θεραπεια για το crown ???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kakashi

Member
παιδια καλημερα.....ισως δεν επρεπε να ανοιξω θεμα για αυτη την ερωτηση αλλα δεν ηξερα που να γραψω....τεσπα.....σημερα κουρεψα τα μαλλια μ αρκετα κοντα (χρονια ειχα να τα κουρεψω ετσι)οχι πολυ αλλα αρκετα σε σχεση με το πως τα κουρευω γενικα...παρατηρησα οτι στο πανω μερος αραιωσαν πολυ πολυ λιγο εως καθολου σε σχεση με 5 χρονια πριν....αλλα στο crown παρατηρησα μια σχετικη αραιωση με παλια....σαν να αρχιζει να σχηματιζεται το μπιφτεκι....φαινεται ελαχιστα βεβαια αλλα εγω παρατηρησα οτι φαινεται πως παει για σχηματισμο φαλακριτσας...ειμαι 20 τωρα κ απο τα 15 κανω θεραπειες κατα καιρους...αλλα ποτε για πανω απο 2 μηνες συνεχομενα....κ φυσικα δεν ειχα δει ποτε σημαντικα αποτελεσματα....παρατηρουσα μια σχετικη πυκνωση στο vertex αλλα στο crown τιποτα...βεβαια δεν εκανα σωστη θεραπεια... κ τωρα που αποφασισα μετα απο οσα διαβασα εδω μεσα να ξεκινησω συστηματικα μια αγωγη με σπιρο μινοξ κ φουνγκοραλ θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως ξερει κανενας αν υπαρχουν προιοντα που υποσχονται επανεκφυση στο crown περισσοτερο απο οτι στο μπροστινο μερος.....κ γενικα εχετε να μ προτεινετε καποιο προιον που δινει καλη επανεκφυση στο crown γιατι εκει ειναι κυριως το προβλημα μ.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: θεραπεια για το crown ???

kakashi είπε:
παρατηρουσα μια σχετικη πυκνωση στο vertex αλλα στο crown τιποτα...βεβαια δεν εκανα σωστη θεραπεια...

αδερφε τι ακριβως εννοεις??? γιατι το βερτεξ κ το κροουν ειναι το ιδιο πραγμα......
ειναι το μπιφτεκι που λεμε.....στην πισω μερια του κεφαλιου.....
 

kakashi

Member
Απ: θεραπεια για το crown ???

σοβαρα?????γραψε ακυρο τοτε ;D.....εγω vertex νομιζα ειναι το ενδιαμεσο αναμεσα στη hairline k to crown... :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: θεραπεια για το crown ???

καλα το καταλαβα λοιποοοον.......... :p

τωρα για το αλλο που ρωτησες εγω δε γνωριζω να υπαρχει κατι που δουλευει καλυτερα στο βερτεξ και οχι τοσο στα αλλα......ολα τα μαλλια το ιδιο βοηθουνται....
 

kakashi

Member
Απ: θεραπεια για το crown ???

απλα μ ειχε κανει εντυπωση που εβλεπα τα υπολοιπα μαλλια να πυκνωνουν οταν εκανα θεραπεια ενω το crown οχι....γιατι απο οτι ειχα διαβασει εδω ειναι η πιο ευκολη περιοχη...ισως παλι να ηταν νωρις γιατι εκανα λιγο καιρο θεραπεια ....αντε να δουμε τωρα τιθα γινει που εχω ξεκινησει πιο σοβαρα....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα