για τον gpeiraia και όποιον άλλον ενδιαφέρεται…

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

malloumpas

New Member
Εντάξει μάγκες αν το βρίσκετε θεμιτό αυτό που έγινε με την εύρεση εργασίας εκ μέρους του n094, πάω πάσο.

Επίσης @akis ένα ήταν το μπανάρισμα που έφαγα, αυτό για το λογαριασμό dimit (και μάλιστα για ένα μήνα, όχι μόνιμο). Μετά όταν είδα ότι βγήκε ο n094 να με κατηγορήσει ότι είμαι άλλο άτομο εφτιαξα διαδοχικά άλλους λογαριασμούς (όπου δήλωνα ξεκάθαρα ότι ήμουν ο Dimit) για να πω ότι δεν ήμουν εγώ, αλλά έτρωγα συνεχόμενα ban. Πως αλλιώς θα μπορούσα να πω ότι δεν ήμουν εγώ ο άλλος χρήστης; Δεν υπήρχε άλλος τροπος. Και να σου πω και κάτι άλλο; Και προφανώς και ηξερα ότι θα βλέπατε ότι η ip μου είναι ίδια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

raphael2012

Member
Ακόμη ένας ανιδιοτελής θερμόαιμος υποστηρικτής της D*Ι; Αναφέρεσαι σε μένα elmajiko; Θες να πεις πως τα παίρνω κι εγώ από την D*I;
 

n094

Active Member
Συμμετέχω σε 3 αγγλόφωνα φόρουμ και όχι σε δεν ξέρω πόσα λες και βέβαια σε κανένα γαλλικό. Επίσης, δεν προσγειώθηκα στον εργασιακό χώρο χθες και ούτε περίμενα τα φόρουμ για να βρω δουλειά. Δουλειά έχω και είχα και πριν την DHI και πίστεψέ με θα έχω και μετά την DHI και όχι λόγω των φόρουμς....
 

malloumpas

New Member
Σε σχέση με τα γαλλικά φόρουμ θυμόμουν ένα παλιό σου post που μου είχες πει:

n094 είπε:
Το ότι γράφω σε ξένα φόρουμ και γενικά το ότι παρακολουθώ όλα τα φόρουμ μεταμόσχευσης (ακόμα και τα γαλλόφωνα, μιας και τα μιλάω και αυτά λίγο) δεν είναι άγνωστο, το έχω αναφέρει ξανά στο παρελθόν και τα περισσότερα από τα παλιά μέλη το ξέρουν.

Αλλά όντως από τη συγκεκριμένη σου πρόταση δεν προκύπτει ότι γράφεις σε γαλλόφωνα, αλλά ότι απλά διαβάζεις. Σε αυτό το συγκεκριμένο σε αδίκησα.
 

elmajiko

Member
raphael2012 είπε:
Ακόμη ένας ανιδιοτελής θερμόαιμος υποστηρικτής της D*Ι; Αναφέρεσαι σε μένα elmajiko; Θες να πεις πως τα παίρνω κι εγώ από την D*I;

Oχι φιλε δε πηγαινε σε εσενα... Ο παραληπτης των μηνυματων μου τα γνωριζει...

Η αντικειμενικοτητα σε αυτο το forum εχει παει περιπατο... Εχουμε τη διαολεμενη τριχοπτωση εχουμε και το καθε τυχαρπαστο "πλασιε" εδω μεσα...
 

no_hair

New Member
Σε μενα απευθυνεσαι elmajiko?


Αν πηγαινε σε μενα αυτο τοτε θελω να σου απαντησω οτι εχεις προβλημα. ΜΕΓΑΛΟ. Κοιταξτε να μιλατε σαν ανθρωποι γιατι ριχνετε πολυ το επιπεδο.
 

elmajiko

Member
no_hair είπε:
Σε μενα απευθυνεσαι elmajiko?


Αν πηγαινε σε μενα αυτο τοτε θελω να σου απαντησω οτι εχεις προβλημα. ΜΕΓΑΛΟ. Κοιταξτε να μιλατε σαν ανθρωποι γιατι ριχνετε πολυ το επιπεδο.




Ποιος σου μιλησε εσενα?

Και το επιπεδο το ριχνουν οι καθε ειδους "πλασιε" εδω μεσα...

Πηγαινετε καντε μμ εσεις εκει που σας "προτεινουν" και μετα ελατε εδω να κλαψετε!!!
 

Gio

New Member
Moυ αρέσει φίλε elmajiko ο κυνισμός σου... Σταμάτα να γράφεις μπηχτές και υπονοούμενα και μίλα ευθέως. Καταρχήν, κανένας δεν είναι πλασιέ εδώ μέσα, αλλά ούτε και "πλασιέ".
Τις υποψίες τις κινούν αυτοί που είναι αρνητικοί απέναντι σε μια κλινική -οποιαδήποτε και αν είναι αυτή- παρά εκείνοι που έμειναν ευχαριστημένοι και το δηλώνουν περιχαρείς. Δεν κατάλαβα δηλαδή, όσοι έμειναν ικανοποιημένοι δεν πρέπει να εκφράζουν την άποψη τους;
Εσένα στα έχωσε κανείς που έκανες την μεταμόσχευση σου εκεί που την έκανες;
Εγώ ήμουν απο τους πρώτους που σου έδωσε συγχαρητήρια αλλά μάλλον έχεις πολύ ευαίσθητη μνήμη... Απεναντίας, εσυ απο την μέρα εκείνη και έπειτα μου την λες έμμεσα (ή άμεσα) και μάλιστα είσαι πολύ εριστικός πολλές φορές.
Σταμάτα να κατηγορείς κάτι για το οποίο δεν έχεις ΚΑΜΙΑ επαφή αφού είσαι και μόνιμος κάτοικος Κύπρου και προσπάθησε να βοηθήσεις τα μέλη με τις συμβουλές σου.Μην αοριστολογείς χωρίς κανένα βάσιμο επιχείρημα και μάλιστα αναμασώντας την ίδια καραμέλα..

Φιλικά.
 

weznem

Well-Known Member
περιμενουμε με ανυπομονησια τολμω να πω εμεις οι θεατες το 345 επεισοδιο της σειρας < τα χωνω στο νικο μπας και δικαιωθω καποτε >.. συνεχιστε παρακαλω το ξεκατινιασμα ελευθερα.. η αγωνια κορυφωνεται..
 

weznem

Well-Known Member
elmajiko είπε:
Ο γνωστός ιεροκύρηκας άνευ αντιτίμου....

Φιλικά

το να κρινεις τις ζωες των αλλων, τις επιλογες τους ειναι ευκολο... το να μαθεις των εαυτο σου και να γινεις καλυτερος ανθρωπος απαιτει μια ολοκληρη ζωη...

φιλικα, επειδη το ξεχναμε συχνα στην εποχη μας..
και απευθυνομαι σε ολους..

ας κοιταξουμε τα στραβα μας ο καθενας και ας αφησουμε τους αλλους..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
malloumpas ας μην το συνεχίσουμε. Το ότι γράφει ο οποιοσδήποτε σε ξένα forums, είναι δικαίωμα του. Το ότι είδε σωστό αποτέλεσμα από μια εταιρία και το αναφέρει με χαρά, είναι δικαίωμα του. Αν βγει ένα μέλος και πει ότι ο τάδε (και στην συγκεκριμένη περίπτωση ο Νίκος) με "πίεσε" με email/pm/τηλέφωνο να πάω στην τάδε εταιρία και μπορεί και να το αποδείξει, τότε μπορούμε να κατηγορούμε.
Εφόσον έχουν πει πολλοί ωστόσο ότι συμβαίνει το αντίθετο μάλιστα, τότε δεν χρειάζεται να συκοφαντούμε κάποιον χωρίς λόγο.

Αν πιστεύεις εσύ (και ο κάθε elmajiko) ότι ξεσκεπάσατε ακόμη μια απάτη και κανείς δεν σας υπερασπίζεται και κακό του κεφαλιού τους και κάποια στιγμή θα λάμψει η αλήθεια, τι να πω, υπομονή...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Εχουμε ριξει το επιπεδο παρα πολυ.ξεχασαμε το αντικειμενο του φορουμ που ειναι η τριχοπτωση.εκει δυστυχως βλεπω ακινησια.στις φασαριες και στις ιντριγκες προοδο.κατι σαν την χωρα που ζουμε.κριμα...
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Το ζητουμενο ηταν ειναι και θα ειναι πως θα ξεπερασουμε το προβλημα ή να βελτιωσουμε-συντηρησουμε-διατηρησουμε-διασωσουμε οτι μπορουμε.ολα τα αλλα ΤΡΙΧΕΣ.δυστυχως οχι στα κεφαλια μας αλλα στα μυαλα μας... οταν εμεις οι αμεσα ενδιαφερομενοι για λυση του προβληματος δεν σεβομαστε τους εαυτους μας περιμενουμε απο τις κλινικες;;;θα υπενθυμισω παλαιοτερες εποχες οπου κοσμος στην Ελλαδα δεν μιλαγε με συγγενεις, φιλους ή και αδερφια μεταξυ τους για ΠΟΛΙΤΙΚΑ!!!!! Λες και ειχαν τιποτα να χωρισουν...
ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΕΙΔΑΜΕ ΠΟΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΗΣΕ Η ΠΟΛΙΤΙΚΗ!!!!
Μην κανουμε και εμεις λοιπον τα ιδια.
Λυση στο προβλημα μας θελουμε που ειναι συγκεκριμενο και οχι επιβολη αποψεων...
 

detumescence

New Member
hairlosscursed είπε:
Εχουμε ριξει το επιπεδο παρα πολυ.ξεχασαμε το αντικειμενο του φορουμ που ειναι η τριχοπτωση.εκει δυστυχως βλεπω ακινησια.στις φασαριες και στις ιντριγκες προοδο.κατι σαν την χωρα που ζουμε.κριμα...


Aκινησια στην τριχοπτωση βλεπεις κυριως λογω της ματαιοδοξιας σου και
της μη θελησης για αλλαγη.
Το ξερω δεν ειναι ολες οι περιπτωσεις ιδιες αλλα
υπαρχουν ακριβως 1000 πραγματα να δοκιμασεις εσωτερικα και τοπικα,διατροφες,γυμναστικες αλλα οχι εσυ πιστευεις
σε δυο σκευασματα ,που το ενα αποδεδειγμενα φερνει προβληματα στην καρδια και το δερμα και το αλλο στη σεξουαλικη υγεια.

Το περιεργο ειναι που δεν βλεπεις γενικη μειωση υγειας,γεγονος που αποδεικνυει πως το ανθρωπινο σωμα μπορει να αντεξει τα παντα.
 

detumescence

New Member

hairlosscursed

Well-Known Member
Λυδιε κοψε την επιθεση.ειπα κατι για φαρμακα ποτε σε εσενα ή σε κανεναν απο εδω;
Οσο για την ματαιοδοξια καλο ειναι να καταλαβεις τι σημαινει η λεξη γιατι αυτην την στιγμη ματαιοδοξος γινεσαι εσυ που πας ΠΑΛΙ να επιβληθεις.εγω προτεινα να μην εχουμε τετοια αλλα βλεπω ψηνεσαι παλι να εχουμε τα ιδια.αν θες να προτεινεις κατι καντο χωρις προσωπικες επιθεσεις γιατι μπορω να το κανω και εγω ευκολα και πολυ πιο ασχημα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα