γεια σας

zygoshair

New Member
γεια σας στη μεταμοσχευση που εκανα ξερει κανεις να μου πει γιατι στη κορυφη πισω ο γιατρος τον ακουγα να λεει δωστε μου τριτριχα κ τετρατριχα κ μπροστα διτριχα κ μονοτριχα ?το αποτελεσμα μπροστα ειναι καλυτερο απο πισω κορυφη:huh:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zygoshair

New Member
δε το ρωτησα εκεινη την ωρα στο μπαχαλο(γιατι μετραγα τις τρυπες που εκανε οσο αρρωστο κ αν φανει) μετα το σκεφτηκα τωρα ειναι διακοπες για να το παρω να ρωτησω θα τον ρωτησω στον επανελεγχο απλα ειπα μηπως ξερει κανεις...
 

gpeiraias

Member
Ότι έγινε έγινε, δεν μπορείς να κάνεις και τίποτα πια.Περίμενε να γυρίσει και πες μας τι σου απάντησε !
 

Gio

New Member
Λοιπόν, ορθώς έπραξε ο εν λόγω γιατρός αφού πάντα τα μονά τριχοθυλάκια, μπαίνουν στην hairline. Στην βιτρίνα δηλαδή του αποτελέσματος! Ακολουθούν τα 2τριχα και πιο πίσω τριτριχα και τετρατριχα για μεγαλύτερη πυκνότητα. Μην σε απασχολεί αυτό, αλλά το πόσο κοντά έβαλε τα μοσχεύματα. Από εκεί θα εξαρτηθεί το τελικό αποτέλεσμα. Καλή επιτυχία :)
 

zygoshair

New Member
Gio είπε:
Λοιπόν, ορθώς έπραξε ο εν λόγω γιατρός αφού πάντα τα μονά τριχοθυλάκια, μπαίνουν στην hairline. Στην βιτρίνα δηλαδή του αποτελέσματος! Ακολουθούν τα 2τριχα και πιο πίσω τριτριχα και τετρατριχα για μεγαλύτερη πυκνότητα. Μην σε απασχολεί αυτό, αλλά το πόσο κοντά έβαλε τα μοσχεύματα. Από εκεί θα εξαρτηθεί το τελικό αποτέλεσμα. Καλή επιτυχία :)

ok σε ευχαριστω
 

zygoshair

New Member
gpeiraias είπε:
Φίλε, στο δούλεμα απαντάς με δούλεμα...

ρε φιλε μπηκες στη διαδικασια να απαντησεις χωρις να πεις κ κατι να βοηθησεις....σε κατι που δε ξερεις κ το συννεχιζεις να μας λες οτι ειναι κ δουλεμα λες να μπηκα στη διαδικασια να γραψω για να δουλεψω ποιον???? αν σου φανηκε χαζη η ερωτηση μην ασχολησε απλα!!!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

CVsteel

New Member
zygoshair είπε:
γεια σας στη μεταμοσχευση που εκανα ξερει κανεις να μου πει γιατι στη κορυφη πισω ο γιατρος τον ακουγα να λεει δωστε μου τριτριχα κ τετρατριχα κ μπροστα διτριχα κ μονοτριχα ?το αποτελεσμα μπροστα ειναι καλυτερο απο πισω κορυφη:huh:


Στο hairline βαζουν τα μονα και διπλα μοσχευματα για να δειχνει οσο γινεται το αποτελεσμα πιο φυσικο.

Αν σου εβαζε στο μπροστινο μερος τριπλα και τεραπλα μοσχευματα το αποτελεσμα θα εδειχνε σαν μαλλια κουκλας. Φαντασου λοιπον στο hairline σου να βλεπεις τρεις και τεσσερις τριχες μεσα στον ιδιο θυλακα. Καθολου φυσικο αλλα ουτε και ωραιο.

Για αυτο επιλεγουν αυτα τα μοσχευματα να τα βαζουν στην Β Γ και Δ περιοχη του κεφαλιου.
 
Μπλουζα