζικα
Θα χρησιμοποιησω τα προιοντα που ειπαμε και αν δεν δω αποτελεσμα τοτε βλεπω για μεταμοσχευση
Ειναι δυσκολα γιατι ειμαι απο Μιτιληνη και δεν ξερω τη γινετε γενικα
Μονο απο το διαδυκτιο οτι πιασω, ας ειναι καλα ο τσακαλος που ειπε για την περιπτωση του ωστε οι αλλοι που ενδιαφερονται να προσεξουν το ιδιο και εγω
 

Άκης

Administrator
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Καλή η σκέψη σου και εύχομαι να μην το μετανιώσεις με τα προϊόντα.
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

στρατο ημουν ακριβως στην θεση σου
και πιστεψε με δεν το μετανοιωσα που δεν πηγα για μεταμοσχευση
αντιθετος μαλιστα θα δεις με τον καιρο που και εσυ θα εισαι καλυτερα
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Τη αλλο καλο να αγορασω εκτος απο το revivogen που το παρρηγιλα και θα ερθει σε λιγες μερες?
Απο τοπικα διαλ\λυματα?
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Ενδεικτικα θα πω για 3000 μοσχευματα χρειαζονται 8400 ευρω με την μεθοδο strip, μιλαμε για την κλινικη της Κυπρου για μεθοδο fue οι τιμη ειναι 14250 ευρω απο οτι λεει
 

Άκης

Administrator
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Δοκίμασε το revivogen για λίγους μήνες. Εγώ το παράγγειλα και προχτές μου ήρθε. Ταχύτατη η υπηρεσια του revivogen.com.
Αργότερα μπορείς να πάρεις handrox 15% plus, κυρίως λόγο μινοξιδίλης. ή της samson (αν πωλείται εκτώς).

Για τις τιμές που ανέφερες, είναι ολίγον τι ακριβά οι Κύπριοι. Μήπως με τα ίδια πας Αμέρικα;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Ακη εγω το παρηγγειλα στις 21 και απο οτι βλεπω βρισκετε προς αθηνα ποσες μερες εκανε να σου ερθει το revivogen? και γω απο εκει το παρηγγηλα
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Ακη αν ηξερα καλα αγγλικα δεν το συζιτουσα καν αλλα επειδη δεν ξερω ειναι δυσκολο να συνενοηθω με γιατρους και γενικα δεν θα μπορεσω να τα βγαλω περα αμερικη. Οι κυπριοι ειναι πανακριβη αλλα τουλαχιστον δεν ειναι σαν τους Ελληνες που σε κανουν αγνωριστω
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Stratos_26 είπε:
Ακη εγω το παρηγγειλα στις 21 και απο οτι βλεπω βρισκετε προς αθηνα ποσες μερες εκανε να σου ερθει το revivogen? και γω απο εκει το παρηγγηλα

αν πας στην επιβεβαιωση παραγγελειας εμενα μου στειλανε μεσω fedex θα δεις την ακριβη ημερομηνια παραλαβης
αν παρηγγειλες στις 21 λογικα μεχρι 28 το πολυ 30 θα εχει ερθει

αλλα γραφει καπου στο σιτε ρεβιβοτζεν order status

δες ενα παραδειγμα δικο μου στις 26 εφτασε στην πολη μου και το πηρα

 

Άκης

Administrator
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

εμένα μου ήρθε 25 (20 το παράγγειλα) με γενική ταχυδρομική. Και με τα € που πλήρωσα για μεταφορικά, βγήκε τζάμπα, από αλλού τα ίδια ερχόταν με ΕΛ¨ΤΑ και έκανε και κανα 2 βδομάδες. :-*
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Κατι εγινε με την δικια μου παρεγγελια δεν μπορει να κανει 4 μερες απο παρισι για αθηνα γαμωτο  θα περιμενω να δουμε μεχρι αυριο αν παει αθηνα καλως αν δεν παει τη κανω?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

εμενα ακριβως 2 μερες εκανε απο παρισι για αθηνα οπως θα δεις και στην φωτο

επισης ακη και εμενα με γενικη ταχυδρομικη ηρθε
 

karaflas_1

New Member
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

Καταλαβα αρα το δικο μου δεν προκειτε να ερθει μαλλον σε τελωνειο κολλησε και τωρα τη μπορει να γινει ?
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: μεταμοσχευση στην h#c

λογικα θα σε παρουν απο το τελωνειο τηλ αν οχι παρε εσυ σε κανα 2 μερες και ρωτα
και πες μας και εμας να δουμε τι γινετε αν μας τυχει καμια παρομοια περιπτωση
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα