Φιναστεριδη 0.5 mg

Αthens2021

Active Member
Καλησπερα, ειχε κανεις καλα αποτελεσματα με χρηση φιναστεριδης 0.5 mg και αν ναι, υπηρχαν side effects ? Προσωπικα ειχα sides πολλα με 1mg πριν 15 χρονια οποτε κ την σταματησα. Επισης, υπαρχει καποιο φαρμακειο στην αθηνα που μπορει να φτιαξει καψουλες 0.5mg φιναστεριδης νομιμα κ αξιοπιστα? Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim d

Well-Known Member
πολλα φαρμακεια μπορουν αν συνεργαζονται με χημειο. Επαιρνες προσκαρ η προπεκια; επισης μπορεις να μας πεις τι θεματα ειχες;;
 

Αthens2021

Active Member
πολλα φαρμακεια μπορουν αν συνεργαζονται με χημειο. Επαιρνες προσκαρ η προπεκια; επισης μπορεις να μας πεις τι θεματα ειχες;;
Τα κλασικα που αναφερονται περι λιμπιντο σε μεγαλο βαθμο. Επαιρνα φιναστεριδη 1mg απο φαρμακειο που την εκοβε..τωρα δεν ξερω ν σου πω τι χρησιμοποιουσε. Φανταζομαι θ μπορουν πολλα φαρμακεια με εργαστηριο γιατι τοτε πριν 15 χρονια δεν εβρισκες ευκολα
 

dim d

Well-Known Member
Λογικα προσκαρ αν το εκοβε....ναι εγω παιρνω απο το κεντρο καψουλες με 1 μγ...η εναλλακτικη του προπεκια ηταν πια ασυμφορη. Δεμν ξερω αν η μειωση της δοσης δεν θα επιφερει σαιντς...
 

Αthens2021

Active Member
Λογικα προσκαρ αν το εκοβε....ναι εγω παιρνω απο το κεντρο καψουλες με 1 μγ...η εναλλακτικη του προπεκια ηταν πια ασυμφορη. Δεμν ξερω αν η μειωση της δοσης δεν θα επιφερει σαιντς...
Aν θελεις στειλε μου με πμ το φαρμακειο . Μαλλον θα παω για 0.25mg
 

Αthens2021

Active Member
για 1mg ολοι λενε
εσυ γιατι θα πας για 0.25
Αν κανεις μια ερευνα στο νετ σε διεθνη φορουμ θα δεις οτι γινεται λογος κ ερευνες για διαφορες δοσολογιες ωστε κανεις ν επωφεληθει με τις λιγοτερες δυνατες παρενεργειες.
 

Xristos87

Well-Known Member
έψαξα να δω τιμές για τη φιναστερίδη.
Ελλάδα έχει κοντά στο 40ευρω τα 28 χαπάκια (Βιανέξ γαρ)
Όμως, μπάνισα και μια σελίδα https://αγοραβιαγκρα.gr/propecia-athens.html που λέγεται το φαρμακείο μου και μπορείς να παραγγείλεις χωρίς συνταγή. η τιμή χαπιών κατεβαίνει αισθητά δλδ αν παραγγείλεις 120 χάπια θα πληρώσει 0.60 το χάπι και σύνολο 72 ευρώ . Πρέπει να είναι διεθνή ''μαγαζί'' αλλά δεν ξέρω την αξιοπιστία του. Γνωρίζει κανείς κάτι για την εν λόγω σελίδα;; ή απο που μπορούμε να προμηθευτούμε πιο οικονομικά τη φίνα απο το να τα σκάσουμε στον Γιαννακόπουλο;
 

dim d

Well-Known Member
Δεν ειναι θεμα βιανεξ ειναι θεμα πατεντας κι δυστυχως οχι μονο κανει τοσο αλλα ειναι κι σε ελλειψη. Αν δεν θες προσκαρ η λυση ειναι καψουλες με δραστικη ουσια κι σταθερηδοση , που βγαινει πολυ οικονομικα επισης.
 
Μπλουζα