Τριχοπτωση και στρατος HELP

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

otherdude

Member
Γεια χαρα στο φορουμ και συχαρητηρια για την δουλεια που κανετε,εχω 1 απορια..
τον νοεμβρη μπαινω φανταρος ,

Να υποθεσω οτι δεν θα επιτρεπονται τα Regaine στον στρατο Proscar κλπ.,πως θα την παλεψω στο στρατο?
Λεω να παρω μαζι μου χαπακια Proscar αλλα δεν θα μου τα παρουν ρε γαμωτο?
καλα για το Regaine δεν το συζητω στανταρ θα μου το παρουν,νομιζω κολονιες και τετοια στα παιρνει ο στρατος
αποτι μου εχουν πει για κινδυνο φωτιας,
Υπαρχει κανενας που να τελειωσε στρατο προσφατα να μου πει τι παιζει και τι να κανω?
Ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

orion

Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

otherdude είπε:
Γεια χαρα στο φορουμ και συχαρητηρια για την δουλεια που κανετε,εχω 1 απορια..
τον νοεμβρη μπαινω φανταρος ,

Να υποθεσω οτι δεν θα επιτρεπονται τα Regaine στον στρατο Proscar κλπ.,πως θα την παλεψω στο στρατο?
Λεω να παρω μαζι μου χαπακια Proscar αλλα δεν θα μου τα παρουν ρε γαμωτο?
καλα για το Regaine δεν το συζητω στανταρ θα μου το παρουν,νομιζω κολονιες και τετοια στα παιρνει ο στρατος
αποτι μου εχουν πει για κινδυνο φωτιας,
Υπαρχει κανενας που να τελειωσε στρατο προσφατα να μου πει τι παιζει και τι να κανω?
Ευχαριστω

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1799.0.html
 

Conan

Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

skeptikistis είπε:
Για regaine δεν νομιζω ευκολα στη διαρκεια της βασικης να μπορεις να βαζεις. Θα σε παρουν κ ολοι στο ψιλο.

πλακα πλακα αυτο ακριβως σκεφτομαι κι εγω, οταν θα ειναι παω( πιο μετα απο τη βασικη εκπαιδευση ειναι διαφορετικα?) . ο Georgex6 λεει οτι εβαζε μινοξ στην τουαλετα. οκ, αλλα εκει ομως θα ειχες και δικο σου ντουλαπακι? τι να πω :chinscratch :chinscratch. ενταξει προπεσια θα το παιρνεις, χαπακι ειναι. αλλα τα τοπικα?

αλλα και κατι αλλο: πες οτι καποια στιγμη σου τελειωνουν. απο που θα τα προμηθευεσαι? απο την κοντινη πολη λογικα. αλλα πως θα μπαινεις απο την εισοδο? θα σκας με το σακουλακι του φαρμακειου? :p :p χεχε, αν καταλαβαινετε τι εννοω.
 

otherdude

Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

Καλα αυτα πρεπει να τα εχεις προετοιμασει απο πριν,οχι τελευταια στιγμη.
Παντως και πες οτι την παλεψω με τα Proscar θα μου κρατησουν τα μαλλια σκετα τα Proscar δεν θα πεσουν χωρις
το Regaine? :-[
 

akakios

New Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

Conan είπε:
....λεει οτι εβαζε μινοξ στην τουαλετα. οκ, αλλα εκει ομως θα ειχες και δικο σου ντουλαπακι? τι να πω. ενταξει προπεσια θα το παιρνεις, χαπακι ειναι. αλλα τα τοπικα?

Αν εχεις φοριαμό (ντουλαπακι) δεν ειναι και τοσο σιγουρο αλλά μην τα βαλεις εκει. Ειναι στα μερη που συνηθως ελεγχουν. Καλύτερα να τα κρατήσεις στη βαλιτσα με τα πολιτικά ρουχα, αυτα δε θα τα ελεγξουν ποτέ. Μη τα εχεις μαζι σου την πρωτη μερα που θα παρουσιαστεις γιατι τα χαπια ειναι το πρωτο πραγμα που ψαχνουν και αν πεσεις σε κανά αφανα βλαχο :down αντε να καταλαβει απο proscar. Να στα φερουν οι γονεις σου στο πρωτο επισκεπτήριο. Ανετα μπορεις να πηγαινεις και να βαζεις στις τουαλετες ακομα κ στο κεντρο εκπαιδευσης. Οταν πας στη μοναδα θα ειναι ακομα πιο χαλαρα.
 

Conan

Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

ναι αλλα δε θα σε βλεπουν οι αλλοι που θα το κρατας στο χερι σου το μπουκαλακι με τη μινοξ καθως θα πηγανεις τουαλετα?
 

akakios

New Member
Απ: Τριχοπτωση και στρατος HELP

Conan είπε:
ναι αλλα δε θα σε βλεπουν οι αλλοι που θα το κρατας στο χερι σου το μπουκαλακι με τη μινοξ καθως θα πηγανεις τουαλετα?

Ε και? Το πολύ πολύ βάλτο σε ένα μικρό τσαντακι που θα εχεις κ τα ξυριστικά ή σε μια τσέπη από τη φορμα εργασίας . Μη κολλάς, θα δεις τοσες μ@λ@κιες στο στρατο που η minox θα ειναι το λιγοτερο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα