αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geoneo

New Member
αποφασισα να γραψω και γω ενα αθρο αφου πολλοι απο εσας μας μιλατε με τα καλυτερα λογια για την κλινικη H** εγω θα ομως θα σας πω την δικη μου εμπειρια. Για αρχη αυτα που μου ειχαν πει για αεροπορικα, ξενοδοχεια και εκπτωσεις στο τελος μου τα πηραν διαφορετικα μιας και στο τελος μου ειπαν σου βαλαμε ακομα 300 θυλακες extra ανεβαινει η τιμη αρα πανε τα αεροπορικα και χερω γο. Οταν πηγα εκει στο H** μου εταζαν λαγους με πετραχειλια εκαναν τα παντα για να με βαλουν κατω απο το νηστερι μονο και μονο να παρουν τις πολλες χιλιαδες που τους εδωσα και δεν νιαστηκαν καθολου για το προβλημα μου αφου στα γρηγορα μου πεταξαν εκει εναν τυχαιο αριθμο τριχοθυλακιων (τον standar που λενε συνηθως), μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν μαλλια στο μισο κεφαλι(ενο στο τελος ουτε το μισο του μισου δεν μου εβαλαν) και μου ειπαν να προχωρισω με την strip μιας και κραταει μονο 1 μερα (να μην κουραζονται με fue) , ενω οταν τους ρωτησα για την ουλη αν θα ειναι ορατη μου ειπαν δεν θα φενεται καθολου, ασε που αν ηταν σωστοι θα μου ελεγαν εσυ πας για norwood 77 γιαυτο καλυτερα να κανεις fue μηπως λεω μηπως και τελικα αποφασησεις να ξυρισεις το κεφαλι μετα αφου θα εισαι τελιος καραφλος. τελοςσπαντον το αποτελεσμα ηταν να μου βαλουν τα μισα των μισων μαλλιων που μου ταξανε, να φυγω με μια ουλη 1 εκατοστου πλατος, αφου ουτε trighophytic closure δεν μου κανανε οπως λενε πως κανουνε, και τωρα να μην εχω με μαλλια, αλλα ουτε να τα ξυρισω να μπορω. αλλα τη να περιμενεις απο μια εταιρια η της οποιας οι ανθρωποι που σε καλοπιανουν για να κανεις την επεμβαση φορανε περουκα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mikeshair

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

καλημερα φιλε, περιεργο γιατι λενε τα καλυτερα εδω για την h*c. για την κλινικη κυπρο αναφερεσαι? γιατι σκεφτομαι και εγω για μεταμοσχευση εκει και με προβληματισες λιγο.
πριν ποσο καιρο την ειχες κανει και ποσα grafts εβαλες? τι Norwood εισαι?
γιατι αν εισαι 3-4 + αναγκαστικα επρεπε να γινει με μεθοδο strip. μηπως ο αριθμος μοσχευματων που εβαλες δεν ηταν επαρκης για την δικη σου περιπτωση?

υ.γ καλως ηρθες
 

lab_rat

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Καλησπερα!
1ον: Εφοσον δε σε επεισαν απο πριν συμφωνα με αυτα που λες, γιατι προχωρησες στην επεμβαση?
2ον: Ποσος καιρος παει απο τοτε που την εκανες?
3ον: Βαλε καμια φωτο να κρινουμε κ εμεις!
 

dim74

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

ενδιαφερον να εχουμε και μια περιπτωση αποτυχιας της hdc...πρωτα απο ολα ομως goulis φωτο σου(και φυσικα με την ουλη του strip...)...ποτε εκανες την επεμβαση...ποσες τριχες εβαλες...τι συμφωνια ειχες κτλ...να εχουμε μετα αν οντως ειναι ετσι και την αποψη της hdc...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

goulis είπε:
αποφασισα να γραψω και γω ενα αθρο αφου πολλοι απο εσας μας μιλατε με τα καλυτερα λογια για την κλινικη H** εγω θα ομως θα σας πω την δικη μου εμπειρια. Για αρχη αυτα που μου ειχαν πει για αεροπορικα, ξενοδοχεια και εκπτωσεις στο τελος μου τα πηραν διαφορετικα μιας και στο τελος μου ειπαν σου βαλαμε ακομα 300 θυλακες extra ανεβαινει η τιμη αρα πανε τα αεροπορικα και χερω γο. Οταν πηγα εκει στο H** μου εταζαν λαγους με πετραχειλια εκαναν τα παντα για να με βαλουν κατω απο το νηστερι μονο και μονο να παρουν τις πολλες χιλιαδες που τους εδωσα και δεν νιαστηκαν καθολου για το προβλημα μου αφου στα γρηγορα μου πεταξαν εκει εναν τυχαιο αριθμο τριχοθυλακιων (τον standar που λενε συνηθως), μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν μαλλια στο μισο κεφαλι(ενο στο τελος ουτε το μισο του μισου δεν μου εβαλαν) και μου ειπαν να προχωρισω με την strip μιας και κραταει μονο 1 μερα (να μην κουραζονται με fue) , ενω οταν τους ρωτησα για την ουλη αν θα ειναι ορατη μου ειπαν δεν θα φενεται καθολου, ασε που αν ηταν σωστοι θα μου ελεγαν εσυ πας για norwood 77 γιαυτο καλυτερα να κανεις fue μηπως λεω μηπως και τελικα αποφασησεις να ξυρισεις το κεφαλι μετα αφου θα εισαι τελιος καραφλος. τελοςσπαντον το αποτελεσμα ηταν να μου βαλουν τα μισα των μισων μαλλιων που μου ταξανε, να φυγω με μια ουλη 1 εκατοστου πλατος, αφου ουτε trighophytic closure δεν μου κανανε οπως λενε πως κανουνε, και τωρα να μην εχω με μαλλια, αλλα ουτε να τα ξυρισω να μπορω. αλλα τη να περιμενεις απο μια εταιρια η της οποιας οι ανθρωποι που σε καλοπιανουν για να κανεις την επεμβαση φορανε περουκα.


Προσωπικά δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα αν μου έβαλαν 300 επιπλέον τριχοθυλάκια από αυτά που είχαμε σχεδιάσει στην αρχή ... μου αρκεί ότι τα έβαλαν και ας τα πλήρωσα ...

Φαντάζομαι φίλε goulis θα μας δείξεις τις κλασσικές φώτο που λαμβάνει η εταιρεία που δείχνουν και όλοι όσοι εκφράζονται με τα καλύτερα λόγια για τη συγκεκριμένη εταιρεία ...

Αυτό για την περούκα μου φαίνεται λίγο κακία και καλό θα ήταν να μην το είχες αναφέρει ... αν και προσωπικά δεν πιστεύω ότι ευσταθεί ...
 

xDante

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

φίλε goulis βάλε καμιά φωτό να δούμε και εμείς..... θα σε κατηγορήσουν οτι λες ψέματα και εν μέρει θα έχουν δίκιο....... ενώ με φωτός δεν μπορεί να σου πει κανένας κάτι.... 8)
 

max_os

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

γεια σου goulis.
ΕΓΩ (δίνω έμφαση) Δεν μπορώ να πιστέψω ότι τα πράγματα γίναν έτσι.
Sorry.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

xDante είπε:
φίλε goulis βάλε καμιά φωτό να δούμε και εμείς..... θα σε κατηγορήσουν οτι λες ψέματα και εν μέρει θα έχουν δίκιο....... ενώ με φωτός δεν μπορεί να σου πει κανένας κάτι.... 8)

ελα ενοειται οτι λεει ψεμματα.......βαλτος ειναι......
και στην τελικη να τα πιστεψω ολα τα υπολοιπα ναι οκ....παει κι ερχεται.......αλλα οχι και να του εκαναν ουλη ενα ποντο.....ειπαμε να πεις κανα ψεμμα....να βαλεις και λιγο σαλτσα.....αλλα εσυ ρε φιλε το παρακανες......
 

ΚΩΝ/ΝΟΣ

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

το ξέρεις ότι για να πιστέψει ο κόσμος αυτά που λες θα πρέπει να βάλεις μερικές φωτογραφίες δότρια- λήπτρια. . .
 

tatini

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Panos1982 είπε:
[quote author=xDante link=topic=2786.msg49438#msg49438 date=1300183629]
φίλε goulis βάλε καμιά φωτό να δούμε και εμείς..... θα σε κατηγορήσουν οτι λες ψέματα και εν μέρει θα έχουν δίκιο....... ενώ με φωτός δεν μπορεί να σου πει κανένας κάτι.... 8)

ελα ενοειται οτι λεει ψεμματα.......βαλτος ειναι......
και στην τελικη να τα πιστεψω ολα τα υπολοιπα ναι οκ....παει κι ερχεται.......αλλα οχι και να του εκαναν ουλη ενα ποντο.....ειπαμε να πεις κανα ψεμμα....να βαλεις και λιγο σαλτσα.....αλλα εσυ ρε φιλε το παρακανες......
[/quote]


καλέ γιατί το λες αυτό; :D
 

tatini

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Βασικά και φωτογραφίες να βάλει, προσωπικά δε μου λέει κάτι γιατί μπορεί να μην είναι καν δικές του, αλλά κανενός ανυποψίαστου που έτυχε οι φωτός του να πέσουν σε λάθος χέρια...

Επίσης, κάνει μπαμ ότι είναι βαλτός όπως λέει και ο Πάνος, γιατί ο τρόπος που εκφράζει τη δυσαρέσκειά του δείχνει σαν να θέλει να θάψει την γνωστή κλινική σε όλα τα σημεία με γενικές και αόριστες εκφράσεις. Παρατηρήστε πόσα "παράπονα" εκφράζει σε μερικές αράδες.

1) Για αρχη αυτα που μου ειχαν πει για αεροπορικα, ξενοδοχεια και εκπτωσεις στο τελος μου τα πηραν διαφορετικα μιας και στο τελος μου ειπαν σου βαλαμε ακομα 300 θυλακες extra ανεβαινει η τιμη αρα πανε τα αεροπορικα και χερω γο. 2) Οταν πηγα εκει στο H** μου εταζαν λαγους με πετραχειλια 3) εκαναν τα παντα για να με βαλουν κατω απο το νηστερι μονο και μονο να παρουν τις πολλες χιλιαδες που τους εδωσα και 4) δεν νιαστηκαν καθολου για το προβλημα μου αφου στα γρηγορα μου πεταξαν εκει εναν τυχαιο αριθμο τριχοθυλακιων (τον standar που λενε συνηθως), 5) μου ειπαν οτι θα μου εβαζαν μαλλια στο μισο κεφαλι(ενο στο τελος ουτε το μισο του μισου δεν μου εβαλαν) και 6) μου ειπαν να προχωρισω με την strip μιας και κραταει μονο 1 μερα (να μην κουραζονται με fue) , 7) ενω οταν τους ρωτησα για την ουλη αν θα ειναι ορατη μου ειπαν δεν θα φενεται καθολου, 8 ) ασε που αν ηταν σωστοι θα μου ελεγαν εσυ πας για norwood 77 γιαυτο καλυτερα να κανεις fue μηπως λεω μηπως και τελικα αποφασησεις να ξυρισεις το κεφαλι μετα αφου θα εισαι τελιος καραφλος. τελοςσπαντον 9) το αποτελεσμα ηταν να μου βαλουν τα μισα των μισων μαλλιων που μου ταξανε, 10) να φυγω με μια ουλη 1 εκατοστου πλατος, 11) αφου ουτε trighophytic closure δεν μου κανανε οπως λενε πως κανουνε, 12) και τωρα να μην εχω με μαλλια, 13) αλλα ουτε να τα ξυρισω να μπορω. 14) αλλα τη να περιμενεις απο μια εταιρια η της οποιας οι ανθρωποι που σε καλοπιανουν για να κανεις την επεμβαση φορανε περουκα.

...tilt υπερβολής.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

geoneo

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

δεν εχω κανενα οφελοσ να καψω την εταιρια απλως λεω την δικια μου περιπτωση. φωτογραφιεσ δεν εχω εγω αυτοι τες εχουν του πριν και του μετα. εγω μπορω μονο να βγαλω φωτο πως ειμαι τωρα παιδια ομως ελατε στην θεση μου εσεις αν μιλουσατε αρνητικα θα βαζετε και φοτο σας μεσα να δουν αυτοι και πιος εισαι?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

παιδια ομως ελατε στην θεση μου εσεις αν μιλουσατε αρνητικα θα βαζετε και φοτο σας μεσα να δουν αυτοι και πιος εισαι?
εγω εβαλα και μιλησα αρνητικα για την κλινικη που εκανα(οχι η συγκεκριμενη)
ας καναν σωστα την δουλεια τους και θα τους πενευα
 

tatini

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

goulis είπε:
δεν εχω κανενα οφελοσ να καψω την εταιρια απλως λεω την δικια μου περιπτωση. φωτογραφιεσ δεν εχω εγω αυτοι τες εχουν του πριν και του μετα. εγω μπορω μονο να βγαλω φωτο πως ειμαι τωρα παιδια ομως ελατε στην θεση μου εσεις αν μιλουσατε αρνητικα θα βαζετε και φοτο σας μεσα να δουν αυτοι και πιος εισαι?

Δε χρειάζεται να βάλεις ολόκληρη, βρε κουτό. Βάλε μας από το μέτωπο και πάνω και στο σβέρκο να δούμε την ουλή.
 

gezira

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Κι αν τα πραγματα ειναι ετσι οπως τα περιγραφει ο φιλος?? Ας του δωσουμε την ευκαιρια να εκφραστει και να υποστηριξει τα οσα γραφει,την στιγμη μαλιστα που εκεινος δειχνει να ειναι συντετριμμενος απο την ασχημη εμπειρια του - αλλωστε συναπαρτιζουμε ολοι εδω μεσα ενα forum αλληλοστηριξης.. Και σε φιλους/φιλες μου εχει τυχει "κορυφαιος" πλαστικος χειρουργος, να τους/τις πετσοκοψει.. Η δικη μου εμπειρια, απο την επισκεψη γνωριμιας στην HDC (τις μερες που...καλλιεργουσε τα μαλλακια του ο tropheus) ηταν καλη. Δεν με πιεσε κανεις, μου αφιερωθηκε πολυ ικανοποιητικος χρονος, βεβαια γνωριζα κι εγω καλα το αντικειμενο και ο συνομιλητης μου (εχω γραψει γι'αυτο) υπηρξε εντιμος απεναντι μου, τουτεστιν, μου υποσχεθηκε ενα καλο αποτελεσμα,οχι ομως τον ουρανο με τ' αστρα..
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

goulis είπε:
... παιδια ομως ελατε στην θεση μου εσεις αν μιλουσατε αρνητικα θα βαζετε και φοτο σας μεσα να δουν αυτοι και πιος εισαι?

Δηλαδή αν εγώ σε κάποια δουλειά που κάνω με κάποιον δε μείνω ευχαριστημένος δε θα μιλήσω ;;; ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΕΣΚΙΣΩ !!!!
Φοβάσαι μήπως καταλάβουν ποιος είσαι; Και γιατί να φοβάσαι;

Μόνο αναξιόπιστος φαίνεσαι με αυτή τη στάση ...
 

lab_rat

Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

gezira είπε:
Κι αν τα πραγματα ειναι ετσι οπως τα περιγραφει ο φιλος?? Ας του δωσουμε την ευκαιρια να εκφραστει και να υποστηριξει τα οσα γραφει

Τι να υποστηριξει? Ειπε ηδη την "εμπειρια" του. Ωστοσο εμενα οσα ειπε μου φανηκαν τελειως ασαφη! Τι σημαινει μου ειπαν εναν τυχαιο αριθμο θηλακιων (αυτον που λενε συνηθως). Δε μας ειπε ουτε ποσα του παν οτι θα του βαλουν, ουτε ποσα του βγηκαν, ουτε ποσα ο ιδιος πιστευει θα χρειαζοταν! Στις ερωτησεις μου δεν απαντησε, φωτος δεν ψηνεται να ανεβασει, και επιπλεον κανει το 1ο του ποστ στο φορουμ με σκοπο να θαψει. Εγω παντως... [shadow=red,left]δεν πηθηκα[/shadow]! :tease:
Παντως αν οντως ειναι στημενη φαση, ειναι τελειως βλακοδως στημενη. 0 IQ και πολυ κουτοπονηρια...
 

xk

Active Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

μαγκες το χετε δει ολοι οτι τωρα τελευταια παιζει πολυ τρολ...κι εδω παιζονται χρηματα και χειρουργεια,δεν ειναι παιξε γελασε.Το αλλο το τρολ μας ειχε πρηξει τα ουμπαλα 5 σελιδες με ψευτικες φοτο και ενα σωρο αρλουμπες.Για να γινομαστε λιγο πιο αυστηροι λεω γω...οποιος πρωτοποσταρει και κανει τετοια ποστ οπως του gouli να του δινεται 1-2 μερες ευκαιρια ν αποδειξει οτι ειναι real αλλιως σουτ να παει στην ευχη.
 

geoneo

New Member
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

καλα ρε παιδια εχεται πεσει ολοι πανω μου και με κατακρινεται λες και η εταιρια ειναι δικη σας να πουμε , και μου λετε εμενα μετα οτι ειναι στημενο. ρε δεν πας και εσεις ολοι που με κατακρινεται ειστε βαλτοι απο την εταιρια και μετα μου λετε εμενα. μα τωρα μωρα ειμαστε ρε να βγαινω και να κατηγορω χωρις να μου εχουν κανει σκατα το κεφαλι, η δεν εχετε ξαναακουσει ρε εσεις για αποτυχημενες μεταμοσχευσεις μαλλιων.... Εγω ξερω και αλλους που ηταν αποτυχημενοι στην ιδια εταιρια δεν μπορει ολοι να ειναι επιτυχεις. τελοσπαντον ευχομαι σε οσους αποφασισουν για μεταμοσχευση ειται σε αυτην την εταιρια ειται σε αλλη να εχουν οσο πιο καλω αποτελεσμα μπορουν εγω τι να πω καλυτερα να μην το εκανα ποτε στη τελικη. οπως σας ειπα φοτο του πριν και του μετα αυτοι εχουν εγω δεν εκατσα να κανω τον φωτογραφο.
 
Απ: αποτυχημενη επεμβαση στο Η**στη KΥΠΡΟ

Goulis.
Εδω δεν είμαστε ούτε για να εκθειάσουμε ούτε για να κράξουμε την οποιαδήποτε κλινική.Αν έχεις καταλάβει είναι ένα αξιόπιστο σαιτ που μοιραζόμαστε όλοι τις εμπειρίες μας,συνεργαζόμαστε,με απλά έναν κοινό σκοπό:να ξεπεράσουμε κατα όσο μπορούμε το πρόβλημά μας.
Αν παρατήρησες (μια που είσαι και εγγεγραμμένο μέλος) στο σαιτ υπάρχουν φωτογραφίες απο μεταμοσχεύσεις,αποτυχημένες και πετυχημένες αλλά και απο θεραπειες αποτυχημένες και πετυχημένες απλά και μόνο για να υποστηρίζουμε με στοιχεία αυτά που λέμε.Αυτό δείχνει και κατα πόσο αξιόπιστη είναι και η ιστοσελίδα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα