Φαλάκρα η ψυχολογο?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Jakard

New Member
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

lalakos είπε:
Ρε παιδιά ας μην κρυβόμαστε πίσω από τα δάχτυλά μας. Το μαλλί είναι σημαντικό και στα δύο φύλλα. Και αν δεν ήταν έτσι δεν θα καθόμασταν κάθε μέρα με τα regaine, την φίνα και όοολα τα άλλα που βάζουμε στο κεφάλι μας.

Αλλά ρε παιδιά για να ανεβούμε και λίγο, είδατε σήμερα στις ειδήσεις που θεράπευσαν με βλαστοκύτταρα ένα τραγικό κάταγμα ορειβάτη που του το πήγαιναν για ακρωτηριασμό. Εμένα αυτό πάντως μου λέει πολλά. Δηλαδή πιστεύεται ότι δεν θα έχουμε θεραπεία στα κοντά. Το μόνο πρόβλημα είναι η Merck (καταλαβαίνετε τι εννοώ) και η εκάστοτε Merck που βγάζει θεραπείες για την τριχόπτωση. 8)

χαχα αδερφε το προγλημα δεν ειναι η θεραπεια . Η θεραπεια υπαρχει αν οχι στο 100% υπαρχει ...αλλα δεν εμπορευματοποιειτε για πολλους λογους
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Jakard

New Member
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

haircloningnow είπε:
χαχαχα!!για πες ρε φιλε jakard εναν απο τους παρα πολλους λογους??

Ενας απο τους λογους ειναι το οικονομικο -εμπορικο συστημα που επικρατει.Τωρα τι να κατσω να σου εξιγισω και οι 2 γονεις μου στα νοσοκομεια ειναι ο πατερας μου φαρμακοποιος και εχουν σιχαθει την κατασταση που επικρατει.
 
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

ΦΑΡΜΑΚΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΑΛΑΚΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!τωρα αν στην επομενη δεκαετια γινει τιποτα με τα βλαστοκυτταρα και την κλωνοποιηση καλως!αν και τα εμποδια και για τα δυο ειναι τεραστια...!!
 

Alien Sex Fiend

New Member
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

lalakos είπε:
Ρε παιδιά ας μην κρυβόμαστε πίσω από τα δάχτυλά μας. Το μαλλί είναι σημαντικό και στα δύο φύλλα. Και αν δεν ήταν έτσι δεν θα καθόμασταν κάθε μέρα με τα regaine, την φίνα και όοολα τα άλλα που βάζουμε στο κεφάλι μας.

Αλλά ρε παιδιά για να ανεβούμε και λίγο, είδατε σήμερα στις ειδήσεις που θεράπευσαν με βλαστοκύτταρα ένα τραγικό κάταγμα ορειβάτη που του το πήγαιναν για ακρωτηριασμό. Εμένα αυτό πάντως μου λέει πολλά. Δηλαδή πιστεύεται ότι δεν θα έχουμε θεραπεία στα κοντά. Το μόνο πρόβλημα είναι η Merck (καταλαβαίνετε τι εννοώ) και η εκάστοτε Merck που βγάζει θεραπείες για την τριχόπτωση. 8)


:worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper :worshipper
 

maria24

New Member
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

ρε παιδια ...εννοειται πως δεν συγκρινεται η γυναικα με τον αντρα!!!!!!!!!!!!!!!
helloooo...εδω η γυναικα βγαζει εναν ερπη..και το κανει δευτερο κυπριακο θεμα για τον επομενο ενα μηνα! ασε που η φαλακρα στους αντρες ενιοτε υπηρχε σε μεγαλο ποσοστο..και φυσικα καμια γυναικα δεν προκειται να κολλησει και να ξενερωσει με λιγοτερα μαλλια στο κεφαλι ενος αντρα..(σας το λεω εγγυημενα αυτο)
στην τελικη ο αντρας μπορει και να τα ξυρισει!!για να δω εδω ανοιχτομιαλους αντρες να γουσταρουν skinhead γυναικες...χαχαχαχα :-*
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Φαλάκρα η ψυχολογο?

maria24 είπε:
ρε παιδια ...εννοειται πως δεν συγκρινεται η γυναικα με τον αντρα!!!!!!!!!!!!!!!
helloooo...εδω η γυναικα βγαζει εναν ερπη..και το κανει δευτερο κυπριακο θεμα για τον επομενο ενα μηνα! ασε που η φαλακρα στους αντρες ενιοτε υπηρχε σε μεγαλο ποσοστο..και φυσικα καμια γυναικα δεν προκειται να κολλησει και να ξενερωσει με λιγοτερα μαλλια στο κεφαλι ενος αντρα..(σας το λεω εγγυημενα αυτο)
στην τελικη ο αντρας μπορει και να τα ξυρισει!!για να δω εδω ανοιχτομιαλους αντρες να γουσταρουν skinhead γυναικες...χαχαχαχα :-*

Mαρια skinhead δεν γουστάρουμε γενικα :knup:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα