ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Άκης

Administrator
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Αν δεν κάνω λάθος, ο dim74 δεν είδε κάτι από την φινα.
 

VAMPIRIA

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Ακη ουτε εγω εχω αποτελεσματα, ειμαι πολυ χειροτερα απο πριν παρω φινα και δεν ξερω τι να κανω
 

mikipitri

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εμένα η δερματολόγος μου απαγόρεψε να χρησιμοποιήσω φινα, όχι τόσο για τη μείωσης της libido που ακούγεται (είπε εξάλλου ότι πολλές φορές είναι καθαρά ψυχολογικό το θέμα), αλλά κυρίως γιατί είχε 3-4 περιπτώσεις, όπως είπε που η φινα δεν είχε καθόλου αποτελέσματα (είχε μάλιστα αρνητικά γιατί είχε λεπτύνει η τρίχα είπε)!!!
βέβαια από όσα διαβάζω εδώ, είναι πάρα πολλοί αυτοί που τη χρησιμοποιούν και έχουν αποτελέσματα και ομολογώ ότι το σκέφτομαι να τη χρησιμοποιήσω και εγω!!!
ας μας πουν και οι πιο έμπειροι τη γνώμη τους...
 

akol

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εγω ειμαι στον πεμπτο μηνα αλλα ο πρωτοs μου ξαδερφοS εχει μπει στον τριτο χρονο ασταματητηs xρησηs φιναστεριδηs 1mg,χωριs αποτελεσματα και δυστυχωS με περετερω αραιωση.
 

VAMPIRIA

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εγω ειμαι στον 10ο μηνα και δεν εχω δει τιποτα μονο αραιωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

akol

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

σε εμαs που δεν εχει αποτελεσμα καλυτερα να την σταματησουμε πανω στον χρονο.
 

@ggelos

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εγω ειμαι απολυτα ικανοποιημενος με την χρηση, ασχετα αν την εχς ξεκινησει και σταματησει 2-3 φορές
 

antwnis

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Στον εβδομο μηνα δεν εχω δει κατι ακομα.Αν δεν δω αποτελεσμα στον χρονο επανω τοτε την σταματαω.παιρνω 1/5 προσκαρ αλλα το προβλημα μου ειναι στους κροταφους οπου η δραση της φινας ειναι μικρη.
 

sovagg

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Εγω ειμαι στον 6ο μηνα χρησης φινα.Πιστευω πως μου εχει σταθεροποιησει την κατασταση.Δε νομιζω να μπορει να μου δωσει κατι παραπανω λογω του οτι εχω πολυ επιθετικη τριχοπτωση...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

sovagg είπε:
Δε νομιζω να μπορει να μου δωσει κατι παραπανω λογω του οτι εχω πολυ επιθετικη τριχοπτωση...

Αυτή η φράση του φίλου sovagg νομίζω ότι τα λέει όλα ...

Αν η τριχόπτωση είναι επιθετική τότε ούτε η fin αλλά ούτε και η duta μπορούν να βοηθήσουν ικανοποιητικά ...
 
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

Η φινα θα σταθεροποιηση την κατασταση και ΑΝ τονιζω ΑΝ δωσει regrowth θα το δωσει σιγουρα μετα τον 1ο χρονο...αν εχεις στους κροταφους πιθανοτατα βοηθησε στο να μην αραιωσει το VERTEX η στο να μη προχωρησει η τριχοπτωση. Για οσους συνεχιζει η αραιωση προσωπικα θεωρω οτι χωρις τη φινα θα τα ειχαν χασει πολυ γρηγοροτερα...εγω ειμαι στο 2ο μηνα και η τριχοπτωση εχει μειωθει καπως δεν ξερω ακομα ειναι νωρις παντως σιγουρα αν μετα το χρονο δε δω κατι τοτε θα την σταματησω αλλωστε το ιδιο πραγμα λεει και η εταιρια στο site της αν δε δειτε αποτελεσμα σε 12 μηνες τοτε σταματηστε τη..
 

dim74

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εγω σε 11 μηνες φινα δεν ειδα κατι αξιολογο...την σταματησα τον ιουνιο που μας περασε και δεν ειδα καμια μεταβολη στα μαλλια μου απο τοτε και μετα(δηλαδη με το σταματημα της φινα να εχω απωλεια μαλλιων...γενικα ειτε με φινα ειτε χωρις υπαρχει μια σταθερη κατασταση αλλα βαζω αρκετα τοπικα ...).τωρα δοκιμαζω απο το στομα το saw palmetto...2,5 μηνες και συνεχιζω...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

dim74 είπε:
εγω σε 11 μηνες φινα δεν ειδα κατι αξιολογο...την σταματησα τον ιουνιο που μας περασε και δεν ειδα καμια μεταβολη στα μαλλια μου απο τοτε και μετα(δηλαδη με το σταματημα της φινα να εχω απωλεια μαλλιων...γενικα ειτε με φινα ειτε χωρις υπαρχει μια σταθερη κατασταση αλλα βαζω αρκετα τοπικα ...).τωρα δοκιμαζω απο το στομα το saw palmetto...2,5 μηνες και συνεχιζω...

Εντυπώσεις απο το saw palmetto dim74;;;;
 

akol

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

τελικα μηπωs αυτοι που την παιρνουν ετοιμη απο τα φαρμακεια,εχουν καλυτερα αποτελεσματα απο εμαs που κοβουμε το προσκαρ?
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

μπα οχι φιλε....τοσος κοσμος παιρνει προσκαρ και εχει μια χαρα αποτελεσματα......
 

lykos_19

New Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

αυτοι που δεν εχουν απατελεσματα ειναι 1στους 1,000.000 ξερω εγω.. νομιζω.. τωρα η ολοι.. λενε οτι δεν εχουν αποτελεσματα.. γιατι δεν βαζουν φοτο να δουμε τι καναν..αλλα τα εχουν μπερδεψει με τα τοπικα...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

lykos_19 είπε:
αυτοι που δεν εχουν απατελεσματα ειναι 1στους 1,000.000 ξερω εγω.. νομιζω.. τωρα η ολοι.. λενε οτι δεν εχουν αποτελεσματα.. γιατι δεν βαζουν φοτο να δουμε τι καναν..αλλα τα εχουν μπερδεψει με τα τοπικα...
εδω ομως παιζει ρολο και με τη ταχυτητα προχωραει η ΑΑ στον καθενα.εχω δει απο nw2 σε nw2a μεσα σε 5 χρονια και εχω δει nw2 σε nw6 στα μισα χρονια,σιγουρα η πρωτη κατηγορεια ειναι ποιο τυχεροι και θα εχουν και καλυτερο οπτικο αποτελεσμα
 

dim74

Member
Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΙΝΑ.

εχω παρει 6 μηνη θεραπεια saw palmetto απο το στομα της hair genesis...δεν εχω καμια παρενεργεια(2,5 μηνες) οπως και καμια αλλαγη στα μαλλια μου...στους 6 μηνες θα εκτιμησω τι μου εχει δωσει και θα δω αν θα συνεχισω με νεα παραγγελια η τελος κι αυτο και συνεχεια οριστικα μονο με τοπικα...παντως αρχιζω πολυ σοβαρα να σκεφτομαι ως οριστικη λυση την μεταμοσχευση...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα