ερωτηση για DHT blocker

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ερωτηση για DHT blocker

nikosgf7 είπε:
το super zixx βαζεις εσυ κανει δουλεια κ αν ναι εχει σοβαρες παρενεργειες??

το super six ii αν είσαι τυχερός και σου κάνει δουλειά μπορεί να σου προσφέρει συντήρηση των υπάρχων μαλλιών και αν είσαι πολύ τυχερός διαφορά στην ποιότητα της τρίχας. Δεν έχει καμία παρενέργεια...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

nikosgf7

New Member
Απ: ερωτηση για DHT blocker

παιζει καθολου ρολο οτι 2 χρονια τωρα κρατουσα ενεργους τους θυλακες μου με φινα κ regaine στην αποτελεσματικοτητα σε περιπτωση που ακολουθησω καποια αλλη θεραπεια??
 

Άκης

Administrator
Απ: ερωτηση για DHT blocker

nikosgf7 είπε:
παιζει καθολου ρολο οτι 2 χρονια τωρα κρατουσα ενεργους τους θυλακες μου με φινα κ regaine στην αποτελεσματικοτητα σε περιπτωση που ακολουθησω καποια αλλη θεραπεια??
Παίζει ρόλο ότι είναι ενεργοί οι θύλακες. Οπότε θα βγάζουν μαλλιά, αν κάνεις μια ανάλογη θεραπεία.

nikosgf7 είπε:
σιγουρα ακη το να υποστηριζει κανεις οτι η φινα ειναι αθωα ειναι λαθος κ σιγουρα υπαρχουν σε ορισμενα ατομα παρενεργειες αλλα ειμαι σιγουρος οτι σε ενα μεγαλο ποσοστο οφειλεται κ η ψυχολογια :downΤσπ το super zixx βαζεις εσυ κανει δουλεια κ αν ναι εχει σοβαρες παρενεργειες??
Παρενέργειες δεν έχει. Από αποτέλεσμα, μπορώ να πω ότι απλά καθυστερεί την τριχόπτωση. Αν και το βάζω μια φορά και όχι 2 όπως λέει ο δημιουργός, εντούτοις είμαι της άποψης ότι δεν μπορεί να προσφέρει κάτι δυνατό.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα