Υπάρχει περίπτωση το capilarine να δουλευει?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Chimaira

New Member
Τοσα χρόνια στην TV, και μάλιστα λέει η διαφήμηση καλύτερο απο οτι εχετε δοκιμάσει.
Οπότε προσκαρ, μινοξιδιλη πεταμα.

Εχει δοκιμάσει κανεις capilarine? Τι βάζουν μέσα? Νερο?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
και μονο απο τον γελοιο τροπο που διαφημιζεται,δεν χρειαζεται καν να το δοκιμασεις για να αποφασισεις οτι κοροιδεύουν τον κόσμο κατε με..
 

Chimaira

New Member
weznem είπε:
και μονο απο τον γελοιο τροπο που διαφημιζεται,δεν χρειαζεται καν να το δοκιμασεις για να αποφασισεις οτι κοροιδεύουν τον κόσμο κατε με..

Εγω αλλο δεν καταλαβαίνω. Που βρίσκουν λεφτά για διαφημίσεις σε μεγάλα κανάλια?

Δεν παίζει να εχουν σταθερούς πελάτες, μια φορα θα πάρουν δεν θα δουλέψει και παει πέταμα.
 

Chimaira

New Member
dk1984 είπε:
OXI OXI OXI!!! ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ....#@!*

Πριν να ανακαλύψω το φορουμ και να μορφωθώ και εγω το σκεφτόμουν και αυτο γιατι οι δερματολόγοι του ΊΚΑ ήταν αθλιοι και απλα κατι σαμπουαν γραφανε. Ουτε καν μινοξιδίλη.
 

weznem

Well-Known Member
dk1984 είπε:
OXI OXI OXI!!! ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ....#@!*

ελα ρε φιλε για πες την εμπειρια σου??αναλυτικα αν μπορεις..
φιλε ειλικρινα ειναι ενα ερωτημα που βρισκονται τα λεφτα αν δεν εχουν εσοδα,για διαφημισεις..δεν ξερω ποια ειναι η απαντηση σε αυτο,,αλλα ειναι ευλογη η απορια σου..
 

dk1984

Member
Αρχισα μεσα στο 2005 εως 2006 μαλιστα το μιλαγα με ενδοκρινολογο και μου ελεγε οτι το αγοραζει και αυτος αλλα εγω επειρεασμενος απο τις οδηγιες του
ρεγκαιν (που ελεγε οτι αν μετα απο ενα 12μηνες δε δειτε διαφορα διακοψτε το)... λεω αντε ας το κρατησω το capilarine αλλον ενα μηνα και στο τελος εφτασα να τα χρησιμοποιω ενα χρονο και τις αμπουλες και τη λοτιον.
Προτιμουσα τα βραδια να κλειστω μεσα παρα να βγω εξω βολτα μηπως γυρισω αργα και χασω τη ΔΟΣΗ ΜΟΥ!....νομιζα οτι θα βγαλω μαλλια το μονο που καταφερα μετα απο ενα χρονο ηταν να παω σε ψυχολογο και να αρχισω τα αντικαταθληπτικα κριμα που δεν υπηρχε το φορουμ τοτε...
 

weznem

Well-Known Member
δεν εκανε απολυτως τιποτα φιλε?ακολουθεις τιποτα τωρα...?εχει νημα δικο σου με φωτο σου?αν ανι δωσε λινκ να σεδω
 

dk1984

Member
χαθηκαν οι φωτογραφιες μετα το χακαρισμα τωρα μετα απο χρονια ξαναρχισα μινοξιδιλη μετα απο εμφυτευση πριν 2,5μηνες και σκεφτομαι το ζιρτεκ ισως και το OC και περιμενω και τον Καπα τι θα γινει με το κερατινε...
 

weznem

Well-Known Member
dk1984 είπε:
χαθηκαν οι φωτογραφιες μετα το χακαρισμα τωρα μετα απο χρονια ξαναρχισα μινοξιδιλη μετα απο εμφυτευση πριν 2,5μηνες και σκεφτομαι το ζιρτεκ ισως και το OC και περιμενω και τον Καπα τι θα γινει με το κερατινε...

αρα μπαινεις δυναμικα παλι,καλη επιτυχια φιλε!!το οc που θα το προμηθευτεις? λενε οτι ειναι καλο αλλα ειναι ακριβο η οχι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dimos18

Member
dk1984 είπε:
χαθηκαν οι φωτογραφιες μετα το χακαρισμα τωρα μετα απο χρονια ξαναρχισα μινοξιδιλη μετα απο εμφυτευση πριν 2,5μηνες και σκεφτομαι το ζιρτεκ ισως και το OC και περιμενω και τον Καπα τι θα γινει με το κερατινε...

το oc δεν παιζει να κανει πολλα .τουλαχιστον στα αμερικανικα φορουμ το χουν ψιλοπαρατησει .
ειναι και δυσκολη ουσια πιστευω μιας και δεν διαλυεται ευκολα σαν ουσια σε "οχηματα".
νομιζω οτι το TM ποιο πολλα θα κανει ,αλλα δεν εχει δοκιμαστει ακομα.
 

dk1984

Member
ακουγεται οτι ειναι ευδιαλυτο στο νερο αλλα ναι οντως δεν εχει δοκιμαστει ακομη και ουτε ερευνα μπορω να βρω
 

Ntia

New Member
Δεν βοηθά ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΤΟ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!!! Μην χαλάτε τον χρόνο σας και εννοείται και τα χρήματα σας!
 
το καθε προιον σε καθε οργανισμο εχει διαφορετικα αποτελεσματα,η κολλητη μου απτο 2001 ειχε α/α θυλεου τυπου...εβαζε για αρκετα χρονια διαφορα φαρμακα συμπεραλαμβανομενου και του regaine συν κορτιζονεσ κλπ κλπ...το 2006 δοκιμασε καπλιλαριν τα μαλια της πλεον ειναι μια χαρα οι ταπες εξαφανηστικαν το ιδιο και στην μαμα της,πρωσοπικα δε το χρησιμοποιω διοτι δεν μπορω να εχω εμπυστοσυνη σε τετοιου ειδους προιοντα αλλα ομως θα ηταν ψεμα να πω οτι δεν ειχαν αποτελεσματα τωρα τι να πω
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Και μονο που το εχουμε θεμα συζητησης υποβαθμιζουμε τους εαυτους μας και ολο το φορουμ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα