μεταμοσχευση μαλλιων

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

gasmas

New Member
Παιδιά θα ξαναξεκινήσω φίνα ,και regaine+airol μαζι με βιοκαπ επειτα απο παυση ενος χρόνου....ελπίζω να κρατηθω ετσι οπως ειμαι μεχρι να μαζεψω για μτμ....κατι πιο δυνατο τοπικο υπάρχει γενικά?
 

Gio

New Member
gasmas είπε:
Παιδιά θα ξαναξεκινήσω φίνα ,και regaine+airol μαζι με βιοκαπ επειτα απο παυση ενος χρόνου....ελπίζω να κρατηθω ετσι οπως ειμαι μεχρι να μαζεψω για μτμ....κατι πιο δυνατο τοπικο υπάρχει γενικά?

Αυτές οι... παύσεις να έλειπαν! Όταν βλέπετε ρε παιδιά μια θεραπεία και έχει αποτέλεσμα σε εσάς μην την σταματάτε! Είναι κρίμα να χάνετε έδαφος απο την στιγμή που κερδίζετε μέτρα..
Θεωρώ πολύ δυνατή την θεραπεία σου, αλλά θα χρειαστεί ο οργανισμός σου ένα διάστημα προσαρμογής ξανά. Πράγμα που σημαίνει τουλάχιστον ενα 2μηνο-3μηνο συνέχεια της τριχόπτωσης.

Απο την μεριά μου, σου εύχομαι τα καλύτερα και σύντομα με το μαλλί που ονειρεύεσαι!
 

Adriano

Well-Known Member
Ρε φίλε ψάξε λίγο τα θέματα.Έχει 800 μεταμοσχεύσεις της hdc εδώ μέσα.Είναι μεγάλο εργαλείο το google.
Γράφεις ανορθόγραφα,απαντάς ότι να ναι,δεν καταλαβαίνουμε τι γράφεις.Τα νεύρα μας έχεις σπάσει.Θέλουμε να ενημερωθούμε και μας την σπας να πουμε.



Edit από Chs: Διαγραφή αναφερόμενου σχολίου.
 

krhtikos21

Member
Adriano είπε:
Ρε φίλε ψάξε λίγο τα θέματα.Έχει 800 μεταμοσχεύσεις της hdc εδώ μέσα.Είναι μεγάλο εργαλείο το google.
Γράφεις ανορθόγραφα,απαντάς ότι να ναι,δεν καταλαβαίνουμε τι γράφεις.Τα νεύρα μας έχεις σπάσει.Θέλουμε να ενημερωθούμε και μας την σπας να πουμε.

Edit από Chs: Διαγραφή αναφερόμενου σχολίου.

xaxaxaxaxa!είσαι θεούλης!!
 

kastelano

New Member
andriano αν θες μην κοιταζεις οσα γραφω,,θελω να μαθω γιατι τελος του μηνος ερχεται ο φιουρης απο την hdc και θελω να ρωτισω καποιον χωρης να γινει η συναντηση μαζιτου πως γινετε η εκτιμηση πριν κανονισω για μμ στην κυπρο?
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Φίλε Adriano η δημοσιεύση σου αναφέρθηκε. Σε παρακαλώ λίγο πιο κόσμια αν γίνεται.. Το post έγινε edit.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

horhitto4

Member
για να κρατηθεις σε ενα επιπεδο νορμαλ ποσα mg τη μερα πρεπει να παιρνεις φινα??αν γνωριζει καποιος ας μου πει τη δοσολογια που συνιστουν οι ειδικοι σε συνδιασμο με την ελαχιστοποιηση των παρενεργειων φυσικα...
 

Adriano

Well-Known Member
Chs είπε:
Φίλε Adriano η δημοσιεύση σου αναφέρθηκε. Σε παρακαλώ λίγο πιο κόσμια αν γίνεται.. Το post έγινε edit.

Sorry Chs.Δεν θα ξαναγίνει.


super7 είπε:
Adriano είπε:
Κι εγώ θέλω να **** όλη μέρα την κοπέλα μου αλλά δεν αντέχει...!!!!

εσυ δηλαδη αντεχεις ?εισαι το ινδαλμα μου..τελος!!!

Αντέχω.Έχω καλή φυσική κατάσταση.Αλλά υπάρχει κάποιος που να μην αντέχει άμα γουστάρει (την κοπέλα εννοώ);;;Δεν νομίζω.
 

kastelano

New Member
τη δευτερα 7-10-13 επιτελους θα επισκεφθώ την κλινικη dhi για να δω πως θα αντιμετωπίσω το προβλημα μου...και πιθανόν να κανονιστει ημερομηνια για μμ..
 

elmajiko

Member
Πάντως εχε το νου σου πριν κατασταλάξεις.
Είναι αποφάσεις που θα σε ακολουθούν δια παντός!!!
 
Μπλουζα