θελω την βοηθεια σας σε κατι...........

weznem

Well-Known Member
παιδια εχω νερωμενο σπερμα χθες βραδυ και σημερα.νερο ομως κυριολεκτικα,εχθες ειχα και μια ενοχληση στο δεξιο ορχη και θεωρησα το νερωμα εκει..
σκεφτηκα οτι μπορει καποιο νευρο κατι να πιαστηκε και ειχα ενοχλησεις,δεν ξερω αν ευσταθει ο συλογισμος αυτος αλλα τον εκανα..
που θελω να καταληξω εχω 3-4 μερες που παιρνω αντιβίωση klaricid 500mg, clarithromycin drastikh oysia
και zefecort,δραστικη ουσια budesonide ειναι για την μυτη κορτικοστεροειδες...
δεν βρηκα τετοιες παρενεργεις γρμαμμενες πουθενα,γνωριζετε κατι?
μινοξιδιλ και ζιρτεκ δεν εχουν τετοιες παρενεργειες τιπαιζει δεν καταλαβαινω......στυση σκληρη για να προλαβω τετοιες ερωτησεις...
οποιος μπορει ας δωσει μια ερμηνεια.....διοτι εγω δεν μπορω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

baldy

Member
για το κλαρισιντ μην σε απασχολει,ειναι μια αντιβιωση που παιρνει πολυ κοσμος και νομιζω οτι θα τι παιρνεις για ενα διαστημα.Τωρα για τα αλλα δεν ξερω.Δεν ξερω πως ειναι το νερωμενο σπερμα,οπως εχεις δει εδω καποιοι λενε νερωμενο σπερμα απο μινοξ,δεν ξερω ποσο ευσταθει αυτο

Στο βαθμο που τα αλλα τα παιρνεις για ενα διαστημα μην ανησυχεις καθολου,δεν προκειται να παθεις καμια βλαβη
 

somari

Active Member
Wez παίζει να είναι και κάτι παροδικό, εγώ τέτοια πράγματα είχα και πριν καν ασχοληθώ με την τριχόπτωση, σε φάση κάποια μέρα να μη φάω σωστά ή να μη κοιμηθώ σωστά ή να απορρυθμιστεί ορμονικά μόνος του ο οργανισμός για κάποιο λόγο, και μετά από 1-2 μέρες να είμαι πάλι καλά...
 

weznem

Well-Known Member
σας ευχαριστω παιδια,για την βοηθεια..δεν ανησυχω διοτι αν το προκαλει η αντιβιωση θα φυγει μετα την διακοπη της...αλλα δεν ειχε τετοια παρενεργεια που διαβαζα..
κοιτα οταν λεω νερωμενο σπερμα εννοω νερο τελειως...πως να στο πω χθε ειχα επαφη με την γυναικα και το ειδα, σημερα εκανα δουλεια χειρωνακτική μονος :bon: ,πιο πολυ για να δω και το σπερμα επανω στο χαρτι κυλαγε και επφτε στο πατωμα το νερο ειχε πολυ λιγο ασπρο κολλωδες το οποιο δεν ηταν κολλωδες,συνηθως ειναι πολυ πηχτο και σχεδον εκσπερματωνα μονο ασπρο κολλωδες σπερμα σαν ζελε πηχτο ρε παιδι μου πυ βαζουμε στα μαλλια..δεν ξερω αν σε βοηθησα με την περιγραφη..
εχεις δικιο σομαρι αν συνεχισει θα παω σε ουρολογο και θα δουμε...
σκεφτηκα και εγω buddy αμεσως την προλακτινη πο ειχε πει ο φιλος γκομι οτι κατι σχετιζεται με την μινοξιδηλ,και καποιοι ειδαν νερωμενο σπερμα κτλ..τωρα δεν ξερω αν ειναι αυτο..θα δουμε..
 

weznem

Well-Known Member
baldy είπε:
σου εχει ξανα γινει αυτο?ποσο καιρο το εχεις αυτο?

λογικα θα περασει

δεν ειχε γινει ποτε στην ζωη μου ως τωρα τοσο νερωμενο το σπερμα,
τωρα χωρις να ειμαι σιγουρος με το χερι στην φωτια,διοτι τοτε δεν ειχα δωσει σημασια σε θεματα τετοια για να τα συγκρινω..
νομιζω οτι οταν εβαζα σπιρο ηταν πιο νερωμενο(λιγο)το σπερμα,εκεινο το διαστημα η καποιο απο εκεινο το διαστημα ειχα λιγοτερη διαθεση για σεχ με την κοπελα μου-με αλλες ειχα ορεξη να κανω,ισως ποιο μαλακια στυση,και κατα διαστηματα πονο στους ορχεις,μια φορα ουτε να περπατήσω δεν μπορουσα,αλλα δεν ηταν συχνα φαινομενα οι πονοι ..θεωρω οτι συστημικα περναγε στο αιμα οποτε μπορει να προκαλουσε αυτα τα φαινομενα τοτε..
 

n094

Active Member
wez, να τονίσω (μην το πάρεις στραβά, ούτε όμως ως πλάκα), ότι όσο περισσότερο εκσπερματώνουμε σε σύντομο χρονικό διάστημα, τόσο νερώνει το σπέρμα. Είμαι σίγουρος ότι είναι κάτι τυχαίο. Περίμενε μερικές μέρες και μετά "δώσε μια γερή" είμαι σίγουρος ότι θα είναι όλα οκ...(σοβαρά μιλάω, ξαναλέω, μην το πάρεις στραβά).
 

weznem

Well-Known Member
n094 είπε:
wez, να τονίσω (μην το πάρεις στραβά, ούτε όμως ως πλάκα), ότι όσο περισσότερο εκσπερματώνουμε σε σύντομο χρονικό διάστημα, τόσο νερώνει το σπέρμα. Είμαι σίγουρος ότι είναι κάτι τυχαίο. Περίμενε μερικές μέρες και μετά "δώσε μια γερή" είμαι σίγουρος ότι θα είναι όλα οκ...(σοβαρά μιλάω, ξαναλέω, μην το πάρεις στραβά).

ευχαριστω φιλε!!,δεν το παιρνω στραβα..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

shark3

New Member
καλημερα φιλε και "περαστικα"
παιζει ισως,και το λεω με επιφυλαξη να εκανε τη "ζημια" η αντιβιωση
εχω παθει τρελη ουρολοιμωξη μετα απο αντιβιωση clarytene για αμυγδαλιτιδα
και το απεδωσε ο γιατρος στην αντιβιωση
απλα στο αναφερω για να σε ξεαγχωσω και να το εχεις υποψι να το ψαξεις ισως σε αυτη την κατευθυνση
 

baldy

Member
ενολιγης σου λεει οτι εισαι γρηγορομαμησακιας ας λεμε τα πραγματα με το ονομα τους!χαχχα

δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο καθολου πως σου ηρθε
 

weznem

Well-Known Member
shark3 είπε:
καλημερα φιλε και "περαστικα"
παιζει ισως,και το λεω με επιφυλαξη να εκανε τη "ζημια" η αντιβιωση
εχω παθει τρελη ουρολοιμωξη μετα απο αντιβιωση clarytene για αμυγδαλιτιδα
και το απεδωσε ο γιατρος στην αντιβιωση
απλα στο αναφερω για να σε ξεαγχωσω και να το εχεις υποψι να το ψαξεις ισως σε αυτη την κατευθυνση

ευχαριστω για το ενδιαφερον φιλε και καλη αρχη σε οτι θεραπεια επιλεξεις,διοτι βλεπω,οτι εισαι νεος στο φορουμ μας,οποτε σε καλοσωριζω.. :blush:
διχως να μαι σιγουρος,ξερω οτι οταν παιρνεις αντιβιωση πρεπει να τρως γιαουρτι και να πινεις πορτοκαλαδα φυσικη για τους μυκητε νομιζωω..μηπως την επαθες απο αυτο η δεν παιζει ρολο λες??ευχαριστω για την πληροφορια παντως και ενημερωνω τα παιδια οτι επειδη ετυχε λογω περιστασεων να μην κρατηθω..και με την κοπελια εγινε το μοιραίο.. ηταν πιο πηχτό σημερα το σπερμα οχι οπως ηταν συνηθως,αλλα πιο πηχτο απο χθες σιγουρα...


baldy είπε:
ενολιγης σου λεει οτι εισαι γρηγορογαμησακιας ας λεμε τα πραγματα με το ονομα τους!χαχχα

δεν νομιζω οτι ισχυει αυτο καθολου πως σου ηρθε
ευχαριστω φιλε!!που μπηκες στον κοπο να μου απαντησεις!! :blush:


dimos18 είπε:
πιστευω τυχαιο παιζει να ναι.αλλα για καλου κακου ενημερωσε μας για το αν συνεχιζει.

ευχαριστω φιλε!!να σαι καλα!! :blush:


kapa είπε:
wesnem
παρατηρησε την τριχοπτωση σου οσο παιρνεις το zefecort
και regrowth φυσικα

θα το κανω και θα ενημερωσω λογω κορτιζονης το λες καπα?? :cheers:
 

gianniskritikos2

Active Member
wenz το παθενα και εγω μετα απο καθημερινη μαλακια... αλλα οχι τελειως νερο αποψη μου κρατα αποχη 2 μερες και ρηξε μια να δεις τι παιζει αν και εκει ειναι ετσι τοτε κατι φτεει απο την αντιβιοση δεν ξερω τπτ
 

weznem

Well-Known Member
kapa είπε:
weznem είπε:
θα το κανω και θα ενημερωσω λογω κορτιζονης το λες καπα?? :cheers:

ναι.
θεωρητικα πρεπει να σου σταματησει την τριχοπτωση και να σου δωσει και regrowth

με πρωι - βραδυ (συνολο 4 ψεκασμους, 2 και 2 σε καθε ρουθουνι περιεκτικοτητας 1ml διαλυματος 2mg budesonide δραστικη ουσια)πιστευεις ειναι αρκετο για να κανει κατι στα μαλλια?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
weznem είπε:
kapa είπε:
weznem είπε:
θα το κανω και θα ενημερωσω λογω κορτιζονης το λες καπα?? :cheers:

ναι.
θεωρητικα πρεπει να σου σταματησει την τριχοπτωση και να σου δωσει και regrowth

με πρωι - βραδυ (συνολο 4 ψεκασμους, 2 και 2 σε καθε ρουθουνι περιεκτικοτητας 1ml διαλυματος 2mg budesonide δραστικη ουσια)πιστευεις ειναι αρκετο για να κανει κατι στα μαλλια?

αν ειναι σε σπει οχι,νομιζα χρησιμοποιουσες χαπι
 
Μπλουζα