καλυτερη θεραπεια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

jimaoyas

New Member
οουπερ ζιξ 2 η τοπικη σπειρολακτονη πιο αποτελεσματικο????ν ξερετε πειτε μ απο εμπειριες σας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: καλυτερη θεραπεια

Δυστηχως το πιο αποτελεσματικο ειναι φινα εστω κ 0.5 mg ανα μερα κ fungoral-airol με regain κ απο εκει κ περα λαδακια για μασαζ με το μαλλι κ ξεχωριστα μασαζακι για καλη κυκλοφορια .
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: καλυτερη θεραπεια

jimaoyas είπε:
οουπερ ζιξ 2 η τοπικη σπειρολακτονη πιο αποτελεσματικο????ν ξερετε πειτε μ απο εμπειριες σας

:welc: Καλωσόρισες φίλε και καλή συνέχεια.

Κάθε θεραπεία έχει τα υπέρ και τα κατά της σε θέμα αποτελέσματα - παρενέργειες.
Η τοπική σπιρονολακτόνη είναι πολύ πιο δυνατό blocker απο το SZII αλλά μπορεί να παρουσιάσει παρενέργειες. Το δεύτερο είναι μεν πιο αδύναμο blocker αλλά υπερτερεί στο ότι δεν έχει παρενέργειες.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: καλυτερη θεραπεια

akishellas3 είπε:
Δυστηχως το πιο αποτελεσματικο ειναι φινα εστω κ 0.5 mg ανα μερα κ fungoral-airol με regain κ απο εκει κ περα λαδακια για μασαζ με το μαλλι κ ξεχωριστα μασαζακι για καλη κυκλοφορια .
ωωωωωπ σε βουτηξα......
πως παει ο συνδιασμος φινα saw palmetto?
λιμπιντο και μαλλι
 

jimaoyas

New Member
Απ: καλυτερη θεραπεια

παιδια 4 μιση χρονια επαιρνα φινα με παρενεργειες μ στην στυση και στην λιμπιντο και πολλες καταθλιψεις και λιγα αποτελεσματα ειμαι ενα χρονο στο ρεβιβο και ψαχνω μια πιο οικονομικη λυση..παω για σουπερ ζιξ που δν εχει παρενεργειες και σκεφτομαι και για τρικομιν.ρεγαιν με τιποτα τρελη φαγουρα..τι λετες??
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: καλυτερη θεραπεια

jimaoyas είπε:
παιδια 4 μιση χρονια επαιρνα φινα με παρενεργειες μ στην στυση και στην λιμπιντο και πολλες καταθλιψεις και λιγα αποτελεσματα ειμαι ενα χρονο στο ρεβιβο και ψαχνω μια πιο οικονομικη λυση..παω για σουπερ ζιξ που δν εχει παρενεργειες και σκεφτομαι και για τρικομιν.ρεγαιν με τιποτα τρελη φαγουρα..τι λετες??
με 5 ευρω τον μηνα μπορεις να τα κανεις ραστα σαν εμενα :22m:
http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?topic=2819.525
και να κανεις τον bob marley να νιωθει καραφλος διπλα σου
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: καλυτερη θεραπεια

jimaoyas είπε:
παιδια 4 μιση χρονια επαιρνα φινα με παρενεργειες μ στην στυση και στην λιμπιντο και πολλες καταθλιψεις και λιγα αποτελεσματα ειμαι ενα χρονο στο ρεβιβο και ψαχνω μια πιο οικονομικη λυση..παω για σουπερ ζιξ που δν εχει παρενεργειες και σκεφτομαι και για τρικομιν.ρεγαιν με τιποτα τρελη φαγουρα..τι λετες??

SZII και tricomin, είναι από τις πιο light θεραπείες που μπορεί να κάνει κάποιος...
 

jimaoyas

New Member
Απ: καλυτερη θεραπεια

να μην εχω απολειες θελω αλλες μπορω να σταθεροποιησω τι κατασταση μαυτη την θεραπεια??
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: καλυτερη θεραπεια

jimaoyas είπε:
να μην εχω απολειες θελω αλλες μπορω να σταθεροποιησω τι κατασταση μαυτη την θεραπεια??

Κανείς δεν μπορεί να σου εγγυηθεί τίποτα με οποιαδήποτε θεραπεία, είτε δυνατή είτε light, είναι αν σε "πιάσει" ή όχι, αναλόγος τον οργανισμό...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα