ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

lykos_19

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

παιδια η φινα εχει πολυ καλα αποτελεσματα... με αυτα που λενε περιπου την βγαζεται αχρηστη .. και δεν δινεται αλπιδα στους νεους...που την χρισιμοποιουν τωρα που νομιζουν.,και εχουν καπια ελπιδα να εχουν αποτελεσματα.... αν στειλουν αυτοι που ειχαν αποτελεσματα.. απο οτι βλεπω ολοι αυτη δεν ειχαν...που γραφουν...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Εγώ χρησιμοποίησα 2 φορές φινα, δηλαδή 1 6μηνο το οποίο και είδα αποτέλεσμα και μάλιστα καλό, την σταμάτησα και έχασα το αποτέλεσμα και την ξανά άρχισα (2η φορά), μιας και ότι και αν έβαζα τοπικά δεν έλεγε να δώσει τα μαλλιά που πήρα με την φινα.
 

GK

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Άκης είπε:
Εγώ χρησιμοποίησα 2 φορές φινα, δηλαδή 1 6μηνο το οποίο και είδα αποτέλεσμα και μάλιστα καλό, την σταμάτησα και έχασα το αποτέλεσμα και την ξανά άρχισα (2η φορά), μιας και ότι και αν έβαζα τοπικά δεν έλεγε να δώσει τα μαλλιά που πήρα με την φινα.

Άκη εσύ πέρνεις ένα όγδοο του προσκάρ κάθε τρείς ημέρες ? Με φίνα τοπικά πιστέυεις ότι θα υπάρχει αποτέλεσμα ?
 

lykos_19

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

η φινα εχει καλα αποτελεσματα.. αλλα μερικη εδω νομιζουν οτι σε 2 μηνες θα γινουν.. μαλλιδες.. καθε τι θελει υπομονη.. οπως για την γυναικα .. ασχετο!!
 
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

η φιναστεριδη ειναι το καλυτερο φαρμακο για την τριχοπτωση αυτη την στιγμη!!δεν αποκλειω οτι σε καποιον μπορει να μην εχει πολυ καλα αποτελεσματα...αλλα για τιποτα θετικο ειναι δυσκολο!!η φιναστεριδη θελει χρονο για να 'δουλεψει'....δεν τα καταφερνει κ τοσο καλα σε κροταφους που περιμενουν μερικοι μερικοι...θελει συνδυασμο με μινοξιδιλη....και επισης σταματαει ή επιβαραδυνει κατα πολυ την τριχοπτωση!!!!!χωρις αυτη οποιαδηποτε αλλη θεραπεια θα καταληξει στο κενο!!!!!
 

comb

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Nομίζω οτι όσοι μιλάνε για μηδενικά αποτελέσματα, δεν έχουν καταλάβει οτι η φίνα έχει σκοπό την καθυστέρηση της τριχόπτωσης σε μικρό η μεγάλο βαθμό. Αν προκύψει επανέκφυση είναι μπονους. Η προσωπική μου γνώμη είναι οτι σε πολύ μεγάλο ποσοστό οι χρήστες φιναστεριδης καθυστερούν πολύ σημαντικά την τριχόπτωση.
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Άκης είπε:
Εγώ χρησιμοποίησα 2 φορές φινα, δηλαδή 1 6μηνο το οποίο και είδα αποτέλεσμα και μάλιστα καλό, την σταμάτησα και έχασα το αποτέλεσμα και την ξανά άρχισα (2η φορά), μιας και ότι και αν έβαζα τοπικά δεν έλεγε να δώσει τα μαλλιά που πήρα με την φινα.

Ακη πριν με ποση δωση φινας ειχες αποτελεσματα ? Διοτι τωρα βλεπω 1/8 .
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα