είμαι σε απογνωση

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Το toppik το χρεισιμιποιώ μόνο του και το αποτέλεσμα είναι αυτό που προανέφερα στο προηγούμενο μύνημα μου . Α πλώς το μόνο που ζητώ είναι ότι πληροφορίες έχετε για την γυναικία τριχ. τύπου ανδρικής αλλωπ. σας παρακαλώ πείτε μου γιατί κουράστηκα ψυχικά και κουρασα και τα παιδιά μου και τον άντρα μου. Ενας φίλος που έγραψε ότι δεν είναι καρκίνος και μην το πέρνουμε τόσο σοβαρά έχει απόλυτο δίκιο αλλά από΄την άλλη αν νιώθετε εσείς οι άντρες άσχημα φανταστείτε μια γυναίκα .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

magic810

New Member
Απ: είμαι σε απογνωση

αναστασια είπε:
Το toppik το χρεισιμιποιώ μόνο του και το αποτέλεσμα είναι αυτό που προανέφερα στο προηγούμενο μύνημα μου . Α πλώς το μόνο που ζητώ είναι ότι πληροφορίες έχετε για την γυναικία τριχ. τύπου ανδρικής αλλωπ. σας παρακαλώ πείτε μου γιατί κουράστηκα ψυχικά και κουρασα και τα παιδιά μου και τον άντρα μου. Ενας φίλος που έγραψε ότι δεν είναι καρκίνος και μην το πέρνουμε τόσο σοβαρά έχει απόλυτο δίκιο αλλά από΄την άλλη αν νιώθετε εσείς οι άντρες άσχημα φανταστείτε μια γυναίκα .

Αναστασια καλωσηρθες καταρχην στην κοινοτητα.......
Μπορεις αν θελεις περα απο το να σε πιανει πανικος να μας πεις ποσο καιρο εχεις τριχοπτωση εχει προχωρησει?
Τι θεραπειες εχεις χρησιμοποιησει μεχρι στιγμης?
Ο σιδηρος σου ειναι ενταξει?
Κατευθυνε μας κατα αυτο τον τροπο....νομιζω οτι στις γυναικες ειναι πιο ευκολα τα πραγματα οσον αφορα την αντιμετωπιση της τριχοπτωσης....οποτε μην απογοητευεσαι και δωσε μας βασικες πληροφοριες..... ;)
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: είμαι σε απογνωση

δεν υπάρχει και ιδιαίτερος λόγος να είσαι έτσι στην γυναίκα αλλάζει σχετικά ευκολότερα η κατάσταση για δες στο net για τοπική spironolactone ;)

Still an acceptable result regarding the previous long term systemic therapy without benefit. There were no changes in vital signs, e.g. hypotonia or hormonal disorders reported during the therapy. Spironolactone is an effective topical treatment for the androgenetic alopecia in women.

[More gibberish followed by positive remark about topical spironolactone treatment.]



http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,390.0.html
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα