λοσιον με καλα αποτελεσματα!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

NoMoreLoss

New Member
Απ: λοσιον με καλα αποτελεσματα!!

Παρενέργεια δεν έχω. Αλλά δεν έχω regrowth απλά έχει δυναμώσει το μαλλί και αυτό όχι σε σημείο να λέω γιούπι. Δεν έχω ανδρογενετικού τύπου αλωπεκία απλά σε όλο το κεφάλι μου η τρίχα τα έχει φτύσει είναι μικρή σε διάμετρο και άχρωμη αυτό λέγεται diffuse alopecia και δεν είμαι βέβαιος αν κάνω και την σωστή θεραπεία. Θα ψάξω πολύ αυτό το θέμα με γιατρούς εννοώ την θεραπεία.
Δύσκολα τα πράγματα παιδιά αν δεν βγεί κανα φάρμακο γ@μ@το δεν μας βλέπω με μαλλιά
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

lalakos

Member
Απ: λοσιον με καλα αποτελεσματα!!

NoMoreLoss είπε:
Δεν έχω ανδρογενετικού τύπου αλωπεκία απλά σε όλο το κεφάλι μου η τρίχα τα έχει φτύσει είναι μικρή σε διάμετρο και άχρωμη αυτό λέγεται diffuse alopecia και δεν είμαι βέβαιος αν κάνω και την σωστή θεραπεία.

Έχω την εντύπωση πως και το diffuse thining πάλι λόγω ευαισθησίας στα ανδρογόνα δεν οφείλεται; :chinscratch
 
Απ: λοσιον με καλα αποτελεσματα!!

lalakos είπε:
[quote author=NoMoreLoss link=topic=1277.msg22926#msg22926 date=1262810200]
Δεν έχω ανδρογενετικού τύπου αλωπεκία απλά σε όλο το κεφάλι μου η τρίχα τα έχει φτύσει είναι μικρή σε διάμετρο και άχρωμη αυτό λέγεται diffuse alopecia και δεν είμαι βέβαιος αν κάνω και την σωστή θεραπεία.

Έχω την εντύπωση πως και το diffuse thining πάλι λόγω ευαισθησίας στα ανδρογόνα δεν οφείλεται; :chinscratch
[/quote]
http://www.regrowhair.com/general-hair-loss-topics/diffuse-alopecia/
 

jk

New Member
Απ: λοσιον με καλα αποτελεσματα!!

NoMoreLoss είπε:
Παρενέργεια δεν έχω. Αλλά δεν έχω regrowth απλά έχει δυναμώσει το μαλλί και αυτό όχι σε σημείο να λέω γιούπι. Δεν έχω ανδρογενετικού τύπου αλωπεκία απλά σε όλο το κεφάλι μου η τρίχα τα έχει φτύσει είναι μικρή σε διάμετρο και άχρωμη αυτό λέγεται diffuse alopecia και δεν είμαι βέβαιος αν κάνω και την σωστή θεραπεία. Θα ψάξω πολύ αυτό το θέμα με γιατρούς εννοώ την θεραπεία.
Δύσκολα τα πράγματα παιδιά αν δεν βγεί κανα φάρμακο γ@μ@το δεν μας βλέπω με μαλλιά
φίλε γι'αυτο ρωτάω εσένα επειδή και μένα αραιώνει πάνω όλο το κεφάλι μου και δυστυχώς νομίζω ότι κάτι τέτοιο ψιλοπαίζει και στο υπόλοιπο κεφάλι.
ήλπιζα σε κάτι ποιο αισιόδοξο.... μιας και είμαστε ομοιοπαθούντες.
τα υπόλοιπα που πέρνεις λένε τίποτα;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα