Ψηφοφορία: Cetirizine pgd2 blocker

Σας βοήθησε το Cetirizine pgd2 blocker?

  • Μου έδωσε ράστα

    Ψηφοφορίες: 1 4.5%
  • μέτρια πράγματα...

    Ψηφοφορίες: 15 68.2%
  • Δεν με βοήθησε καθόλου...

    Ψηφοφορίες: 6 27.3%

  • Συνολικοί ψηφοφόροι
    22

Chs

Μέλος του προσωπικού
Ψηφήστε και όσοι θέλετε γράψτε και τη γνώμη σας αναλυτικά, σύμφωνα την δική σας εμπειρία για το αν σας βοήθησε η όχι το Cetirizine pgd2 blocker.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
Εμένα προσωπικά δεν μου έκανε τίποτα.Μπορεί στην αρχή λίγο να μου μείωσε την τριχόπτωση,μπορεί και να 'ταν ιδέα μου,μπορεί λόγω εποχής.Σε ξένα φόρουμ όσοι το χρησιμοποιούσαν το σταμάτησαν πάντως.
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
Άκη η Fenimore αν γίνεται να κάνουμε sticky τη δημοσκόπηση για ένα διάστημα.
 

somari

Active Member
Σίγουρα σταμάτησε τη φαγούρα
Σίγουρα μείωσε ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ το shedding για τον πρώτο μήνα.

Από κει και πέρα έγινε πιο ασταθές και από Ουράνιο 238
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Φοβερά αποτελέσματα τον πρώτο μήνα στο θέμα τριχοπτωση.
Εχανα μαλλι απο πλάγια,απο πίσω δοτρια αλλα στα σημεία που εβαζα ζιρτεκ δεν έφευγε τρίχα.
Μιση τριχοπτωση τον δεύτερο μήνα απο την κανονικη μου.
Κανονικη τριχοπτωση στον τρίτο μήνα.
Σαν να έχανε σε αποτελέσματα σιγα σιγα.
Η pgd2 κάτι κάνει στην καραφλα απλα δεν ξέρω αν λέγεται ζιρτεκ
 

cool11

Well-Known Member
Ελα να ψηφιζει ο κοσμος που το δοκιμασε...
Μεχρι ωρας, η τάση δείχνει 'μέτρια πράγματα', και αξιολογω θετικά μια τάση που είναι έστω 'better than nothing'.
 

weznem

Well-Known Member
το οτι τα αποτελεσματα του μειωθηκαν στο μηνα σημαινει φιδελαιο,διοτι δεν χρήζει να το παρειςστα σοβαρα για θεραπεια απλα πραγματα..
 

somari

Active Member
Mη μπλεκεις τους ορισμους... Φιδελαιο ειναι αυτο που σου ΠΟΥΛΑΝΕ για θαυμα / θεραπεια και δεν κανει ΤΙΠΟΤΑ.
 

cool11

Well-Known Member
somari είπε:
Mη μπλεκεις τους ορισμους... Φιδελαιο ειναι αυτο που σου ΠΟΥΛΑΝΕ για θαυμα / θεραπεια και δεν κανει ΤΙΠΟΤΑ.

Πολυ σημαντικη διευκρινηση.

Αλλο πραγμα το 'κανει λιγα', κι άλλο το 'δεν κανει απολυτως τιποτε'.
 

weznem

Well-Known Member
somari είπε:
Mη μπλεκεις τους ορισμους... Φιδελαιο ειναι αυτο που σου ΠΟΥΛΑΝΕ για θαυμα / θεραπεια και δεν κανει ΤΙΠΟΤΑ.

ξερω την διαφορα γι αυτο και αναλυω αυτο που λεω : διοτι δεν χρήζει να το παρειςστα σοβαρα για θεραπεια απλα πραγματα..
δουλεψε σε καποιυς τον πρωτο μηνα και μετα τζιφος.. οποτε λιγο μπακαλιστικα φιδελαιο ειναι αμα χανει στο μηνα στο χρονο τι θα κανει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

somari

Active Member
η κυρια διαφορα ειναι πως φιδι = κακη / παραπλανητικη ΠΩΛΗΣΗ.
μονοι μας το πηραμε
(φιδεμπορας, you know)
 

Άκης

Administrator
Δεν μπορώ να πω ότι με βοήθησε. Επίσης κάθε φορά που το έβαζα,μετά από λίγη ώρα είχα έντονο πονοκέφαλο. Θα το ξανά δοκιμάσω σε μικρότερη ποσότητα χαπιών.
 

cool11

Well-Known Member
Καλο θα ηταν να ψηφισουν κι οι υπολοιποι που το χρησιμοποιησαν...μη βαριεστε παιδια, απο 80 σελιδες θεμα(το αυθεντικο, οχι αυτο εδω της ψηφοφοριας) και τοση συζητηση, μονο 14 ατομα(=τοσοι ειναι οι ψηφοι μεχρι ωρας) το δοκιμασαμε?
 

somari

Active Member
Γιατ.ι, παράλογο σου φαίνεται...; Εδώ τα ενεργά μέλη παίζει να μην είναι πάνω από 30...
 

ANAR

Well-Known Member
cool11 είπε:
Καλο θα ηταν να ψηφισουν κι οι υπολοιποι που το χρησιμοποιησαν...μη βαριεστε παιδια, απο 80 σελιδες θεμα(το αυθεντικο, οχι αυτο εδω της ψηφοφοριας) και τοση συζητηση, μονο 14 ατομα(=τοσοι ειναι οι ψηφοι μεχρι ωρας) το δοκιμασαμε?


Δυστυχώς πολλοί χρησιμοποιούσουν το φορουμ ΜΟΝΟ για να αντλήσουν πληροφορίες.
Απο συμμετοχή ανύπαρκτη.
 

kouklos10

Member
μπερδεμενη κατασταση το ζιρτεκ το χρησιμοποιησα για τρεις μηνες μεχρι που το σταματησα. τον πρωτο μηνα ενθουσιαστικα οταν εβλεπα καθε μερα τρεις τεσσερες τριχες στο λουσιμο. τους επομενους δεν ειδα κατι ιδιαιτερο η τριχοπτωση επιασε τα κανονικα επιπεδα και το σταματησα καθως θεωρησα οτι δεν κανει κατι.
 
Σε εμενα παντος εδωσε τριχες που μεγωσαν .Αυτη τη στιγμη υπαρχει στασιμοτητα, αλλα κανω χρηση φοβουμενος μη χασω αυτα μου εδωσε.Εχει συμβει σε καποιον να χασει με τη διακοπη του?
 

weznem

Well-Known Member
Γιωργος 65 είπε:
Σε εμενα παντος εδωσε τριχες που μεγωσαν .Αυτη τη στιγμη υπαρχει στασιμοτητα, αλλα κανω χρηση φοβουμενος μη χασω αυτα μου εδωσε.Εχει συμβει σε καποιον να χασει με τη διακοπη του?

νομιζω διχως να κρινω εξ ιδίον τα αλλότρια οτι οι περισσοτεροι χρηστες εχασαν τα αποτελεσματα του πριν το διακοψουν..
 

edyuser1

Active Member
παιδια και εγω στην αρχη ειδα καλα αποτελεσματα οπως πιο λιγη τριχοπτωση και καπως να δυναμωσε λιγο το μαλλι αλλα μεχρι εκει ουτε καινουργιες τριχες δεν ειδα ουτε τιποτα.δεν ξερω με χρηση ρολλερ αν κανει καλυτερη δουλεια.απο μενα εφαγε κλοτσο το ζιρτεκ
 
Μπλουζα