Ω3.......δουλευουν τελικα?Ακουω αποψεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
εχω ξεκινησει εδω κ 1 μηνα ισως κ λιγο παραπανω κ βλεπω μειωμενη τριχοπτωση.Εχει γινει μεγαλος ντορος γενικα κ μαλλον δυιστανται οι αποψεις.Καποια στιγμη πρεπει να δουμε αν οντως δουλευουν κ εκτος απο αυτο αν υπαρχουν παρενεργειες.Ακουστηκε κατι για λιπαροτητα εντονη σε καποιους.Εγω παντως για να σιγουρευτω θα περιμενω να δω περα απο την μειωση της τριχοπτωσης που ειναι σιγουρα θετικο αν δυναμωνει τις τριχες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Samba

Member
Εντυπώσεις μου απο άλλο νήμα.

Πάνε 3 εβδομάδες περίπου που άρχισα να παίρνω Ω3 και οφείλω να ομολογήσω πως τα αποτελέσματά του είναι πολύ καλά. Δεν βρίσκω καμία τρίχα στο μαξιλάρι (ούτε πριν αρχίσει η αραίωση έβρισκα πρέπει να πω), χάνω λιγότερες τρίχες πια στο μπάνιο και δεν βρίσκω τρίχες στα χέρια όταν παίζω μα τα μαλλιά μου. Επίσης να φανταστείτε ότι η δοσολογία που παίρνω είναι μικρότερη απο αυτήν που προτείνει ο kapa και κάποιες φορές ξεχνώ να την πάρω (την παίρνω σχεδόν κάθε μέρα αλλά έχω ξεχάσει να την πάρω 4-5 φορές).

Απο παρενέργειες μέχρι τώρα καμία.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Ετσι κ εγω φιλε.Πολλες φορες ακομα κ τζελ αν βαλω στο μαλλι δεν βρισκω τριχες.Βεβαια οπως εχω ξαναπει δεν ειχα ποτε τρελη τριχοπτωση.Παιρνω το ιδιο σκευασμα που παιρνει κ ο Καπα.Αν δω σε κανα μηνα οτι οι τριχες δυναμωνουν θα πω τοτε οτι δουλευει 100%.Για να δουμε.
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Καπα ειπες οτι ειδες να αυξανεται λιγο η τριχοπτωση τωρα τελευταια.Βλεπεις τριχες αδυναμες μικρες η κανονικες..........αυτο πρεπει να κοιταξεις.Ο φιλος Fenimore ακομα δεν εχει δει κατι το θετικο παντως.Τελος Μαη θα ειμαστε 100% σιγουροι ποσο δουλευει κ αν.Ελπιζω να μην ειναι μια αυταπατη κ αυτο.
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
ΜΙΚΕΣ είπε:
Καπα ειπες οτι ειδες να αυξανεται λιγο η τριχοπτωση τωρα τελευταια.Βλεπεις τριχες αδυναμες μικρες η κανονικες..........αυτο πρεπει να κοιταξεις.Ο φιλος Fenimore ακομα δεν εχει δει κατι το θετικο παντως.Τελος Μαη θα ειμαστε 100% σιγουροι ποσο δουλευει κ αν.Ελπιζω να μην ειναι μια αυταπατη κ αυτο.

δεν εχω την κανονικη μου τριχοπτωση,εχω πολυ λιγοτερη,τα ω παραμενουν οτι καλυτερο εχω δοκιμασει για την τριχοπτωση
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Για να δουμε φιλε.Βασικα με ανησυχει οτι βλεπω κυριως αδυναμες τριχες.Ειναι νωρις ακομα αν σκεφτει κανεις οτι με την φιναστεριδη περασαν 4-5 μηνες για να δω διαφορα.
 

athenian

Well-Known Member
Θα πάρω κι εγώ κυρίως γιατί δεν τρώω καθόλου ψάρια. Δεν πιστεύω ότι θα βοηθήσουν στην εικόνα των μαλλιών ιδιαίτερα αλλά θα το έχω υπ όψιν.
 

VAMPIRIA

Member
Λαδωνουν πολυ το μαλλι, μαλλον θελει κατι λιγοτερο δυνατο απο αυτο http://www.ebay.com/itm/231067162323?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ntines85

Member
ΑΠΟΡΙΑ...Το DHA 500mg που αναφερεται στο συγκεκριμενο προιον,τι ακριβως ειναι??
Εχει σχέση με τα DHT??
Επηρεαζει η χρηση του, την φιναστερίδη..??
δηλαδη μπορω να χρησιμοποιω και τα δυο..Huh?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα