Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

geofish

New Member
Σήμερα θα ασχοληθούμε με το ψυχολογικό κομμάτι της φαλάκρας με αφορμή ένα πόστ από τον Σπύρο με θέμα τεστ άγχους.
Εδώ πρόκειται για ένα ψυχολογικό τεστ προσωπικότητας όπου λέει πολλά για τον χαρακτήρα σας και για το πόσο σας έχει επηρεάσει η τριχόπτωση.

Να σημειώσω για το παρακάτω τεστ ασχολήθηκε ομάδα πολλών ανθρώπων με διάφορες ειδικότητες. 3 ψυχίατροι, 2 ψυχολόγοι, 1 κοινωνιολόγος, 1 ανθρωπολόγος, δεκάδες φαλακροί και βέβαια ο μεγαλύτερος επιστήμονας όλων των εποχών κύριος Dr. Mexis.




Πάρτε μολυβί και χαρτί και σημειώστε την απάντηση σε κάθε ερώτηση. Η κάθε απάντηση αντιστοιχεί σε ένα αριθμό, προσθέστε τους αριθμούς της κάθε απάντησης και βγάλτε το άθροισμα. Το άθροισμα σας παραπέμπει σε αντίστοιχο τύπο προσωπικότητας φαλακρού.

Ξεκινάμε λοιπόν

1. Πότε ξεκίνησε η τριχόπτωση σου

α) μεταξύ 18-22
β) μεταξύ 22-28
γ) μετά τα 28


2. Πως ένιωσες την πρώτη φορά που παρατήρησες να σου φεύγουν οι τρίχες

α) Δεν σε απασχόλησε καθόλου
β) Κρίση πανικού
γ) Γούσταρες που θα γίνεις φαλακρός γιατί είναι της μόδας


3. Πόσες ώρες την μέρα σκέπτεσαι την τριχόπτωση

α) 24 ώρες το εικοσιτετράωρο
β) Στον καθρέπτη, στο μπάνιο
γ) Καθόλου ή που και που

4. Πότε νοιώθεις ότι είσαι στα καλύτερά σου
α) Μετά το μπάνιο γιατί το μαλλί σου είναι σουπερ
β) Μεταξύ απογεύματος και νωρίς το βράδυ γιατί ξεκουράζεσαι
γ) Αργά τη νύχτα μπαίνοντας σε διάφορα φόρουμ (πχ. hairlossgr)

5. Όταν είσαι στο κρεβάτι τη νύχτα, τις τελευταίες στιγμές πριν σε πάρει ο ύπνος, τι σκέπτεσαι…
α) Τρόπους θεραπείας της φαλάκρας
β) Τον εαυτό σου γεμάτο μαλλί και με πολλές γυναίκες στο πλευρό σου.
γ) Την οικονομική κρίση (γιατί χωρίς λεφτά τι να τα κάνω τα μαλλιά)


6. Όταν μιλάς στους ανθρώπους, εσύ…

α) Νομίζεις ότι κοιτάνε την φαλάκρα σου
β) Είσαι άνετος και μιλάς συνέχεια
γ) Λες λίγες κουβέντες και ακούς

7. Όταν πηγαίνεις σε ένα πάρτι ή σε μια εκδήλωση κάνεις την εμφάνιση σου…
α) Με μια μεγαλειώδης είσοδο με ξούρα το κρανίο έτσι ώστε όλοι να σε προσέξουν
β) Μια ήσυχη είσοδο, ψάχνοντας γύρω για κάποιον που γνωρίζεις
γ) Μπαίνεις ήσυχα χωρίς να κάνεις αισθητή την παρουσία σου

7. Όταν είσαι σε ένα μπαρ και βλέπεις μια ωραία γυναίκα δεν την πλησιάζεις πιστεύοντας ότι θα σε απορρίψει γιατί…
α) Είσαι καράφλας και οι γυναίκες δεν γουστάρουν τους αραιομαλλήδες
β) Δεν έχεις φράγκα και οι γυναίκες γουστάρουν τους μάτσο
γ) Δεν ξέρω να κάνω καμάκι

8. Τι θα προτιμούσατε να είχατε…
α) Πολλά μαλλιά, λίγα λεφτά και μια γυναίκα
β) Πολλά λεφτά, λίγες γυναίκες και καθόλου μαλλιά.
γ) Πολλές γυναίκες, λίγα λεφτά και καθόλου μαλλιά.

9. Εάν σας έλεγαν ότι μπορείτε να αποχτήσετε τα μαλλιά που ονειρεύεστε αλλά θα έπρεπε σε αντάλλαγμα να δώσετε 10 χρόνια από τη ζωή σας , θα το κάνατε;
α) Δε ξέρω! Θα το σκεφτόμουνα αρκετά. Δεν ξέρω εάν αξίζει το κόπο!
β) Όχι
γ) Ναι

10. Εάν σας έδιναν δώρο μια επίσκεψη- θεραπεία , ποιόν θα επιλέγατε ;
α) Τον Mexis
β) Μια από τις ελληνικές εταιρίες μεταμόσχευσης μαλλιών.
γ) Τις συμβουλές των μελών από το hairloss forum

11. Μόλις εμφανίστηκαν οι φωτογραφίες από τις διακοπές σας ή από κάποια εκδήλωση. Τι θα κάνατε αν οι φαινόταν οι φαλακρά σας !
α) Θα τις πετούσε ή θα τις έκαιγα
β) Θα τις κρατούσα
γ) Θα τις κρατούσα αλλά για αρχείο αν έκανα θεραπεία.

12. Θα πηγαίνατε σε κάποια εκδήλωση χωρίς φτιάξετε τα μαλλιά σας όσα έχετε ή άλουστοι;
α) Τι βλακεία ερώτηση
β) Όχι, τρελός είσαι
γ) Ναι, δεν μασάω

13. Σας αρέσει να βλέπετε την φαλάκρα σας στον καθρέφτη;
α) Ναι, γιατί μισώ τον εαυτό μου
β) Όχι, με πιάνει κατάθλιψη
γ) Ναι, γιατί μου θυμίζει τον Γκουζσκούνη

14. Ποιανού σταρ το μαλλί θα θέλατε να είχατε ;
α) Μπράντ πιτ
Brad_Pitt.jpg

β) Σάκη ρουβά
8dbf1d0e-69c7-4efd-bc00-da176c7da069.jpg


γ) Νίκολας κέιτζ

nicholas_cage.jpg


15. Ποιον διάσημο φαλακρό θαυμάζετε ;
α) Γιούλ Μπρίνερ
gioul_briner1.jpg


β) Τέλη Σαβάλλα
telly-savalas.jpg


γ) Στυλιανός Παττάκος

Pattakos.jpg



16. Στις ταινίες δράσης με ποιον ήρωα ταυτίζεστε;
α) Με τον καλό με το ωραίο το μαλλί
β) Με τον κακό που συνήθως είναι φαλακρός
γ) Μες τους δεύτερους ρόλους ή τους κομπάρσους

17. Όταν σας κάνουν ειρωνικά σχόλια για την φαλάκρα σας πως αντιδράτε.
α) Τίποτα, τους αφήνω να με κοροϊδεύουν.
β) Τους πλακώνω στο ξύλο ή απαντώ ανάλογα
γ) Το παίρνω στο χαβαλέ και γελάω και εγώ μαζί

18. Τι γνώμη έχετε για τις ουσίες (όχι ναρκωτικά) που παίρνετε για την θεραπεία της τριχόπτωσης
α) Γουστάρω χημεία (άρα αποτελεσματική) να είναι και ότι να είναι.
β) Φοβάμαι, αλλά τι να κάνω (καλύτερα μαλλί παρά πουλί)
γ) Δεν ξέρω, εγώ μονό φυσικά προϊόντα παίρνω χωρίς παρενέργειες τύπου mexis.


19. Ποιον σουπερ ήρωα θαυμάζετε
α) Σουπερ Μαν.
superman.jpg


β) Μπάτμαν
Batman.jpg


γ) Πράκτωρ ΧΧΧ .

xxx-vin-diesel2.jpg



20. Τι γνώμη έχετε για το παραπάνω τεστ
α) Πολύ καλό και με επιστημονική βάση έμεινα ενθουσιασμένος περιμένω τα αποτελέσματα.
β) Χαχαχαχα, πολύ πλακά
γ) Τέτοια μαλακία δεν έχω ξαναζεί στην ζωή μου, απορώ πως ασχολήθηκα.



