Φοβερό αποτέλεσμα

singer

Member
Το να βάλεις μαλλί ΔΕΝ ειναι ταμπού....και δεν καταλαβαινω πραγματικά το λόγο να το συζητα κάνεις σαν θέμα. Ο καθένας ότι τον χαλαει πανω του πρέπει να το φτιάχνει αν μπορεί. Δικαιωμα μου να μπαίνω στο λούκι " των προτύπων " ή να ΜΗΝ μπαίνω. Η καράφλα είναι σαν ζημιά στο σωμα μας....όπως ακριβώς όταν χαλάνε η στραβωνουν τα δόντια μας. Δεν καράφλιαζουν ολοι ούτε χαλάνε όλων τα δόντια άρα γιατί να το υπομείνω αφού δεν είναι ο κανόνας όπως πχ το ότι θα γεράσω. Οι γκόμενες βάφουν μαλλί ...βάφουν τόσο το προσωπο που γίνονται άλλες... αποτρίχωση συνέχεια βλεφαρίδες εξτενσιονς τραβάνε μποτοξ βάζουν πρόσθετα βυζιά κτλ
Κι εμείς μιλάμε αν θα βάλουμε 5 τρίχες????
Συμφωνω απολυτα ,εγω εχω βαλει προσθετο και ειμαι μια χαρα, δεν μπορουσα να κανω μεταμοσχευση λογω μεγαλης αραιωσης .Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι εχουν τοσο μεγαλο προβλημα να βαλουν ενα προσθετο ειναι πραγματικα αλλαγη αυτοεκτιμησης ,θα ελεγα καλυτερα σταση ζωης ,η διαφορα με πριν <<χαωδης>>με οσους το συζητησα δεν ειπαν τιποτα (αλλα και να ελεγαν μου ειναι αδιαφορο).Δεν ξερω τι λετε καποιοι εδω μεσα αλλα εγω δεν το αλλαζω με τιποτα, να πω βεβαια οτι θα προτιμουσα μια καλη μεταμοσχευση αλλα δυστυχως δεν γινεται οποτε απο γλομπος προτιμω προσθετο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

singer

Member
μπορείς να μας βάλεις κάποιες φωτογραφίες να δούμε πως δείχνει πάνω σου?
Φιλε η περουκα ειναι η --style της ΗΙΜ
https://www.youtube.com/watch?v=CYeK0uUXBsE&t=315s 200 ΕΥΡΩ ΜΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ απο ΗΠΑ,οπως την βλεπετε στο βιντεο, βεβαια ο τυπος δεν βαζει κολα στις φαβοριτες αλλα ειναι ακριβως αυτη με λιγοτερες ασπρες τριχες (20% ασπρες τριχες)
https://www.youtube.com/watch?v=RUHuT0Ec7rA δειτε και αυτο το βιντεο
υπαρχουν καικαποια αλλα μοντελα αν ψαξετε στο σαιτ της εταιρειας.Ειχα παρει μα φτηνοτερη απο ebay αλλα κατεληξα σε αυτη
 

tasos33

Well-Known Member
Ωραία επένδυση έχει εσωτερικά, λογικά την φοράς κ στο κρύο ως σκούφο, ως κράνος, επίσης μπορείς να βάλεις από μέσα λαμπάκια λέιζερ
 

singer

Member
Κουλαρετε παιδια ,τα hair system, δεν ειναι για ολους ,σε χωρες οπως η Ελλαδα οπου η κομπλα ειναι στην κορυφη ,αυτα " δεν" κανουν,ξυριστε τα κεφαλια σας οσοι δεν μπορειτε μεταμοσχευση και χαρειτε την ελευθερια σας.Δυστυχως η οποια προσπαθεια ενημερωσης στο προβλημα μας γεννα χλευασμους απο εμας τους ιδιους.Να σας πω οτι σχολια * περιεργα* ακουσα μονο απο καραφλους με εμφανιση εξωγηινου ,φυσικα πηραν την απαντηση τους και δεν ξαναμιλησαν,αντιθετα απο μη καραφλους ακουσα καλα λογια.Το να μην σου αρεσει κατι ειναι δικαιωμα σου ,το να χλευαζεις ομως κατι που το φορουν εκατομυρια ανθρωποι σε ολο τον κοσμο ,υπαρχουν χιλιαδες εργαστηρια,επαγγελματιες κ.τ.λ.ε! αυτο ειναι ανηθικο.Αλλα τι να πουμε θολοκουλτουριαρηδες και τσιχλομαγκες
 

Georgie

Well-Known Member
Κοιτά φίλε καλα κανεις και φορας πρόσθετο και υποστηρίζεις την επιλογή σου .
Ειλικρινά οτι σε κανει να νιώθεις καλυτερα και το πραγματοποιείς ειναι γενναίο!
Το προβλημα σου όμως δεν ειναι τα μαλλια αλλα στο ντε και καλα να αποδεχτούν όλοι αυτη την επιλογή .
Γράφεις σε άλλο νημα σχόλια με υποτιμητικούς και σεξιστικούς χαρακτηρισμούς για άλλους Ανθρώπους που εχουν αλλα χαρακτηριστικά προσπαθώντας να τα εξίσωσεις με το δικό σου θεμα .
Δηλαδή συνεχίζεις το bullying για άλλους κατι όμως που ενοχλεί εσένα οταν πρόκειται για τον εαυτο σου .
Φοβάμαι οτι εάν αποκτούσες φυσικά μαλλια θα ήσουν ο πρώτος που θα κοροιδευες άλλους φαλακρούς που θα φορούσαν πρόσθετα !
Παλι στο λέω , οι εποχές εχουν αλλάξει.
Κανεις δεν ασχολείται τοσο πολυ με κανέναν οσο νομίζουμε
Καθε μερα στο δρόμο βλεπεις χιλιάδες Ανθρώπους με διαφορετικά χαρακτηριστικά , μοναδικά , και όμορφα .
Αυτος που χαμογελάει να ξέρεις ειναι ο winner και ας του λείπουν τα μαλλια , ας εχει ψεύτικο στηθος και ας φοράει πρόσθετο
Καλημέρα
 
Τελευταία επεξεργασία:

tasos33

Well-Known Member
Κουλαρετε παιδια ,τα hair system, δεν ειναι για ολους ,σε χωρες οπως η Ελλαδα οπου η κομπλα ειναι στην κορυφη ,αυτα " δεν" κανουν,ξυριστε τα κεφαλια σας οσοι δεν μπορειτε μεταμοσχευση και χαρειτε την ελευθερια σας.Δυστυχως η οποια προσπαθεια ενημερωσης στο προβλημα μας γεννα χλευασμους απο εμας τους ιδιους.Να σας πω οτι σχολια * περιεργα* ακουσα μονο απο καραφλους με εμφανιση εξωγηινου ,φυσικα πηραν την απαντηση τους και δεν ξαναμιλησαν,αντιθετα απο μη καραφλους ακουσα καλα λογια.Το να μην σου αρεσει κατι ειναι δικαιωμα σου ,το να χλευαζεις ομως κατι που το φορουν εκατομυρια ανθρωποι σε ολο τον κοσμο ,υπαρχουν χιλιαδες εργαστηρια,επαγγελματιες κ.τ.λ.ε! αυτο ειναι ανηθικο.Αλλα τι να πουμε θολοκουλτουριαρηδες και τσιχλομαγκες
μην τρελενεσαι κανουμε και λιγο χιουμορ να ξεχνιομαστε
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Στο βίντεο που είναι ο μόνος φαλακρός στην αρχή αχτένιστος φαίνεται εντελώς ψεύτικο,μετά όταν χτενίζεται το σώζει λίγο...Σκοπός είναι να βρούμε κάποιο πρόσθετο που να μην φαίνεται τόσο χάλι & ψεύτικο και να ταιριάζει φυσικά και με το χρώμα μας.

Ομολογώ επειδή και η κλινική μας βάζει προσθετά και έχω δει σε κάποιους ανθρώπους να είναι άθλια πάνω τους και σε μερικούς να πηγαίνουν και να μην φαίνεται τίποτα. Ίσως να φταίει και το χρώμα που ζητάνε ειδικά κάποιοι ηλικιωμένοι.
 

singer

Member
Κοιτά φίλε καλα κανεις και φορας πρόσθετο και υποστηρίζεις την επιλογή σου .
Ειλικρινά οτι σε κανει να νιώθεις καλυτερα και το πραγματοποιείς ειναι γενναίο!
Το προβλημα σου όμως δεν ειναι τα μαλλια αλλα στο ντε και καλα να αποδεχτούν όλοι αυτη την επιλογή .
Γράφεις σε άλλο νημα σχόλια με υποτιμητικούς και σεξιστικούς χαρακτηρισμούς για άλλους Ανθρώπους που εχουν αλλα χαρακτηριστικά προσπαθώντας να τα εξίσωσεις με το δικό σου θεμα .
Δηλαδή συνεχίζεις το bullying για άλλους κατι όμως που ενοχλεί εσένα οταν πρόκειται για τον εαυτο σου .
Φοβάμαι οτι εάν αποκτούσες φυσικά μαλλια θα ήσουν ο πρώτος που θα κοροιδευες άλλους φαλακρούς που θα φορούσαν πρόσθετα !
Παλι στο λέω , οι εποχές εχουν αλλάξει.
Κανεις δεν ασχολείται τοσο πολυ με κανέναν οσο νομίζουμε
Καθε μερα στο δρόμο βλεπεις χιλιάδες Ανθρώπους με διαφορετικά χαρακτηριστικά , μοναδικά , και όμορφα .
Αυτος που χαμογελάει να ξέρεις ειναι ο winner και ας του λείπουν τα μαλλια , ας εχει ψεύτικο στηθος και ας φοράει πρόσθετο
Καλημέρα
Οχι ,οχι με τιποτα δεν θελω να προσβαλω κανενα και φυσικα ειναι επιλογη του καθενος να λεει οτι θελει και να κανει οτι θελει.Δεν κοροιδευω κανεναν ,το αντιθετο θα ελεγα ,γιατι χρονια ζουσα με την καραφλα και ειχα αποδεχτει τον εαυτο μου οπως και ολοι οι γνωστοι μου (με ειχαν αποδεχτει),ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ,αν διαβασεις ολο το κειμενο,γραφω πως αν μπορουσα μεταμοσχευση η κατι καλυτερο απο το προσθετο θα το επρατα ,παντα μιλω για μενα χωρις να κατηγορω αλλους ,οι υποτιμητικοι και σεξιστικοι χαρακτηρισμοι γραφονται σαν απαντηση σε μερικους που χλευαζουν την επιλογη μου (λεει ο αλλος βαλε λαμπακια λεντ κ.τ.λ.).Γραφω απο προσωπικη εμπειρια πιστευω σαν μεγαλυτερος εχω καποια εμπειρια στην ζωη,μην αφηνετε τον εαυτο σας ,οτι μπορειτε να κανετε καντε το ,μεταμοσχευση,μινοξιδιλη,σπρευ,προσθετα,οτι μπορειτε καντε το ,εγω εχω μετανοιωσει που ενω δοκιμασα τα παντα καποια στιγμη αφησα το κεφαλι στην τυχη του με αποτελεσμα να αισθανομαι ασχημα αλλα να μην το καταλαβαινω,οταν αποφασησα να βαλω το προσθετο (μιας και δεν μπορουσα κατι αλλο)στην αρχη ηταν λιγο δυσκολο σιγα -σιγα ομως εστρωσαν τα πραγματα και τωρα το απολαμβανω ,αποδεχτηκαν και οι γυρω μου την επιλογη μου και ολα καλα.Καταλαβαινω την δυσκολια καποιων ανθρωπων ,ομως μην κολατε ,υπαρχουν πολλες λυσεις-επιλογες.Ο γραπτος λογος διαφερει του προφορικου και δημιουργουνται παρεξηγησεις ,<<τι με νοιαζει τι θα κανει ο αλλος με το κεφαλι του>>οτι θελει ας κανει ,πανω μου ειδα την διαφορα και μιλαω ,τωρα οι υπολοιποι ας κανουν οτι θελουν.Φιλικα παντα.
 

singer

Member
Στο βίντεο που είναι ο μόνος φαλακρός στην αρχή αχτένιστος φαίνεται εντελώς ψεύτικο,μετά όταν χτενίζεται το σώζει λίγο...Σκοπός είναι να βρούμε κάποιο πρόσθετο που να μην φαίνεται τόσο χάλι & ψεύτικο και να ταιριάζει φυσικά και με το χρώμα μας.

Ομολογώ επειδή και η κλινική μας βάζει προσθετά και έχω δει σε κάποιους ανθρώπους να είναι άθλια πάνω τους και σε μερικούς να πηγαίνουν και να μην φαίνεται τίποτα. Ίσως να φταίει και το χρώμα που ζητάνε ειδικά κάποιοι ηλικιωμένοι.
Α!!!!ΜΠΡΑΒΟ ο τυπος στο βιντεο εχει παρει και αλλα προσθετα (σε αλλα βιντεο) ,αλλα του πανε αλλα οχι,αλλωστε λεει πως τα βαζει σαν αξεσουαρ,δηλ. οχι ολη την μερα (φοραει κανα καπελακι μαλλον).Υπαρχουν πολλες επιλογες αν το ψαξεις θα βρεις διαφορες,και να πω εκ πειρας πως δεν παιζει ρολο η τιμη (μονο) ,ειναι και να σου τυχει,γι'αυτο καπου διαβασα πως ενας τυπος αγορασε καμια εικοσαρια μεχρι να βρει το καλυτερο που του πηγαινε
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

singer

Member
μην τρελενεσαι κανουμε και λιγο χιουμορ να ξεχνιομαστε
εχεις δικιο ,ξερεις ομως πως σε πολλους που μας διαβαζουν το θεμα μαλλι εχει δημιουργησει <<καταθλιψη>>??μαζι σου στο χιουμορ.Περπαταγα στο συνταγμα και με σταματαει μια κοπελα για ενα διαφημηστικο φυλλαδιο ,<<εχετε ωραιο και πυκνο μαλλι >>μου λεει ,κινεζικο ειναι της απαντω το πηρα 30 ευρω απο το ebay γελωντας,α!! δεν φαινεται μου λεει ,φαινεται και παραφαινεται της λεω αλλα δεν με νοιαζει .
 

Georgie

Well-Known Member
Οχι ,οχι με τιποτα δεν θελω να προσβαλω κανενα και φυσικα ειναι επιλογη του καθενος να λεει οτι θελει και να κανει οτι θελει.Δεν κοροιδευω κανεναν ,το αντιθετο θα ελεγα ,γιατι χρονια ζουσα με την καραφλα και ειχα αποδεχτει τον εαυτο μου οπως και ολοι οι γνωστοι μου (με ειχαν αποδεχτει),ΔΕΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ ,αν διαβασεις ολο το κειμενο,γραφω πως αν μπορουσα μεταμοσχευση η κατι καλυτερο απο το προσθετο θα το επρατα ,παντα μιλω για μενα χωρις να κατηγορω αλλους ,οι υποτιμητικοι και σεξιστικοι χαρακτηρισμοι γραφονται σαν απαντηση σε μερικους που χλευαζουν την επιλογη μου (λεει ο αλλος βαλε λαμπακια λεντ κ.τ.λ.).Γραφω απο προσωπικη εμπειρια πιστευω σαν μεγαλυτερος εχω καποια εμπειρια στην ζωη,μην αφηνετε τον εαυτο σας ,οτι μπορειτε να κανετε καντε το ,μεταμοσχευση,μινοξιδιλη,σπρευ,προσθετα,οτι μπορειτε καντε το ,εγω εχω μετανοιωσει που ενω δοκιμασα τα παντα καποια στιγμη αφησα το κεφαλι στην τυχη του με αποτελεσμα να αισθανομαι ασχημα αλλα να μην το καταλαβαινω,οταν αποφασησα να βαλω το προσθετο (μιας και δεν μπορουσα κατι αλλο)στην αρχη ηταν λιγο δυσκολο σιγα -σιγα ομως εστρωσαν τα πραγματα και τωρα το απολαμβανω ,αποδεχτηκαν και οι γυρω μου την επιλογη μου και ολα καλα.Καταλαβαινω την δυσκολια καποιων ανθρωπων ,ομως μην κολατε ,υπαρχουν πολλες λυσεις-επιλογες.Ο γραπτος λογος διαφερει του προφορικου και δημιουργουνται παρεξηγησεις ,<<τι με νοιαζει τι θα κανει ο αλλος με το κεφαλι του>>οτι θελει ας κανει ,πανω μου ειδα την διαφορα και μιλαω ,τωρα οι υπολοιποι ας κανουν οτι θελουν.Φιλικα παντα.
Φίλε μαζι σου ειμαι !
Κανε οτι θες και δε τρέχει τιποτα , αν σε κανει ευτυχισμένο μη το συζητάς , όλοι εδω μεσα αυτο που ψάχνουν ειναι τη καλύτερη λύση για τη βελτίωση της εικόνας τους ! Εσυ τη βρήκες με το πρόσθετο ,εγω το παλεψα με τη μεταμοσχευση , αλλος με Botox με στηθος απο σιλικόνη κλπ
Δεν εχει σημασία , το οτι εχω η δεν εχω μαλλια αφορά πρώτιστος εμένα ,το αν φοράω πρόσθετο και ο αλλος κοροϊδεύει παλι δεν εχει σημασία γιατι παλι ο ίδιος στοκος θα ηταν ακομα και αν δε φοραγα !
Αλλα εχει διαφορα το να πω ´´ γιατι οχι εγω αφού τόσες χοντρές φοράνε μίνι για να αρεσουν η βάφονται σα κλόουν¨¨ που αναφέρεις σε άλλο νήμα ,προσπαθώντας να υπερασπιστείς την επιλογή σου συγκρίνοντας την υποτιμητικά με επιλογές άλλων Ανθρώπων .
Με λίγα λόγια καλα κανεις και το φορας ειλικρινά
Αλλα καλα κανουν και οσοι φοράνε οτι θέλουν και προσπαθούν να βελτιώσουν την εικόνα τους.
It's a free world
Πάντα φιλικά !
 

