δοτρια περιοχη!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Joda

Member
Απ: δοτρια περιοχη!!

εστειλα ενα μηνυμα πριν στον nomoreloss για αυτο που εγραψε πριν ετσι σαν ιδεα...
εγω πρωτα θα εξαντλουσα τις οποιες ελπιδες για στριπ στον hasson ο οποιος εχει αποδειχθει κορυφη οπως ολοι ξερουμε..το bht εκτος το οτι ειναι πανακριβο δεν ειναι τοσο πετυχημενο οπως ξερεις κ για να πετυχεις κ καλο αποτελεσμα θελεις κ πολλα τριχοθυλακια..μετα μπορεις να κανεις bht πανω στην ουλη ετσι ωστε να διορθωσεις λιγο την ζημια..θα εχεις δει απο umar περιπτωσεις που εχουν κανει bht πανω στην ουλη...
να ενα παραδειγμα για αυτο που σου λεω...http://209.85.229.132/search?q=cache:_Z_ikY10cz8J:www.hairlosshelp.com/FORUMS/messageview.cfm%3Fcatid%3D5%26threadid%3D79567+donor+scar+repair+dr+umar&cd=7&hl=el&ct=clnk&gl=gr
 

sovagg

New Member
Απ: δοτρια περιοχη!!

Η ουλη στη δοτρια απ τη μεταμοσχευση μπορει να διορθωθει σε καποιον χειρουργο???
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: δοτρια περιοχη!!

Georgex6 είπε:
[quote author=panos1982 link=topic=733.msg23665#msg23665 date=1263650648]
2) αν για να καλυψεις εναν nw5 με μια ικανοποιητικη καλυψη με τριχες κεφαλιου χρειαζεσαι 6000 θυλακες περιπου.......
αυτο που λες πανο μου ακουγεται πολυ ευχαριστο !!!
[/quote]

παιζει μεγαλο ρολο και η τριχα βεβαια.......αλλα με 6-7κ θυλακες μπορεις να καλυψεις εναν nw5 με ικανοποιητικο αποτελεσμα......να εχεις υπ οψιν σου ομως οτι η πυκνοτητα θα ειναι καλη αλλα οχι μαξιμουμ.......και επισης οτι η haireline θα ξεκιναει με αρκετα καλη πυκνοτητα και οσο πας προς το crown η πυκνοτητα μειωνεται σταδιακα......ετσι γινεται!!!
αλαλ οπως και να χει.....το συνολικο αποτελεσμα θα ειναι οτι θα εχει αλλαξει ριζικα η εικονα του ατομου........
 

Jakard

New Member
Απ: δοτρια περιοχη!!

NoMoreLoss είπε:
να σας πώ την αλήθεια σκέφτομαι να κάνω BHT στον Dr Umar σε 3 χρόνια απο τώρα γιατί δεν έχω δότρια (τουλάχιστον έτσι πιστεύω) αλλά βλέποντας τα αποτελέσματα αυτά στο link χεχε μάλλον θα στρίψω για αλλού. Βασικά θα κοιτάξω και για στριπ αλλά φοβάμαι την ουλή γιατί αν θελήσω να τα κρατήσω πολύ κοντά και φαίνεται την πάτησα για μια ζωή. Πραγματικά τώρα μπερδεύτηκα. Να περιμένω κανα 5 χρόνια για κάτι καλύτερο να κάνω μεταμόσχευση να μην κάνω τίποτα τι σκατά θα κάνω με αυτό το θέμα? Τα μαλλιά είναι η ποιο δύσκολη περίπτωση που έχω να αντιμετωπίσω αυτό τον καιρό τα λεφτά που θέλουν πολλά η υπομονή και αναμονή ακόμα χειρότερη.....χέσε μέσα

Θα κανεις μια στριπτ σε ενα καλο γιατρο ελπιζωντας να εχεις αρκετα μοσχευματα . Μετα απο αυτο βλεπεις αν θα προχωρησεις σε πιο εξιδεικευμενες εμφωτευσεις για μεγαλυτερη πυκνωση .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα