ασχημα νεα

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ασχημα νεα

haircloningnow είπε:
παιδες καλησπερα...!ριχτε μια ματια για οσουσ περιμενουν κατι καλο συντομα...(μεσα σε αυτους και εγω).....................................http://ushairrestoration.com/blog/2009/08/hair-multiplication-and-hair-cloning/

Με λιγα λογια λεει οτι τα επομενα 8 χρονια τζιφος η δουλεια......και αν λενε τα επομενα 8 αυτοι....εσυ υπολογιζε τουλαχιστον τα διπλα.....και βαλε οτι πρεπει να το δοκιμασουν και μερικοι πρωτα να δουμε πως θα παει.....γιατι πειραματοζωα δε θελουμε να γινουμε...οποτε απο 20 χρονια και μετα το βλεπω.....μαλλον για τις επομενες γενιες θα παει αυτη η μεθοδος και οχι για μας.....
 

lalakos

Member
Απ: ασχημα νεα

Ρε παιδιά ρε παιδία... Τα λέμε τα ξαναλέμε, και πάλι τις ίδιες μαμακίες βλέπω να κάνουμε. Αυτό ακριβώς το άρθρο εμένα μου λέει ότι είμαστε όλο και πιο κοντά. Και θα σας πω το γιατί.

Το όλο site είναι μιας εταιρίας που κάνει μεταμοσχεύσεις τριχών. Βάλαν και ένα blog μέσα στο οποίο γράφουν ότι για τουλάχιστον 8 χρόνια ακόμα στουκ. Δηλαδή αυτοί από που το συμπέραναν αυτό. Άσε που στο τέλος γράφουν ότι και αυτοί έχουν ξεκινήσει μελέτες με stem cells. Ααααα χαίρω πολύ. Μήπως προσπαθούν να βρουν πελάτες. Λέεεεω εγώ τώρα. Άσε που μιλάει για την Intercytex, η οποία ξέρουμε όλοι σε τη οικονομική φάση είναι. Υπάρχουν από πίσω όμως follica, aderans, histogen με αποτελέσματα πολύ καλά.
Όταν βλέπετε ένα απογοητευτικό άρθρο πραγματικά φέρνουμε την καταστροφή. Ναι δε λέω ότι θα το έχουμε το Πάσχα. Ούτε λέω πότε θα το έχουμε, αλλά σίγουρα θα το έχουμε κάποια στιγμή. Άλλα πράγματα να φοβάστε μην βάλουν φρένο, βλέπε Merck κτλ κτλ κτλ....
 

Georgex6

Well-Known Member
Απ: ασχημα νεα

φιλε αυτο το αρθρο δε μου λεει τπτ :-*
να δω τι θα κανουν ολοι αυτοι αμα βγαλει κατι η histogen :-\ θα πεσει πολυ κλαμα :'(
 
Απ: ασχημα νεα

παιδες δεν εβαλα αυτο το αρθρο για να δειξω ποσο απαισιοδοξος ειμαι!απλα η λογικη με τα μεχρι τωρα στοιχεια δειχνει οτι λιγοτερο απο 10ετια δεν εχουμε να περιμενουμε κατι!ε αυτο λοιπον μονο επιτυχια δεν ειναι !μηδενικο αλμα!μιλαμε για 2020+ ....!δεν ξερω αν σας λεει κατι!το οτι καποια στιγμη θα βγει κατι δεν μου λεει κατι!καποια στιγμη θα γινει κ η δευτερα παρουσια...so what??οσο για τωρα αν κατι κρυβεται που δεν το ξερουμε κ βγει ειναι ευχη ολων μας!απο αυτα που ξερουμε ομως δεν παιζει τιποτα!ΟΛΕΣ οι που 'προσπαθουν'....ειναι το πολυ στην φαση 2 με οχι τιποτα το ιδιαιτερο!για οσους ξερουν απο clinical trials πραγματικα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα!μακαρι φιλε george η histogen να καταφερει κατι...αλλα αυτη την στιγμη δεν πειθει...!οι φωτογραφιες που βγηκαν στην δημοσιοτητα απο την histogen ειναι χειροτερες κ απο μινοξιδιλη..!το τι θα γινει στο μελλον κανεις δεν το ξερει!θελουμε το καλυτερο..!εγω να φανταστειτε μεχρι και το τι γινεται με τον φοιτητη απο το oxford παρακολουθω..(οπου εκει τα πραγματα ειναι αστεια.... :p αλλα τελοσπαντων)αν και εχω καταλαβει πλεον ποσο πολυσυνθετη ειναι η τριχοπτωση....μου ειναι αδιανοητο πως ακομα δεν υπαρχει ενα ικανοποιητικο φαρμακο πρωτα πολλα και μετα η κλωνοποιηση!
 

aleksandros

New Member
Απ: ασχημα νεα

Κανεις δεν μπορει να προβλεψει την χρονικη διαρκεια (8 χρονια) αυτα ειναι αερολογιες.
Χρονικα περιθωρια δεν υπαρχουν.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα