Τρυχοφοιια στο προσοπο - μια βοήθεια σας παρακαλώ

Rafael

New Member
Καλησπέρα σας με λένε, rafael και έχω ένα προβληματάκι είμαι 17χρονών και δεν έχω καθόλου γένια ούτε χνούδι θα μπορούσα να πω, όλοι μου οι φίλοι και ακόμα και μικροτεροί μου έχουνε γένια και με κάνει να αισθάνομαι πάρα πολυ άσχημα αυτό γιατί φαίνομαι εντελός παιδάκι...Σχετικά δεν έχω πολύ τρυχοφοια στο στήθος και στα χέρια κάτω απτήν μέση εντάξει σε κανονικά επιπεδα...Θα ήθελα σας παρακαλώ αν ξέρετε και μπορείτε να μου πείτε κάποια αλοιφή να βάλω στο προσοπο μου να αυξησω την τρυχοφοια μου...Ευχαριστώ πολύ...

Με εκτίμιση, ράφαελ.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mimis giova

Active Member
γεια σ ραφαελ..θα σ απαντησουν τα παιδια π ειναι γνωστες..εγω απλα σ λεω μην βιαζεσαι εισαι μικροσ..αν εισαι στα μαλλια οκ..μην σε στεναχωρουν τα μουσια..σε λιγα χρονακια τηα βαριεσαι να ξυριζεσαι..χαλαρωσε κ ζησε την εφηβεια σ..φιλικα!!απλα η γνωμη μ..
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Καλωσόρισες φίλε,

Δεν χρειάζετε να βάλεις τίποτα στο πρόσωπο, θα βγουν τα γένια σιγά σιγά, απλα θέλει χρόνο...
 

xk

Active Member
Ραφαελ αυτοι που αργουν να βγαλουν γενια ή βγαζουν ελαχιστα στο Λυκειο συνηθως ειναι και τυχεροι γιατι αργοτερα(μετα τα 25) θα μικροδειχνουν...τωρα ισως τρως ηττα γιατι τα κοριτσοπουλα στο Λυκειο θελουν αγορια που μεγαλοδειχνουν αλλα αργοτερα αντιστρεφεται το πραγμα...μη ζηλευεις κανεναν και μη πειραζεις τιποτα σε λιγα χρονακια θα σε κομπλε

αν θες να δειξεις λιγο πιο μεγαλος παιξε με το σωμα...παρε βαρακια και φτιαξε μπρατσα...(οχι υπερβολες ομως)
 
Μπλουζα