singer

Member
Φίλε μαζι σου ειμαι !
Κανε οτι θες και δε τρέχει τιποτα , αν σε κανει ευτυχισμένο μη το συζητάς , όλοι εδω μεσα αυτο που ψάχνουν ειναι τη καλύτερη λύση για τη βελτίωση της εικόνας τους ! Εσυ τη βρήκες με το πρόσθετο ,εγω το παλεψα με τη μεταμοσχευση , αλλος με Botox με στηθος απο σιλικόνη κλπ
Δεν εχει σημασία , το οτι εχω η δεν εχω μαλλια αφορά πρώτιστος εμένα ,το αν φοράω πρόσθετο και ο αλλος κοροϊδεύει παλι δεν εχει σημασία γιατι παλι ο ίδιος στοκος θα ηταν ακομα και αν δε φοραγα !
Αλλα εχει διαφορα το να πω ´´ γιατι οχι εγω αφού τόσες χοντρές φοράνε μίνι για να αρεσουν η βάφονται σα κλόουν¨¨ που αναφέρεις σε άλλο νήμα ,προσπαθώντας να υπερασπιστείς την επιλογή σου συγκρίνοντας την υποτιμητικά με επιλογές άλλων Ανθρώπων .
Με λίγα λόγια καλα κανεις και το φορας ειλικρινά
Αλλα καλα κανουν και οσοι φοράνε οτι θέλουν και προσπαθούν να βελτιώσουν την εικόνα τους.
It's a free world
Πάντα φιλικά !
Λαθος εκφραση δικη μου,στο κατω γιατι να μην φορεσουν μινι οι χοντρες???αφου τους αρεσει και αισθανονται καλα???σορυ για την λαθος εκφραση,αλλα ειχα σκασει με το μαλλι μου ,εκανα εμφυτευση,πριν αρκετα χρονια ,επεσαν,πηγαινα σε μια κλινικη στον Κοντη (αν την ξερετε) εβγαζε το σμηγμα απο το κεφαλι και σου δινε ενα σαμπουαν ,ψιλοκαλη φαση αλλα δεν κρατησε πολυ,πηρα regain παλι τιποτα,πηγα για μ.μ. μου λεει ο γιατρος δεν εχεις δοτρια περιοχη και δεν θα γινει τιποτα ,πηγα σε δευτερη κλινικη ,τα ιδια, εβαλα οτι γιατροσοφι υπαρχει ,πηρα βιταμινες pill food,πηγα στον σαχιντζη εκανε κατι θεραπειες αλλα και εκει τιποτα ,αν και μου ειπε για περουκα τοτε ,αλλα δεν μου αρεσαν αυτες που ειχε ,ηταν και πανακριβες,με λιγα λογια εχω τραβηξει τα πανδεινα με τις τριχες ,ειναι και το επαγγελμα μου τετοιο που μετραει η εμφανιση (καπως),ειδα βελτιωση και σε αυτο τον τομεα με το προσθετο ,οποτε γραφω νομιζοντας οτι ειναι και αλλοι στην δικη μου θεση (μπορει και να ειναι)
 

singer

Member
Ο tasos33 είναι ο εξυπνάκιας του φόρουμ μην τον παρεξηγάς...βάζει ένα κιλό toppik στο κεφάλι και μιλάει.:D:)
ΔΕΝ παρεξηγω κανεναν ,ισα -ισα,το φορουμ ειναι πολυ καλο διαβαζεται απο πολλους ανθρωπους ,γι'αυτο γραφτε εμπειριες ιδεες,σχολια ,οτι μπορειτε τελος παντων ,καποιος μπορει να βοηθηθει
 

turnfiji123

Active Member
Το πρόσθετο είναι η καλύτερη λύση αλλά το πρόβλημα είναι η κάκιστη παραγωγή τους και η κάκιστη τοποθέτηση τους. Αν και όταν υπάρξουν μεγάλες εταιρείες που θα προωθήσουν πραγματικά καλά hair pieces ποιότητας και σωστού customizing μαζί με νέες καλύτερες πραγματικά υποαλλεργικες κόλλες, τότε ναι θα είναι η απόλυτη λύση. Σιγά την μεταμόσχευση, οι πιο πολλοί καταλήγουν με άθλιο αποτέλεσμα και κουμπώνουν Φίνα μέχρι που ένα κρύο πρωί του χειμώνα ξυπνάνε και το πουλί τους έχει ψοφήσει. Εδώ έχεις κόσμο που λέει ότι η φιναστεριδη βοηθάει την λίμπιντο γιατί λέει η ολική τεστοστερόνη ανεβαίνει λίγο λόγω του block στην DHT. Όποιος ξέρει έστω βασικά πράγματα ορμονοθεραπειας, θα χάσει τα μαλλιά του με αυτά που γράφουν.

Το περουκινι είναι καλό, απλά θέλει αρκετό χρήμα,σωστή παραγγελία με πολύ λεπτή βάση, πολύ σωστή πυκνότητα χρώμα και κατεύθυνση τρίχας σε σχέση με τα δικά σου μαλλιά, ώστε να γίνει καλό blending. Επίσης παίζει ρόλο ο τύπος knotting ή χωρίς. Η κόλλα που δεν πρέπει να αλοιφεται σαν μαγιονέζα όπως στα βίντεο ονλαιν, να είναι υποαλλεργικες αλλιώς θα βγάλεις δερματίτιδα. Παίζει ρόλο το δέρμα σου στο κεφάλι, ο ιδρώτας. Τα πραγματικά ΚΑΛΑ αποτελέσματα δεν θα τα βρείτε ονλαιν. Αλλά υπάρχουν. Θέλει οπωσδήποτε κλινική καλή (όχι κλινικές τύπου BK) για την αλλαγή κάθε δύο βδομάδες (όχι τέσσερις που λένε τα ζαβά), την φροντίδα της κεφαλής, την σωστή επανατοποθέτηση. Ψυχολογικά θα επηρεάσει. Θα είναι ένα θέμα. Θα δείτε όνειρα μερικές φορές με αυτό. Όπως ότι δεν υπάρχει, ή ότι σας φεύγει, λογικό είναι. Μόλις φύγει ο πρώτος φόβος και καταλάβετε ότι το κάνετε για εσάς, θα είστε μια χαρά. Επιπλέον, ένα σωστό αποτέλεσμα είναι 99% αδύνατον να εντοπιστεί και μπορείτε πλέον να δείτε στα μάτια τον κόσμο χωρίς να νιώθετε ότι τους απωθειτε με την ξυρισμένη κασιδα σας, το άθλιο αραιό V σας για το οποίο σκασατε ένα σωρό λεφτά, ή τα δύο κιλά fibers που ρίξατε λες και είστε κουραμπιέδες. Για να μην εντοπιστεί ένα hair piece, πρέπει η βάση να είναι 0,01μμ με εξαιρετική τοποθέτηση τριχών με gradual thickening και mixed κατεύθυνση, με αληθινό μαλλί και όχι τεχνητό για να μην γυαλίζει ή βρωμάει. Έτσι ελαχιστοποιείται η πιθανότητα να νιώσει κάποιος κάτι αν περάσει τα χέρια του / της από το κεφάλι σας. Πάντα πρέπει να έχετε το μαλλί φτιαγμένο με ζελέ ή πηλό για να εμποδιστεί η μετακίνηση του από το χέρι άλλου. Αυτά. Επαγγελματικό κόψιμο βάσης από πριν στελνοντας διαστάσεις. Όχι κόψιμο με ψαλίδια εκείνη την ώρα.

Γενικά είναι μεγάλο τρέξιμο αλλά αν το πετύχεις σωστά (βάση, μαλλί, κόλλα) τότε θα το χαρείς και δεν θα το αφήσεις ποτέ. Κάτσε εσύ και πάρε Φίνα να δεις χαΐρι.
 
Μπλουζα