ζητηση νοσηλευτριας

kwstas mpatsios

Active Member
καλησπερα στην ομαδα ζηταω 2 νοσηλευτριες που να γνωριζουν τον χορο της μεταμοσχευσης αν καποιος γνωριζει κατι να επικοινωνησει μαζι μου ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Chris34

Active Member
καλησπερα στην ομαδα ζηταω 2 νοσηλευτριες που να γνωριζουν τον χορο της μεταμοσχευσης αν καποιος γνωριζει κατι να επικοινωνησει μαζι μου ευχαριστω
Είναι κάποιος συγκεκριμένος χορός που κάνουν πάνω από το κεφάλι του μεταμοσχευμενου για να φυτρώσουν τα νέα μοσχευματα;
Έτσι εξηγείται γιατί κάποιες κλινικές πιάνουν φουλ φυτρωση.
Καλές διακοπές σε όλους.
 

kwstas mpatsios

Active Member
παιδια αντε να πεφτει κανενα μπαν στους ειρωνες που χαλανε τα νηματα εδω μεσα καθε φορα που θελει ο κοσμος να πει κατι το σκεφτεται να μιλησει εδω μεσα ας αναλαβουν λιγο οι διαχηρηστες παρακαλω
 

JimKan1

Well-Known Member
παιδια αντε να πεφτει κανενα μπαν στους ειρωνες που χαλανε τα νηματα εδω μεσα καθε φορα που θελει ο κοσμος να πει κατι το σκεφτεται να μιλησει εδω μεσα ας αναλαβουν λιγο οι διαχηρηστες παρακαλω
Καλα εσυ δεν εξεφρασες απορια ουτε εκανες καποια παρουσιαση, αγγελια για δουλεια ανεβασες
 

kwstas mpatsios

Active Member
Καλα εσυ δεν εξεφρασες απορια ουτε εκανες καποια παρουσιαση, αγγελια για δουλεια ανεβασες
εχω κανει παρουσιασεις φιλαρακο μου. και εδω που ρωτησα για δουλεια στο θεμα αν δεις γραφει για μπλα μπλα δεν γραφει ουτε παρουσιασεις ουτε αποριες ουτε τπτ σχετικο με τριχοπτωση
 

JimKan1

Well-Known Member
εχω κανει παρουσιασεις φιλαρακο μου. και εδω που ρωτησα για δουλεια στο θεμα αν δεις γραφει για μπλα μπλα δεν γραφει ουτε παρουσιασεις ουτε αποριες ουτε τπτ σχετικο με τριχοπτωση
Εννοω οτι δεν σου χαλασε το νημα ενα αστειο εκανε, βλεπω ειχες παρει και πολυ καλο αποτελεσμα να το χαιρεσαι
 

Chris34

Active Member
παιδια αντε να πεφτει κανενα μπαν στους ειρωνες που χαλανε τα νηματα εδω μεσα καθε φορα που θελει ο κοσμος να πει κατι το σκεφτεται να μιλησει εδω μεσα ας αναλαβουν λιγο οι διαχηρηστες παρακαλω
Συγνώμη φίλε αν το παρεξηγησες. Δεν είχα καμία πρόθεση να ειρωνευτω το ποστ σου.
Απλά λίγο χιούμορ έκανα ίσως και Μπλάκ λόγω διακοπών.
Και για να ποσταρω επί του θέματος, είσαι υπεύθυνος κάποιας κλινικής και ψάχνεις προσωπικό; Έχεις δική σου κλινική;
Καλή επιτυχία στην αγγελία.
 

kwstas mpatsios

Active Member
Συγνώμη φίλε αν το παρεξηγησες. Δεν είχα καμία πρόθεση να ειρωνευτω το ποστ σου.
Απλά λίγο χιούμορ έκανα ίσως και Μπλάκ λόγω διακοπών.
Και για να ποσταρω επί του θέματος, είσαι υπεύθυνος κάποιας κλινικής και ψάχνεις προσωπικό; Έχεις δική σου κλινική;
Καλή επιτυχία στην αγγελία
 
Μπλουζα