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ:

Ερώτηση 1 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 2 (α) 3 (β) 1 (γ) 2
Ερώτηση 3 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 4 (α) 3 (β) 2 (γ) 1
Ερώτηση 5 (α) 2 (β) 1 (γ) 3
Ερώτηση 6 (α) 1 (β) 3 (γ) 2
Ερώτηση 7 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 8 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 9 (α) 2 (β) 3 (γ) 1
Ερώτηση 10 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 11 (α) 1 (β) 3 (γ) 2
Ερώτηση 12 (α) 2 (β) 1 (γ) 3
Ερώτηση 13 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 14 (α) 2 (β) 1 (γ) 3
Ερώτηση 15 (α) 2 (β) 3 (γ) 1
Ερώτηση 16 (α) 2 (β) 3 (γ) 1
Ερώτηση 17 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 18 (α) 2 (β) 3 (γ) 1
Ερώτηση 19 (α) 1 (β) 2 (γ) 3
Ερώτηση 20 (α) 1 (β) 3 (γ) 2




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Από 20 έως 25 βαθμούς
Eίσαι ντροπαλός, νευρικός, και αναποφάσιστος εξαιτίας της φαλάκρας, κάποιος που χρειάζεται φροντίδα, που πάντα χρειάζεται κάποιον άλλον να παίρνει τις αποφάσεις για αυτό και είσαι συνέχεια στο φόρουμ και που δεν θέλει να αναμιγνύεται με κανέναν και με τίποτα! Είσαι στενάχωρος διότι βλέπεις προβλήματα εκεί που δεν υπάρχουν. Κάποιοι σε θεωρούν βαρετό. Μόνο αυτοί που σε ξέρουν πραγματικά γνωρίζουν ότι δεν είσαι καθόλου.

Από 26 έως 35 βαθμούς
Είσαι προσεκτικό και ιδιότροπο άτομο. Επιμελής και προχωρώντας αργά και σταθερά σε κάποια πράγματα. Σε ψυχολογία είσαι περίπου χάλια εξαιτίας της φαλάκρας με τον προηγούμενο τύπο αλλά λίγο πιο προσγειωμένο. Σπάνια θα έκανες κάποια θεραπεία κατά τις τριχόπτωσης επειδή φοβάσαι τις τυχόν παρενέργειες. Θα ήταν μεγάλη έκπληξη αν έκανες κάτι από παρόρμηση ή από μια στιγμή παρακίνησης, από οποιαδήποτε γωνία και μετά να αποφασίσεις για την συνέχεια. Η αντίδραση οφείλεται από την καχύποπτη και προσεκτική φύση σου από εσένα να εξετάσεις τα πάντα προσεκτικά για αυτό και είσαι επίσης μέλος του propeciahelp.
Από 36 έως 45 βαθμούς
Είσαι λογικό, σοβαρό, προσεκτικό και πρακτικό άτομο. Η τριχόπτωση δεν σε έχει επηρεάσει τόσο πολύ όσο τους δυο προηγουμένους. Οι άλλοι σε θεωρούν έξυπνο, χαρισματικό, ή ταλαντούχο, αλλά μετριοπαθή. Δεν είσαι άτομο που κάνει φίλους γρήγορα ή εύκολα, αλλά κάποιος που είσαι εξαιρετικά πιστός σε φίλους που τελικά κάνεις και περιμένεις να κάνουν το ίδιο και αυτοί. Άνθρωπος που δεν κλονίζεται εύκολα η φιλία του, αλλά εξίσου δύσκολα επανέρχεται όταν μια φιλία σπάσει. Για αυτό και τα πόστ σου είναι λίγα και μετρημένα.

Από 46 έως 50 βαθμούς
Είσαι άτομο φρέσκο, ζωντανό, γοητευτικό, συναρπαστικό, πρακτικό και πάντα ενδιαφέρων. Κάποιος που είναι σταθερά στο κέντρο της προσοχής, αλλά αρκετά ισορροπημένο χωρίς να τους κάθεσαι στο σβέρκο. Συχνά σε χαρακτηρίζουν ως ευγενή, διακριτικό και κατανοητό. Κάποιος που θα τους ανεβάσει πάντα και θα τους βοηθήσει. Γενικά τα έχεις βρει με την τριχόπτωση και για αυτό προσπαθείς να βρεις άλλα ενδιαφέροντα από την ζωή

Από 51 έως 55 βαθμούς
Είσαι άτομο συναρπαστικό, ιδιαίτερα άστατο, και κάπως αδιάλλακτη προσωπικότητα. Ένας φυσικός ηγέτης, κάποιος που παίρνει γρήγορες αποφάσεις, χωρίς να σκέφτεται πάντα το σωστό (για αυτό παίρνεις ότι χημικό υπάρχει αρκεί να σώσεις τα μαλλιά σου). Οι άλλοι σε βρίσκουν έντονο και περιπετειώδη, κάποιος που θα τα δοκίμαζε όλα για αυτό και μάλλον θα έχεις κάνει ήδη μεταμόσχευση; Κάποιος ο οποίος αρπάζει τις ευκαιρίες και απολαμβάνει την περιπέτεια. Χαίρονται οι άλλοι να είναι στην παρέα σου λόγω του ενθουσιασμού που εκπέμπεις. Δεν αποδέχεσαι την τριχόπτωση για αυτό και δεν μασάς να καταναλώνεις φαρμακευτικές ουσίες αδιαφορώντας για τις παρενέργειες αφού για σένα μόνο το σήμερα μετράει

Πάνω από 56 βαθμούς
Είσαι άτομο σαν κάποιον που πρέπει “να τα έχουν καλά μαζί του και να σε προσέχουν”. Είσαι ματαιόδοξος, εγωκεντρικός και κάποιος που είναι εξαιρετικά δικτατορικός. Οι άλλοι μπορεί να σε θαυμάζουν για τις γνώσεις σου πάνω στην τριχόπτωση, ευχόμενοι να σου μοιάσουν, αλλά χωρίς να μπορούν να σε εμπιστευτούν ποτέ ενώ διστάζουν να έχουν διαμάχη μαζί σου γιατί θα τους κράξεις. Πιστεύεις ότι έχεις βρει την θεραπεία και δεν ακούς κανέναν για κάτι εναλλακτικό



Αυτή ήταν η μια ερμηνεία του ψυχολογικού τεστ που τα λέει ωραία, ρόδινα και καθωσπρέπει.
Υπάρχει όμως και μια δεύτερη που λέει δυστυχώς την αλήθεια και μιλάει την πραγματική γλωσσά χωρίς υπονοούμενα και υπεκφυγές.


Ας την δούμε λοιπόν


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ:

Από 20 έως 25 βαθμούς

Είστε ένα πολύ ευαίσθητο άτομο που αυτό σημαίνει ότι είσαστε μάλλον αδελφές ! Γκρινιάζετε για την τριχόπτωση σας συνεχώς και τα περιμένετε όλα από τους άλλους χωρίς να προσφέρετε τίποτα. Είστε νευρωτικοί εγωιστές και σκατοχαρακτήρες για αυτό και η φύση σας έκανε φαλακρούς. Έχετε μεγάλη κατανόηση για τα προβλήματα των άλλων. Αυτό σας κάνει τέλεια κοροΐδα. Είστε κλαψομουνηδες και αναποφάσιστοι. Είστε παντελώς άχρηστοι και δεν πετυχαίνετε τίποτα ποτέ. Οι περισσότεροι από εσάς που καταλήγουν στην φυλακή είναι αθώοι.



Από 26 έως 35 βαθμούς

Είστε συντηρητικοί, προσεκτικοί και ιδιότροποι άνθρωποι. Αυτό σημαίνει ότι είστε χέστηδες και κότες. Απόρροια είναι το γεγονός ενώ έχετε τριχόπτωση δεν κάνετε απολύτως τίποτα. Φοβάστε την ίδια σας την σκιά και δεν είχατε ποτέ γκόμενα που δεν σας καταπίεζε. Κανένας δεν έκανε ποτέ κάτι σημαντικό. Καλύτερα για όλους θα ήταν να αυτοκτονήσετε ή μάλλον καλύτερα να την κοπανήσετε από το φόρουμ.

Από 36 έως 45 βαθμούς

Είστε λογικά, σοβαρά, προσεκτικά και πρακτικά άτομα έτσι τουλάχιστον φαίνεστε στους άλλους. Στην πραγματικότητα μοιάζετε με το Πάσοκ. Είστε διπρόσωπα γουρούνια και σας μισούν όλοι. Εξαιτίας της φαλάκρας είστε τσιγκούνηδες και δεν έχετε πραγματικούς φίλους. Έχετε μια τάση για παθητικό σαδισμό και αιμομιξία. Λέτε αρλούμπες και αλλάζετε τις ηλίθιες απόψεις σας κάθε 10 δευτερόλεπτα. Είστε αναίσθητοι και αν φθάσετε ψηλά θα είναι γιατί είστε γλυφτράκια και τομάρια για αυτό θα έπρεπε να σας δολοφονούν σε νεαρή ηλικία.



Από 46 έως 50 βαθμούς

Είστε άτομα φρέσκα, ζωντανά, γοητευτικά, συναρπαστικά, πρακτικά και πάντα ενδιαφέρων. Η αλήθεια είναι ότι δεν έχετε καμιά επαφή με την πραγματικότητα. Πιστεύοντας ότι τα έχετε βρει με την τριχόπτωση είστε κλασσικοί αισιόδοξοι. Η ανεμελιά σας οφείλεται στο γεγονός ότι είστε καθυστερημένοι και χαζοχαρούμενοι. Είστε ολότελα άχρηστοι και ατάλαντοι. Οι περισσότεροι από εσάς είναι αλκοολικοί για να ξεχάσετε την καράφλα σας. Είστε εκνευριστικά χαρούμενοι και όλοι θέλουν να σας σπάσουν στο ξύλο. Δεν θυμάστε εάν έχετε σεξουαλική ζωή από το πολύ αλκοόλ!


Από 51 έως 55 βαθμούς
Είστε άτομα συναρπαστικά, ιδιαίτερα άστατα, και κάπως αδιάλλακτη προσωπικότητα για αυτό και δεν θα κάνετε ποτέ χρήματα γιατί είστε ανίκανοι και σπάταλοι ακόμη και αν βρείτε την πραγματική θεραπεία κατά τις τριχόπτωσης οποία και αν είναι αυτή.
Δεν ικανοποιήστε με τίποτα αλλά και αρέσκεστε στην αυτοικανοποίηση μπροστά σε καθρέφτη για αυτό και θέλετε να έχετε μαλλιά.
Είστε άτομα με ανεπτυγμένη αίσθηση της περιπέτειας. Σας αρέσει να σκαλίζετε τη μύτη σας. Είστε αναιδείς, φαντασμένοι και καθικία. Προσπαθείτε επίσης να δώσετε την εντύπωση ότι είστε καλλιεργημένοι ενώ είστε άξεστοι σκατοβλαχοι.



Πάνω από 56 βαθμούς

Είστε γεννημένοι ηγέτες. Βέβαια αυτό το νομίζετε μόνο εσείς. Στην πραγματικότητα είστε οι μεγαλύτεροι μαλάκες. Είστε ματαιόδοξοι και δεν αντέχετε αντικειμενική κριτική. Προσπαθείτε να επιβάλετε τα πιστεύω σας με απολυταρχικό τρόπο.
Είστε χαζοί και γι’ αυτό επιμένετε πάντα στις απόψεις σας. Δεν καταλαβαίνετε πότε πρέπει να το βουλώσετε. Τρώτε χοντρά κολλήματα και σας κοροϊδεύουν όλοι. Είστε γενικά φαιδρά και αξιολύπητα άτομα, που νομίζουν ότι ξέρουν τα πάντα ειδικά για το θέμα της τριχόπτωσης.



Υ.Γ.
1. Το τεστ στερείτε κάθε φύση επιστημονικής άποψης και θεωρίας για αυτό μην το παίρνετε στα σοβαρά.
2. Συγνώμη για τυχόν βωμολοχία αλλά το έκανα για χιουμοριστικούς λογούς
3. Περιμένω να δω τι αποτελέσματα έβγαλε το τεστ και να το δημοσιοποιήσετε για να δούμε τι χαρακτήρας είστε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Tον Παττάκο τι τον εβαλες ρε geofish :knup:
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

40 βαθμουυυυςςςςς......!!!!!! τι κερδιζω??? :p

παντος σε τσακωσα......επειδη ασχολουμε με ζωδια.....αυτο που διαβασα στην δευτερη φορα που μας κρινεις.....εμας που ειχαμε απο 36-45 βαθμους ειναι απο το ζωδιο του σκορπιου....χεχεχε..... :grandpa:
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Panos1982 είπε:
40 βαθμουυυυςςςςς......!!!!!! τι κερδιζω??? :p

παντος σε τσακωσα......επειδη ασχολουμε με ζωδια.....αυτο που διαβασα στην δευτερη φορα που μας κρινεις.....εμας που ειχαμε απο 36-45 βαθμους ειναι απο το ζωδιο του σκορπιου....χεχεχε..... :grandpa:


Ζωδιαααααααα;;; :D :DΣε φαντάζομαι καθε πρωι κολλημένο στην τν και να βλεπεις τα πρωιναδικα :D :D
 

jk

New Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Μεγάλε δεν ξέρω πως τι αλλά εγώ έβγαλα 44 και στην πρώτη σου περιγραφή με έχεις πετύχει ακριβώς, όχι σαν να με ξέρεις απλώς αλλά σαν να είσαι εγώ.
 

geofish

New Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Panos1982 είπε:
40 βαθμουυυυςςςςς......!!!!!! τι κερδιζω??? :p

παντος σε τσακωσα......επειδη ασχολουμε με ζωδια.....αυτο που διαβασα στην δευτερη φορα που μας κρινεις.....εμας που ειχαμε απο 36-45 βαθμους ειναι απο το ζωδιο του σκορπιου....χεχεχε..... :grandpa:

Χαχα, γάτα είσαι. Αυτό εντωμεταξύ είναι πολύ παλιό άρθρο που τα θυμάσαι.
Άλλωστε το προσάρμοσα γιατί έχει και άλλες βωμολοχίες που δεν είναι στο χαρακτήρα μου
Σκορπιός, μάλιστα τώρα εξηγούνται γιατί είσαι αχόρταγος με τις γυναίκες.
Επίσης πρέπει να σε φοβόμαστε γιατί είστε πολύ εκδικητικά άτομα.
Κάποτε τα είχα με μια σκορπιό, την είχα λίγο ψιλοπικράνει δεν μου το συγχώρεσε ποτέ και μου την έφερε μετά από 10 χρόνια
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

geofish είπε:
Κάποτε τα είχα με μια σκορπιό, την είχα λίγο ψιλοπικράνει δεν μου το συγχώρεσε ποτέ και μου την έφερε μετά από 10 χρόνια

χαχαχαχα.........ναι ναι ξερω......σιγουρα κραταγε πολλα πραγματα για τον εαυτο της.....κι ενα απ αυτα.....ηταν το οτι την ειχες πικρανει.... :mad:
κατα τα αλλα.....πρεπει να τα πηγαινατε μια χαρα..... ;D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

ANAR είπε:
Ζωδιαααααααα;;; :D :DΣε φαντάζομαι καθε πρωι κολλημένο στην τν και να βλεπεις τα πρωιναδικα :D :D

χαχαχα......οχι ντεεεε...σιγα μην ακουσω τις αρλουμπες που λενε εκει πρωι πρωι.......
ασε που και να τις ακουγα......το πρωι που δεν εχω πιει καφε.....δεν δουλευει ο εγκεφαλος...... :D
Εσυ να βλεπεις τα πρωιναδικα.....εκει που μαγειρευουν ειδικα...με την μενεγακη....να μαθεις και καμμια συνταγη.....εισαι και οικογενιαρχης ανθρωπος...θα σου χρειαστει...... :grandpa: :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1947.msg35749#msg35749 date=1277227132]
Ζωδιαααααααα;;; :D :DΣε φαντάζομαι καθε πρωι κολλημένο στην τν και να βλεπεις τα πρωιναδικα :D :D

χαχαχα......οχι ντεεεε...σιγα μην ακουσω τις αρλουμπες που λενε εκει πρωι πρωι.......
ασε που και να τις ακουγα......το πρωι που δεν εχω πιει καφε.....δεν δουλευει ο εγκεφαλος...... :D
Εσυ να βλεπεις τα πρωιναδικα.....εκει που μαγειρευουν ειδικα...με την μενεγακη....να μαθεις και καμμια συνταγη.....εισαι και οικογενιαρχης ανθρωπος...θα σου χρειαστει...... :grandpa: :D
[/quote]

:p :p
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

ρε παιδια αυτος ο geofish Γραψει Ιστορια με τα θεματα του

geofish εισαι ασυναγωνιστος στην ευρηματικοτητα
 

Pablo_88

New Member
Απ: Ψυχολογικό τεστ Φαλάκρας

Φίλε έχω λιώσει ειδικά με τις απαντήσεις. Ότι καλύτερο διάβασα το τελευταίο διάστημα και να φανταστείς στις πρώτες ερωτήσεις νόμιζα ότι είναι αληθινό... Κάπου γύρω στην 7η κατάλαβα ότι είναι χιουμοριστικό και με το που πήγα λίγο παρακάτω και είδα τη φώτο του Παττακού ξεράθηκα. Χαχαχαχχαχαχαχαχα πολύ ευρηματικό. Και γαμώ τις εμπνέυσεις.

Για την ιστορία, πήρα 36.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα