λοσιον

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

passenger

Member
Βασικά δεν ξέρω αν αυτό το τόπικ το γράφω στη σωστή κατηγορία

Πριν κανά 2χρ χρησιμοποιούσα μία λοσιόν που αποτι γράφει πάνω τη παράγει ενας Mok B.V.Moerkapelle (271 GN Moepkapelle, Holland), σαν λοσιον κατά της τριχόπτωσης
Γράφει και συστατικά αλλά όχι σε τι αναλογία το καθένα
Safflower, mulberry leaf, fresh ginger, hawthorn fruit, chinese angelica, sesame leaf,hot pepper, flos carthami, folium mori, phizoma zingiberis, recens, fructus crataegi, radix angelicae sinensis, folium sesame, fructus caspici

Τότε βασικά που το χρησιμοποιούσα δεν την είχα ψάξει και πολύ τη δουλεία, τώρα ψάχνω στο γοογλε, το βάζω εδώ γιατί ξέρω ότι αρκετός κόσμος εδώ ξέρει καλύτερα από μένα που να ψάξει. και αν τελικά λέει κάτι σαν λοσίον
Εγώ πάντος για growth stimulant την κόβω. Την χρησιμοποίησα μόνο κάνα 3μηνο οπότε δεν μπορώ να πω από προσωπική πείρα αν κάνει δουλεία η όχι. Απόσο θυμάμαι πάντως μια κάποια τόνωση την έδωσε. Την είχα αγοράσει από την Λάρισα κ δεν παίζει να υπάρχει αλλού, ο τύπος που την εμπορεύεται μου έχει πει ότι την φέρνει αποκλειστικά (έγκριση από ΕΟΦ πάντως έχει) Δε νομίζω να την φέρνει έτοιμη, μάλλον κάθετε και τη φτιάχνει μόνος του. Ο ίδιος πάντως μου έχει δείξει φωτώ δικές του με πριν και μετά κ όντως υπάρχει μεγάλη διαφορά και επειδή τον ξέρω κάποια χρόνια όντως υπάρχει, το θέμα είναι δε ξέρω τη άλλο έκανε στο κεφάλι του γιατί να το κατάφερε από μονή της η λοσιόν αποκλείετε (άμα ήταν έτσι θα τα είχε οικονομίσει χοντρά!). Για όσους είναι από Λάρισα φαντάζομαι κατάλαβαν για ποιον μιλάω (δεν γράφω το όνομα του εδώ για να μη κάνω και διαφήμιση) γνωστός στη πόλη με δικιά του σχολή κομμωτικής παλιά κ ασχολείται καμιά 20αρια χρόνια με θεματα τριχόπτωσης κλπ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα