θελω τη γνωμη σας !

hijikos

Active Member
ηλικια 39. χωρις θεραπεια IMG_0792.JPG
 

Συνημμένα

  • IMG_0794.JPG
    IMG_0794.JPG
    93.5 KB · Προβολές: 22
  • IMG_0797.JPG
    IMG_0797.JPG
    87.9 KB · Προβολές: 22
  • IMG_0798.JPG
    IMG_0798.JPG
    88.8 KB · Προβολές: 25
  • IMG_0799.JPG
    IMG_0799.JPG
    86.9 KB · Προβολές: 18
  • IMG_0800.JPG
    IMG_0800.JPG
    99.7 KB · Προβολές: 22
  • IMG_0801.JPG
    IMG_0801.JPG
    97 KB · Προβολές: 20

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Xristos87

Well-Known Member
τυπε δεν ειπες τι θελεις;; λες τη γνωμη σας παιδια αλλα δεν μας λες σε τι πανω θες τη γνωμη μας.
κροταφους, πισω μερο, πανω μερος; τι;;
πχ εμενα δεν θα με πειραζε να εχω ενα καλο χερλαιν κ μαλλι στο κεντρο της κεφαλης για παντα κ ας γινει μπιφτεκι το πισω μερος.
γι αυτο ρωταω εσυ τι θες να κανεις.
 

hijikos

Active Member
χριστο το μπιφτεκι δε θα εχει και στο μελλο προβλημα. αλλα χερλαιν, φορελοκ τεμπλς και ζωνη c σε λιγα χρονια θα με αποχερετησον. ξεκιναω θεραπεια mfτ 5 . σε λιγες μερες . θα κανει δουλεια ?
 

hijikos

Active Member
θεραπεια δν εχω κανει θα ξεκινησω σε λιγες μερες μολις παρω το δοχειο. η κατασταση ειναι πολλα χρονια ετσι.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ManCyprus87

Well-Known Member
Άρα θα μπορούσες να το κάνεις και στα 35.
Σε ρωτάω γιατί κάπως έτσι μου το πάει και εμένα, αργά και βασανιστικά και είμαι 33.5.
 

hijikos

Active Member
απο τα 18 ξεκινησε το προΒλημα το μαλλι ειχε αποσταση απο το φρυδι 4cm τωρα εχει 10cm απο τους κροταφους πισω δε αλλαξε κατι
 

Xristos87

Well-Known Member
για τη θεραπεια δεν ξερω να σ πω με ασφαλεια . πιο ειδικοι εδω μεσα μερικα πραματα θα τα πουνε, περιμενε
γνωμη μ ομως να πας κ σε 2 3 κλινικες να μιλησεις. επισης βαλε ως χρονικο περιορισμο μίνιμουμ 6 μηνες παρουσιας σου εδω μεσα(αυτο κανω εγω) πριν κανεις καποιο βημα. μην βιαστεις επουδενι.
 
Μπλουζα