μεταμοσχευση μαλλιων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kastelano

New Member
θελω γνωμες και φωτο(πριν & μετα) με αποτελεσματα απο μεταμοσχευση στην DHI...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tas

Member
Κasteleno πιστεύω έχεις αρχίσει να κουράζεις. Αφού επέλεξες Ελλάδα, πήγαινε στην DHI
και δες αποτελέσματα από κοντά σε κάποιον που είχε το δικό σου πρόβλημα. Είναι σοβαρή επέμβαση για να το αφήσεις στην τύχη του, πρέπει να διαθέσεις χρόνο και χρήμα.
Διάβασε και το Forum, έχει και φώτος και σχόλια....
 

n094

Active Member
Αγαπητέ Kastelano, έχεις ανοίξει το ίδιο θέμα 3 φορές, νομίζω ότι κάποιοι ήδη σου έχουν απαντήσει, Ο Andriano επίσης σου απάντησε και θα συμφωνήσω μαζί του, ψάξε στο φόρουμ έχει όλη την πληροφορία που χρειάζεσαι. υπάρχουν και καλές και κακές γνώμες για την DHI και είναι όλες μέσα στο φόρουμ, αφού λοιπόν τις διαβάσεις θα σου έλεγα να πας μια βόλτα από την κλινική στην Αθήνα και να δεις και από κοντά την κλινική, να κάνεις τα απαραίτητα τεστ, να δεις και αποτελέσματα και τελικά να αποφασίσεις, με το να ανοίγεις κάθε μέρα από ένα τέτοιο θέμα δεν νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη...
 

Adriano

Well-Known Member
Κλασσικός Ελληνάρας.Όλα στο χέρι.Ρε φίλε ψάξε λίγο.Μην βαριέσαι.
 

kastelano

New Member
οταν λες να παω απο κοντα στην κλινικη να δω αποτελεσματα?εγω σκοπευω να παω για να παρω μια γνωμη αλλα αποτελεσματα πως θα δω για να κρινω αν μπορω να συνεχεισω παρακατω μαζιτους?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα